Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)
Vancouver – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Anaheim Ducks
Středa 28.11.2018, 01:35 • Amalie Arena, Tampa • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:12:45)

Trestné minuty: 6:8

Je dobojováno a Anaheim se může začít radovat z výhry a dvou bodů. Rozhodnutí tohoto utkání přišlo během 48 sekund mezi 45. a 46. minutou, kdy se nejprve baseballovým způsobem trefil Nick Ritchie a na něj poté navázal bekhendovou střelou Carter Rowney. Tampa Bay se ale po dvojitém úderu nesložila, dokázala se usadit v útočném pásmu a pálit na Millera ze všech pozic, nicméně to nestačilo. Další gól už nepadl a zápas tak skončil výsledkem 1:3.

59:38
    Další střela z pravého kruhu pro vhazování, branku hostů však z tohoto prostoru minul J. T. Miller.

59:13
    Getzlaf je zpátky na ledě, Anaheim hraje v pěti.

58:45
    Domácí střídačka si bere oddechový čas.

58:39
    Od modré čáry přilétlo nahození od Hedmana, využil chumlu hráčů před Millerem, jeho branku ale netrefil.

58:09
    Hosté vyhazují po mantinelu přes všechny čáry.

58:06
    Z pravého kruhu vypálil z voleje Kučerov, Miller se však zvládl přemístit a hravě proti této střele zasáhnout.

57:13
    Domingue navíc zůstává na střídačce, je tu power-play a situace šest na čtyři!

57:13
    Vzápětí přišel faul hostujícího Ryana Getzlafa a už je na trestné lavici s dvěma minutami za vysokou hůl.

57:12
    Vyřešil i Rakellův výpad levou stranou, Domingue dnes předvádí povedený výkon.

56:59
    Domingue nyní udržel svému týmu šanci na případný bodový zisk, neboť vyřešil sólo hostujícího Åberga a lapil mu pokus o bekhendový blafák.

55:55
    Killorn se při přechodu modré útočné čáry hezky uvolnil, poté byl ale Ritchiem zastaven a rodící se příležitost přišla vniveč.

55:16
    Silfverberg operoval s pukem za domácí brankou a trpělivě čekal na okamžik, kdy se mu nabídne někdo ze spoluhráčů.

54:12
    Point je na ledě, Tampa Bay hraje v plném počtu.

53:51
    Zatím to není zrovna povedená přesilovka, hosty to však až zase tak moc trápit nemusí, dvoubrankový náskok jim dává docela klid do dalších minut.

52:12
    No a nakonec se vylučovalo a dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Brayden Point. Přesilovka pro Anaheim.

52:12
    Máme tu melu u branky hostů, neboť po střetu s Pointem zůstal na ledě ležet gólman Miller. Svůj podíl viny na tom ale má i hostující Dotchin, který Pointa na brankáře naremploval.

51:14
    Anaheim se ubránil, oba týmy jsou již v plném počtu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:55
    Puk je zase u Domingueho, domácí musí budovat zcela novou útočnou akci. A přesilovka se blíží ke svému konci.
    49:51 Teč J. T. Millera skončila těsně vedle branky R. Millera

49:51
    Zprava zakončoval Kučerov, tlačil puk na vzdálenější tyčku, o teč se navíc pokoušel J. T. Miller, puk skončil těsně vedle!

49:47
    Anaheim přečkal nejhorší, Montour se už vrátil do hry, hosté jsou ve čtyřech.

49:14
    Hosté jdou do tří, v rohu se totiž faulu vysokou holí dopustil Brian Gibbons a už i on je na trestné lavici.

48:39
    Kučerovova snaha o zakončení byla sražena do rohu, hosté vzápětí vyhodili přes všechny čáry.

47:47
    Přesilovku si nyní dají domácí, dvouminutový trest za hákování dostal Brandon Montour.

46:45
    Tampa Bay se ale rozhodně nevzdává, okamžitě se usadila v útočném pásmu a Miller musí ve svém brankovišti rychle kmitat. Nejblíže snížení byl Killorn, sám před brankářem ale podklouzl a gólman hostů vykopl betonem.
    45:39 Carter ROWNEY - 1:3

45:39
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A teď už je to o dvě branky. Před brankou Tampy Bay vznikl po střele od modré menší závar, Domingue se chtěl před uvolňujícím se CARTEREM ROWNEYM dostat do dobré pozice, jenže ztratil rovnováhu a hostující útočník tak měl pro svou bekhendovou střelu ulehčenou situaci. Asistence: Marcus Pettersson, Pontus Åberg.
    44:51 Nick RITCHIE - 1:2

44:51
    Přesilovka je využitá. Kousek od modré vypálil Åberg a i když nebyl vůbec přesný, tak se může radovat z asistence, neboť odražený puk sklepl přímo ze vzduchu do brány NICK RITCHIE a vrátil tak hostům vedení. Asistence: Pontus Åberg, Ondřej Kaše.

44:13
    Přesilovka pro Anaheim, dvě minuty za hákování dostal Nikita Kučerov. Dnes je už podruhé na trestné lavici a obstaral tak zatím veškerý souhrn trestných minut svého týmu.

43:54
    Z voleje pálil Kučerov, myšlenka to byla dobrá, provedení už ale horší. Millerovu branku z levého kruhu netrefil.

43:12
    Po zblokované střele se do brejku dostali domácí, jenže ten byl doslova zazděn zbytečnou přihrávkou pod sebe. O blok a založení další protiakce se zasloužil i Ondřej Kaše.

42:10
    Najednou se před brankou Tampy Bay objevil Kesler, zakončení ale nebylo přesné, zblízka zamířil mimo.

41:49
    Menší nápor hostů skončil vyhozením na zakázané uvolnění. Hra se tak vrací před Domingueho.

40:44
    Miller musel zasahovat proti rychlé akci domácích. Středem si do pásma najel Callahan, švih poté skončil právě u brankáře Anaheimu.

Trestné minuty: 2:2

Čtyřicet minut hry je za námi a stále panuje vyrovnaný stav. Nyní už ale ne bezbrankový na každé straně padlo po jednom gólu. Jako první se prosadili hosté, po důrazu za brankou přišla přihrávka na volného Joshe Mansona a ten si zblízka věděl rady. Už to vypadalo, že Anaheim svůj těsný náskok udrží až do přestávky, jenže ve 39. minutě se taktéž zblízka trefil Brayden Point a před třetí třetinou tak máme stav 1:1. O zápletku je tak postaráno.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50
    Tampa Bay se ještě snaží o dokonání obratu, Miller se teď má co ohánět.
    38:34 Brayden POINT - 1:1

38:34
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! Od modré přišlo McDonaghovo nahození, které za brankou zpracoval Kučerov, rychle si prohlédl situaci, přihrál před brankoviště na najíždějícího BRAYDENA POINTA a ten si už věděl rady. Hravě prostřelil překvapeného Millera a upravil na 1:1. Asistence: Nikita Kučerov, Ryan McDonagh.

37:34
    Dotchin už s novou hokejkou hravě vyhodil ze svého pásma, a t tak šikovně, že z toho ani není zakázané uvolnění.

36:54
    Anaheim se nyní dobře brání, navíc útok domácích dnes není ve své kůži. Spousta akcí končí ještě před případným zakončením.
    35:56 Stamkos neproměnil přečíslení

35:56
    Hostující Dotchin při svém pokusu o střelu zlomil hůl a pustil tak soupeře do brejku. Přečíslení potáhl a také zakončil Stamkos, trefil ovšem pouze dobře postaveného Millera.

35:26
    Kaše u pravého mantinelu neuspěl se svými kličkami, o puk přišel a dopředu už jde Tampa Bay.

34:38
    Přesná nebyla ani Girardiho střela od modré čáry, Miller jeho ránu pouze kontroloval.

33:36
    Anaheim je po vstřelené brance povzbuzený a opět se tlačí do zakončení. Nahození od Åberga šlo mimo branku.
    32:04 Josh MANSON - 0:1

32:04
    Teď už to ale klaplo a padl první gól utkání. Hosté předvedli důraz za brankou soupeře, puk se dostal před brankoviště, kde si najel zcela nekrytý JOSH MANSON a uklidil střelu pod Domingueho horní tyčku – 0:1. Asistence: Adam Henrique, Nick Ritchie.

31:39
    Bekhendem to zkusil Kesler, Domingue byl ovšem přilepen u své tyčky a nedal soupeři mezírku na zakončení.

30:48
    Od modré čáry nahodil hostující Welinski, Domingueho branku ale minul o docela velký kus.

29:55
    Další tvrdý bodyček předvedl hostující Rowney.

28:57
    Anaheim v poklidu rozehrává, akce povede do plně rozestavěné obrany domácích.

27:57
    Erne a Dotchin si u mantinelu vyměnili po jednom tvrdém hitu, vše ale bylo v rámci pravidel. Pro diváky to bylo zajímavé zpestření prozatím na šance chudého utkání.
    27:05 Miller zastavil Killornovu střelu z křídla

27:05
    Ten byl zakončen rychlou akcí, kdy Stamkos přihrával doprava na Killorna. Jeho střelu z první ale zvládl gólman Miller po bleskovém přemístění zastavit a přerušit hru!

26:56
    Getzlaf byl o puk obrán Cirellim, domácí jdou do protiútoku.

26:02
    Neuspěl ani Černák se svým nahozením od modré čáry, Miller si puk ve změti těl před sebou našel a připsal si další úspěšný zákrok.

25:12
    Callahan přidal na rychlosti, na pravém křídle se prohnal kolem obránce, z úhlu pak ale nemířil přesně.

24:05
    Menší nápor Tampy Bay, aktivní byl zejména Stamkos, jenže ani jeden pokus neskončil v brance. Miller se zvládá přemisťovat a puky krotit.

23:37
    Gourdeho střela z levé strany postrádala jak přesnost, tak i razanci. Puk skončil za brankou Anaheimu.

22:38
    Sergačjov pouze nahodil po mantinelu do útočného pásma, tím akce domácích ale skončila. Šance stále ne a ne přijít.

21:50
    Tampa Bay je v plném počtu, Kučerov naskočil na ledovou plochu.

21:46
    Puk opět letí až k Millerovi a přesilovka Anaheimu se blíží ke svému konci.

21:06
    Puk letí přes všechny čáry, Tampa Bay se zatím v oslabení dobře brání.

20:47
    Po dlouhé kombinaci v útočném pásmu vystřelil Montour, domácí branku ale minul.

Hity: 11:11

Je za námi první třetina, která přinesla mírnou převahu domácích, ale zároveň s takřka nulovou atmosférou na tribunách jsme se ani nedočkali jediné branky. Nejblíže tomu byla Tampa Bay při Cirelliho teči Girardiho nahození a následné dorážce z levé strany. Tu však Miller zvládl pokrýt. Na druhé straně se snažil hrozit Kaše, ale ani jeho chuť přidat další branky po svém návratu po zranění nepřinesla úspěch. Na góly si tak musíme počkat.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50
    Tak ještě jedno vyloučení, tentokrát na straně Tampy Bay. Dvě minuty za sekání dostal Nikita Kučerov.

19:29
    Point se poněkud riskantně vymotal zpoza vlastní branky, zamířil si to okolo brankoviště, úmysl mu ale vyšel a dostal puk do bezpečí.

18:13
    Kaše je v první půli hodně aktivní, nejprve předvedl slušnou teč, kterou Domingue vyrazil, poté se ještě dostal k regulérnímu zakončení mezi kruhy. Tento pokus byl domácí obranou zablokován.

17:29
    Rakellovo nahození bylo před Dominguem tečováno, puk ale prolétl těsně vedle branky Tampy Bay.

16:23
    Zprava si to do útočného pásma namířil Point, tlačil se do lepší pozice pro zakončení, zase ale platilo, že byl příliš blízko na přesné zakončení.

15:12
    Po buly v útočném pásmu vystřelil Sherwood, rána zápěstím se ale zastavila o bránícího hráče. Domingue tak zasahovat nemusel.

14:52
    Hosté nyní pouze vyhodili do středního pásma a zamířili vystřídat.

13:45
    Tampa pokračuje v aktivní hře, stále však naráží na dobře organizovanou obranu soupeře.

12:31
    Dlouhá přihrávka mířila na Rakella, ten se natlačil před brankáře, ale byl natolik rychlý, že nezvládl přesně zakončit, naopak přišel kontakt s brankářem. Vylučovat se nebude, hra pokračuje dál.

11:48
    Na druhé straně pálil přes obránce Åberg, ale ani on nebyl úspěšný, puk se k Dominguemu vůbec nedostal.

10:54
    V brejku tři na dva přihrál Miller na Stamkose, ten z mezikruží však trefil pouze obětavě padajícího obránce.

09:59
    Miller si připsal další zákrok, nyní proti celkem prudkému zakončení v podání McDonagha. Stále tak čekáme na první gól.
    09:19 Cirelliho povedená teč

09:19
    Po Girardiho nahození tečoval před brankou Cirelli a poté byl sražen Keslerem k ledu na Millera. Ten si pak zajisté oddechla, že jej dorážka z levé strany trefila a neskončila za brankovou čárou. Zatím asi největší šance Tampy Bay.

09:12
    Na druhé straně pálil Černák, Miller zakročil betonem a poté přerušil hru.

08:55
    Zleva si do pásma najel hostující Åberg, jeho myšlenka na přihrávku do jízdy však byla odhalena domácí obranou a Tampa jde dopředu.

07:55
    Tampa Bay je sice aktivnější a častěji operuje poblíž Millera, jenže zatím tomu schází více důrazu a hlavně střeleckých pokusů.

07:34
    Od levého mantinelu vystřelil Gourde, Miller ovšem viděl naprosto skvěle a neměl problém pokus polapit.

06:54
    Point si sice dojel nahozený puk do útočného pásma, v rohu se však potkal s Getzlafem a byl z toho tvrdý hit a ztráta puku.

05:57
    Od Montoura už přišla střela přesnější, nicméně nebyla natolik prudká, aby si s ní Domingue neporadil. Po jeho zákroku lapačkou se vhazuje po levici tohoto brankáře.

05:23
    Do brejku dvou na jednoho byl zapojen právě Kaše a byl tím, kdo zakončoval. Domingueho branku však netrefil.

04:52
    Kaše přerušil kombinaci domácího celku, Girardiho přihrávka bekhendem byla hodně čitelná.

03:56
    Hostující Rakell se po buly hezky proháčkoval až před Domingueho, zblízka ale nedokázal své zakončení umístit za jeho záda.

03:23
    Manson se vrací na led, mezitím McDonagh rozjíždí zpoza vlastní branky další útok Tampy Bay.

02:42
    Puk letí přes všechny čáry až k Dominguemu, ten pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.

01:54
    Domácí hned rozjeli kombinaci, zprava nahazoval puk na sklepnutí Kučerov, ten však pouze skončil kousek vedle Millerovy pravé tyčky.

01:23
    Je tu první vyloučení a to na straně hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Josh Manson.

00:45
    Kučerov přenechal po přejezdu modré čáry puk Johnsonovi a ten zprava hledal najíždějící spoluhráče. Puk pouze neškodně projel prostorem před brankovištěm.

00:01

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Girardi, Hedman, Černák, McDonagh (A), Sergačjov, Coburn – J. T. Miller, Stamkos (C), Gourde – Kučerov, B. Point, T. Johnson – Joseph, Cirelli, Killorn – Callahan (A), Paquette, Erne.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Ja. Larsson, Montour, Welinski, Dotchin, M. Pettersson – Silfverberg, Getzlaf (C), Rakell – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Sherwood, Kesler (A), Cogliano – Åberg, Rowney, Gibbons.

Rozhodčí: McCauley, Peel – MacPherson, Suchánek.

Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít!

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Amalie Areně začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.