Buffalo – San Jose 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Ottawa 3:4 (kon.) | Tampa – Anaheim 1:3 (kon.)
Montreal – Carolina 1:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 3:4 (kon.)
Chicago – Vegas 3:8 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Edmonton – Dallas 1:0 (po pr.)
Vancouver – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Edmonton Oilers
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Dallas Stars
Středa 28.11.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Z mé strany je to už všechno. Díky za pozornost a pěkné ráno. (06:01:31)

Dnešní utkání sledovalo 18 347 diváků.

Dramatický, ale chudý zápas na góly, je u konce. V prodloužení se nakonec radují domácí Edmonton Oilers. Byl to velice vyrovnaný zápas, takže remíza po základní hrací době mu slušela. V první třetině byli aktivnější domácí, kteří hosty jasně přestříleli. Druhá třtina už byla hodně vyrovnaná a ve třetí měl zase více šancí Dallas, hlavně Jamie Benn mohl několikrát rozhodnout, poslední příležitost měl v posledních sekundách třetí části. V prodloužení nejprve video rozhodlo o tom, že po střele McDavida kotouč nebyl za brankovou čárou, ale domácí to nemuselo dlouho mrzet, protože o rozhodnutí se chvíli poté postaral Oscar Klefbom.

62:42 Oscar KLEFBOM - 1:0

62:42
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je konec, dočkali jsme se branky a je rozhodnuto, vítězí Edmonton! Draisaitl zavezl kotouč do útočného pásma, našel na levém kruhu OSCARA KLEFBOMA, a ten dokázal překonat přesunujícího se Chudobina. Pro Klefboma je to nejlepší první gól sezóny, jaký si mohl prát. Asistence: Leon Draisaitl.

62:33
    Už jsou u puku domácí a nyní budou mít šanci rozhodnout oni.

62:05
    Koskinen byl pozorný, pokryl si svou pravou tyč. Vhazovat se bude po jeho pravici.

61:55
    A to samé za chvíli učinil také obránce Gavin Bayreuther.

61:32
    Tyler Seguin neviděl prostor pro střelu ani přihrávku, tak raději dobrovolně opustil útočné pásmo.

61:15
    Celou situaci přezkoumalo video a podle něj to gól není, takže se pokračuje dál.
    61:15 Byl to gól nebo ne? Rozhodne video.

61:15
    Connor McDavid mohl znovu rozhodnout! Jel sám na Chudobina a dokázal ho už překonat. Puk klouzal pomalu za brankovou čáru, když ho odklidil Gavin Bayreuther. Stihl to ale před brankovou čarou?

60:10
    Hned po vhazování se k puku dostal McDavid, ale i přes svou rychlost byl vytlačen do rohu.