AEK Atény – Ajax 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Plzeň 1:2 (kon.) | AS Řím – Real Madrid 0:2 (kon.)
Bayern – Benfica 5:1 (kon.) | Hoffenheim – Šachtar 2:3 (kon.) | Juventus – Valencia 1:0 (kon.)
Lyon – Manchester City 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Young Boys 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (0:0)
Manchester City
Úterý 27.11.2018, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Liga mistrů • Skupina F

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:53:44)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.

Je dobojováno. Po bezbrankové první půli jsme se v té druhé dočkali čtyř gólů. Domácí otevřeli účet zápasu v pětapadesáté minutě, když se trefil Maxwel Cornet. O osm minut později pak vyrovnal Aymeric Laporte. V jednaosmdesáté minutě se podruhé v zápase trefil Maxwel Cornet a Lyon opět vedl. Jenže radost jim o dvě minuty později pokazil Sergio Agüero, který znovu vyrovnal. Nakonec už jsme gól neviděli a zápas skončil nerozhodně. Tento výsledek posílá Manchester City do vyřazovacích bojů v Lize mistrů.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Philip Foden.

90+2
    Hosté kombinují na polovině Lyonu, ale už se nedostali do výraznější šance. Sudí je nechá odehrát tuto akci a ukončí tento zápas.

90+2
    Hra se odehrává ve středu hřiště a zápas se tak pomalu dohrává. Oba celky se smiřují s nerozhodným stavem a nechtějí udělat chybu, která by je stála alespoň bod.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty navíc.

89
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Martin Terrier.

88
    Další držení míče hostů, ti se opět snaží dostat se do další šance, která by mohla znamenat strhnutí vedení na jejich stranu. Obrana Lyonu je výrazně proti.

87
    Zpoza šestnáctky si naskočil na balon Laporte, jeho pokus ale skončil jen mimo tři tyče. Následuje odkop od Lopesovy branky. Útočit tak jde Lyon.

87
    Svojí aktivitou si hosté vybojovali další rohový kop.

86
    Zahrávali další rohový kop, u bližší tyče si naskakoval Agüero, tentokráte mu to však nevyšlo.

85
    Hosté se nadechli k další akci na polovině Lyonu. Domácí po tom, co ztratili své vedení během dvou minut, působí nyní zaskočeně, hosté jsou naopak na koni.

84
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Bertrand Traoré.
    83. Sergio AGÜERO - 2:2

83
    Manchester City právě vstřelil branku!
    To jsou věci. Hned máme zase vyrovnáno. Mahríz zahrál rohový kop, nejvýše si v pokutovém území vyskočil SERGIO AGÜERO a míč umístil k pravé tyči z pohledu domácího brankáře – 2:2. Asistence: Rijád Mahríz.

82
    Následně šli do akce hosté a ti na druhé straně vybojovali rohový kop.
    81. Maxwel CORNET - 2:1

Vendula Zdražilová

Branky: 55. Cornet (Depay), 81. Cornet (Depay) – 62. Laporte, 83. Agüero (Mahríz)

Karty:   62. F. Mendy (LYO) – 23. Fernandinho (MAC), 34. Sterling (MAC)

Olympique Lyon: A. Lopes – Denayer, Marcelo, Marçal – Rafael (74. Tete), NDombèlé, Aouar, F. Mendy – Cornet (89. Terrier), Fékir (C) (84. B. Traoré) – Depay.
    Náhradníci: Gorgelin – Terrier, B. Traoré, Morel, Tete, Cheikh Diop, Tousart.

Manchester City: Ederson – Walker, Stones, Laporte, Zinčenko – Mahríz, Fernandinho, D. Silva (C) – Sané (71. Delph), Agüero (90+3. Foden), Sterling.
    Náhradníci: Muric – Danilo, Kompany, Delph, Otamendi, Foden, Díaz.

Rozhodčí: Rocchi – Di Liberatore, Tonolini (všichni Itálie)

Diváci: 56 039