Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)

57:13
    Domingue navíc zůstává na střídačce, je tu power-play a situace šest na čtyři!

57:13
    Vzápětí přišel faul hostujícího Ryana Getzlafa a už je na trestné lavici s dvěma minutami za vysokou hůl.

56:59
    Domingue nyní udržel svému týmu šanci na případný bodový zisk, neboť vyřešil sólo hostujícího Åberga a lapil mu pokus o bekhendový blafák.

52:12
    No a nakonec se vylučovalo a dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Brayden Point. Přesilovka pro Anaheim.
    49:51 Teč J. T. Millera skončila těsně vedle branky R. Millera

49:51
    Zprava zakončoval Kučerov, tlačil puk na vzdálenější tyčku, o teč se navíc pokoušel J. T. Miller, puk skončil těsně vedle!

49:14
    Hosté jdou do tří, v rohu se totiž faulu vysokou holí dopustil Brian Gibbons a už i on je na trestné lavici.

47:47
    Přesilovku si nyní dají domácí, dvouminutový trest za hákování dostal Brandon Montour.
    45:39 Carter ROWNEY - 1:3

45:39
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A teď už je to o dvě branky. Před brankou Tampy Bay vznikl po střele od modré menší závar, Domingue se chtěl před uvolňujícím se CARTEREM ROWNEYM dostat do dobré pozice, jenže ztratil rovnováhu a hostující útočník tak měl pro svou bekhendovou střelu ulehčenou situaci. Asistence: Marcus Pettersson, Pontus Åberg.
    44:51 Nick RITCHIE - 1:2

44:51
    Přesilovka je využitá. Kousek od modré vypálil Åberg a i když nebyl vůbec přesný, tak se může radovat z asistence, neboť odražený puk sklepl přímo ze vzduchu do brány NICK RITCHIE a vrátil tak hostům vedení. Asistence: Pontus Åberg, Ondřej Kaše.

44:13
    Přesilovka pro Anaheim, dvě minuty za hákování dostal Nikita Kučerov. Dnes je už podruhé na trestné lavici a obstaral tak zatím veškerý souhrn trestných minut svého týmu.
    38:34 Brayden POINT - 1:1

38:34
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! Od modré přišlo McDonaghovo nahození, které za brankou zpracoval Kučerov, rychle si prohlédl situaci, přihrál před brankoviště na najíždějícího BRAYDENA POINTA a ten si už věděl rady. Hravě prostřelil překvapeného Millera a upravil na 1:1. Asistence: Nikita Kučerov, Ryan McDonagh.
    35:56 Stamkos neproměnil přečíslení

35:56
    Hostující Dotchin při svém pokusu o střelu zlomil hůl a pustil tak soupeře do brejku. Přečíslení potáhl a také zakončil Stamkos, trefil ovšem pouze dobře postaveného Millera.
    32:04 Josh MANSON - 0:1

32:04
    Teď už to ale klaplo a padl první gól utkání. Hosté předvedli důraz za brankou soupeře, puk se dostal před brankoviště, kde si najel zcela nekrytý JOSH MANSON a uklidil střelu pod Domingueho horní tyčku – 0:1. Asistence: Adam Henrique, Nick Ritchie.
    27:05 Miller zastavil Killornovu střelu z křídla

27:05
    Ten byl zakončen rychlou akcí, kdy Stamkos přihrával doprava na Killorna. Jeho střelu z první ale zvládl gólman Miller po bleskovém přemístění zastavit a přerušit hru!

19:50
    Tak ještě jedno vyloučení, tentokrát na straně Tampy Bay. Dvě minuty za sekání dostal Nikita Kučerov.

01:23
    Je tu první vyloučení a to na straně hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Josh Manson.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 39. B. Point (Kučerov, McDonagh) – 33. Manson (Henrique, N. Ritchie), 45. N. Ritchie (Åberg, O. Kaše), 46. Rowney (M. Pettersson, Åberg)

Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Girardi, Hedman, Černák, McDonagh (A), Sergačjov, Coburn – J. T. Miller, Stamkos (C), Gourde – Kučerov, B. Point, T. Johnson – Joseph, Cirelli, Killorn – Callahan (A), Paquette, Erne.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Ja. Larsson, Montour, Welinski, Dotchin, M. Pettersson – Silfverberg, Getzlaf (C), Rakell – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Sherwood, Kesler (A), Cogliano – Åberg, Rowney, Gibbons.

Rozhodčí: McCauley, Peel – MacPherson, Suchánek

Diváci: 19 092