Benátky n/J – Slavia 6:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Motor ČB 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 7:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 1:4 (kon.)
HC Frýdek-Místek
7:2 (4:0, 1:1, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 28.11.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:20:14)

Rysi dnes roztrhali Jestřáby, jelikož Frýdek-Místek porazil Prostějov vysoce 7:2!
    Už v 6. minutě rozveselil domácí fanoušky Rostislav Martynek, který využil přečíslení 3 na 2 a posléze vypálil k levé tyči. Po osmnácti vteřinách se Frýdek-Místek mohl opět radovat, když překonal brankáře Neužila Vít Christov. Tyto dva góly v úvodu utkání byly pro brankáře Neužila moc a nastoupil do svatyně Jestřábů Daniel Huf. Ovšem to hostům moc nepomohlo, jelikož se ve 12. minutě podruhé trefil Vít Christov. A nakonec v 17. minutě se trefil také Jan Hladonik
    Do druhé periody vlétli Jestřábi velice dravě a po několika střelách se nakonec prosadil Tomáš Nouza, který nachytal Hamerlíka zakončením mezi betony. Posléze se už hra vyrovnala a ve 38. minutě rozveselil domácí fanoušky David Klimša, který dostal skvělou přihrávku z hole Rudovského a z první dostal puk za záda Hufa.
    Ve 44. minutě zkompletoval Vít Christov hattrick! O minutu později se sice trefil Radek Prokeš, ale v 53. minutě se prosadil také David Kofroň.

Dnešní utkání sleduje 958 diváků.

59:41
    Následná rána Mikliše od modré skončila na betonu Hamerlíka.

59:32
    Prostějov drží puk v útočném pásmu.

59:16
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., podrážení).

58:27
    Nához na hostující bránu nic nepřinesl a dopředu může jít Prostějov.

57:55
    Račuk to zkusil z pravého kruhu, ale jen přestřelil domácí svatyni.

57:28
    Velice pěkná akce v podání domácích nakonec nekončí gólem. Posléze se dopředu dostal soupeř, ale kotouč skončil opět jen v moci Hamerlíka, který dnes předvádí skvělý výkon.

56:47
    Kalus ukázal svou bojovnost a nadělal prostějovské obraně problémy.

55:58
    Následně se Jestřábi dopustili chyby, kterou ale domácí mužstvo nepotrestalo.

55:42
    Hosté mají puk ve svém držení, ale pouze ve své třetině.

54:56
    Domácí se sice dostali dopředu, ale nakonec nezakončili.

54:20
    Michael Foltýn se dostal k další střele, ale i tentokrát si Hamerlík připisuje úspěšný zákrok.

54:02
    A další střela ze strany hostů, která ale končí v moci domácího brankáře.

53:56
    Tak nyní se Peter Hamerlík vytáhl, když skočil k pravé tyči jako fotbalový brankář a zachránil svůj tým od inkasování!

53:32
    Jestřábi se ve hře 4 na 4 snaží něco vymyslet, ale to se jim moc nedaří.

53:17
    Hosté se dostali ke střele, ale s tou si opět poradil Hamerlík.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 6. Martynek (Matyáš, Novotný), 7. Christov (Hladonik, Mikulík), 12. Christov (Mikulík, Hladonik), 17. Hladonik (Žovinec), 38. Klimša (Rudovský, Bartko), 44. Christov (Hladonik, Matyáš), 53. Kofroň – 23. Nouza (Divíšek, Karpov), 45. Prokeš (Starý)

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Adámek, Husák, Matyáš, Žovinec, Haman, Bartko, Zahradníček – Kofroň, Novotný, Martynek (A) – Hladonik, Mikulík (C), Christov – Rudovský, Klimša (A), Peterek – Raška, Motloch, J. Kalus.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (7. Huf) – Mikliš, Rašner, D. Kolář, Havlík, Foltýn, J. Zdráhal, Bažant – Nouza (A), Divíšek (A), Karpov – Prokeš, Račuk, Starý – Dvořáček, Venkrbec (C), L. Luňák – Matýs.

Rozhodčí: Přemysl Skopal, Petr Přikryl – Karel Lukš, Jiří Novák