Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)
Vancouver – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
Ottawa Senators
Středa 28.11.2018, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (03:43:09)

Christián Jaroš (OTT): 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:25

Je dobojováno. Senators ukončili čtyřzápasovou sérii porážek, naopak Philadelphia prohrála v šestém z posledních sedmi utkání. Dnešní zápas se přitom vyvíjel úplně jinak – Flyers i díky trefám Voráčka a Gudase vedli po dvou třetinách 3:1 a i na začátku třetí části měli dění na ledě pod kontrolou. Pak se ale dvakrát v rozmezí dvou minut trefil Brady Tkachuk a čtyři minuty nato dokonal obrat Matt Duchene!

59:42
    Domácí sice kombinují v útočném pásmu, zoufale jim ale chybí střelba. Ottawa má vítězství na dosah!

59:05
    Rozběhla se poslední minuta třetí třetiny a Stolarz je na střídačce!

58:43
    Nolan Patrick byl o puk připraven na útočné modré, načež hosté vyhodili kotouč tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

57:54
    Jaroš a Smith s rozehrávkou vyčkávají, Ottawa už se pochopitelně nikam nežene.
    57:01 Matt DUCHENE - 3:4

57:01
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, Boucherova družina přidává další gól a tři minuty před koncem dokonala obrat! MATT DUCHENE si najel na pravý kruh, odkud vypálil a jeho střelu sice zblokoval Gudas, Duchene ale poté baseballovým způsobem odpálil puk do sítě! Bez asistence.

56:35
    DeMelův jedovatý projektil od modré Anthony Stolarz vyrazil, v akci Senators ale ještě pokračuje Ryan Dzingel.

56:05
    Travis Sanheim od modré trefil jen prvního bránícího hráče, načež Ryan a Stone dostali uk do bezpečí.

55:22
    Svěřenci Davea Hakstola se snaží zvrátit vedení zpět na svou stranu, Sens teď pod tlakem vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:40
    Po akci Nolana Patricka byla černá pryž přizvednuta do ochranné sítě, před námi je poslední komerční přestávka tohoto utkání.
    53:26 Brady TKACHUK - 3:3

53:26
    Senators zničehonic vyrovnávají, něco takového asi po druhé třetině čekal málokdo! I o tento ottawský gól se postaral BRADY TKACHUK, který dokázal tečovat Chabotovo nahození od modré, na což už Stolarz nestihl zareagovat. Asistence: Thomas Chabot a Colin White.

52:28
    Senators chytře vyhodili kotouč tak, aby neskončil na zakázaném uvolnění, Radko Gudas tak musí hrát.
    51:32 Brady TKACHUK - 3:2

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 5. Konecny (Giroux, Provorov), 24. Voráček (Provorov, Laughton), 26. Gudas (Laughton, Lindblom) – 6. Chabot (Mark Stone, B. Tkachuk), 52. B. Tkachuk (Mark Stone, White), 54. B. Tkachuk (Chabot, White), 58. Duchene

Philadelphia Flyers: Stolarz (Pickard) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, MacDonald, Sanheim, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Weise, Patrick, Voráček – J. van Riemsdyk, Weal, Simmonds – M. Raffl, Laughton, Lindblom.
    Ottawa Senators: McKenna (C. Anderson) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Jaroš, Harpur – Pyatt, Duchene, Batherson – B. Tkachuk, White, Mark Stone – Dzingel, Z. Smith, B. Ryan – Bødker, Tierney, Pääjärvi.

Rozhodčí: McIsaac, Hanson – Barton, Gibbons