Žilina – Banská Bystrica 3:7 (kon.) | Košice – Poprad 3:4 (po pr.) | Nitra – Trenčín 4:1 (kon.)
Zvolen – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Detva – Miskolc 2:3 (kon.) | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 8:2 (kon.)
HKM Zvolen
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Úterý 27.11.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Před zápasem byl domácí celek označovaný za favorita. Jenže vinou špatné hry v první třetiny se dostal do dvoubrankového deficitu. Ve třetí třetině snížil Handlovský. Tlak Zvolena pokračoval dál, ale vyrovnat se nepodařilo. Body bere Mikron. (20:33:18)

58:58
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:58
    Košarišťan si dokázal poradit se střelou soupeře, Chovanova střela postrádala přesnost, puk byl před brankou tečovaný. Proti střele Vandana výborně zasáhl gólman.

58:31
    Nyní hraje šest domácích hráčů proti čtyřem soupeřům.

58:31
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., sekání).

58:24
    Adam Zbořil mohl hostující výhru potvrdit, jeho rána končí o malý kousek vedle branky.

57:47
    Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje, ale zatím bez úspěchu. Hosté se tak tak s vypětím všech sil brání.

56:48
    Domácí celek hraje v šesti a pokouší se vyrovnat.

56:48

56:42
    Oddechový čas pro domácí.

55:46
    Domácí hráči byli blízko vyrovnání. Zuzin poslal do šance Šišovského, jehož projektil kryje hostující gólman. Nové Zámky se na svého brankáře mohou spolehnout.

55:10
    Hostující celek získal kotouč ve svém pásmu, a tak jej rychle vyhazuje přes všechny čáry.

54:48
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Košarišťan – 2 min., podrážení).

54:41
    Romanovo nahození na branku bylo snadnou prací pro brankáře hostujícího celku.

Dnešní utkání sleduje 1 489 diváků.

54:26
    Kytnár se dostal do útočného pásma a bez váhání zakončovat. Jeho tvrdý střela přes obránce prolétla až k brankáři. Košarišťan předvedl parádní semafor.

53:30
    V posledních minutách se Zvolen snaží prakticky stabilně vyrovnat. Nové Zámky jen vyhazují do středního pásma.

52:48

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 50. Handlovský (Vandas) – 10. Jurík, 13. Štrauch (Bajtek, Urban)

HKM Zvolen: Tomek (Skapski) – Vandane, Ulrych, Růžička, Zeleňák, Drgoň, Pöyhönen, Roman, Pufahl – Vandas, Špirko (A), Handlovský – Obdržálek, ? Mitchell ?, Lušňák – Zuzin, Kytnár (A), Mich.Chovan (C) – Šišovský, S.Petráš, Kelemen (tréner A.Podkonický)
    HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Henderson, Hain, M.Novák, Ordzovenský, Hatala – A.Štrauch, Urban, Bajtek – Jurík (A), Zbořil (C), Rogoň – Nejezchleb, Fábry (A), Jakúbek – Slávik, Ondrušek, Ľ.Buc (tréner M.Jančuška)

Rozhodčí: M.Štefík, Kalina – Jobbágy, Krajčík (video – Beniač)

Diváci: 1 489