Kunlun – Novosibirsk 5:6 (0:1 po s.n.) | Kazaň – N.Novgorod 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 3:4 (0:2 po s.n.)
Minsk – Jokerit 1:4 (kon.) | Dynamo Moskva – HC Slovan 3:0 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 0:6 (kon.)
Riga – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
SKA Petrohrad
Středa 28.11.2018, 17:30 • Vityaz Ice Palace (Podolsk) • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:52:21)

Československá stopa v utkání:
    Vojtěch Mozík: 0+0, 22:31
    Marek Hrivík: 0+0, 19:48

Sledovali jsme utkání mezi Viťazem a Petrohradem, který končí jasnou výhrou hostů 0:6. Petrohard nedal domácímu soupeři žádnou šanci a stylem start-cíl získal další dva body. Jako první se prosadil v 11.minutě Tichonov, na kterého navázal Dacjuk. V druhé třetině se prosadili Plotnikov a Barabanov z přesilové hry. V čtyřicáté minutě se navíc prosadil Kuzmenko. Třetí třetina nestála skoro za nic, v 58.minutě se akorát prosadil Byvaltsev po další asistenci Barabanova, který je hvězdou večera za branku a tři přihrávky. Magnus Hellberg vychytal čtvrtou nulu v sezóně, Petrohradu se zkrátka bude cestovat domů velice dobře. Viťaz zůstává devátý, Petrohrad dotahuje CSKA na čtyři body.

59:24
    Borna Rendulić se ocitl sám před bránou Hellberga, jenže ani tohle neskončilo v síti. Švédský brankář je blízko své čtvrté nule v letošní sezóně.

58:34
    Duel se už ani nedohrává. Hosté drží kotouč a nic se neděje.

58:00
    Poslední minuta třetí třetiny a celého utkání.
    57:09 Alexej BYVALCEV - 0:6

57:09
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad nakonec přidává ještě jednu branku! Autorem branky je ALEXEJ BYVALCEV, který díky přesné přihrávce Barabanova střílí celkem jednoduchou branku. Asistence: Alexandr Barabanov.

56:52
    Osm hráčů bojovalo u pravého mantinelu v pásmu hostů. Petrohrad se ubránil a míří do dalšího útoku.

56:06
    Na druhé straně má Petrohrad 43 střel na bránu. Nebýt Saprykina, tak by mohli hosté vést aspoň o osm branek.

55:38
    Bogdan Potěchin dobře vypálil, nicméně Magnus Hellberg, který svým osmnáctým zákrokem nadále drží čisté konto.

54:36
    Do zajímavé střely se dostal Nikita Gusev, jenže tomu dnes vůbec není přáno. Nevěší hlavu, protože v úterý bude hrát Petrohrad doma proti Novgorodu.

53:16
    Dnešní utkání sleduje 4 967 diváků, kteří jsou převážně hodně smutní, protože jejich oblíbenci nepředvedli vůbec nic.

52:32
    Domácí v plném počtu. Domácí po dlouhé době úspěšně ubránili oslabení.

51:51
    Druhá část přesilové hry se hostům moc nedaří. To jim ale vůbec nevadí.

51:03
    Petrohrad si přesilovou hru užívá. Domácí čtyřka se brání v malém čtverci kolem brány Saprykina.

50:32
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Jevsejenkov – 2 min., podrážení).

50:02
    Hra se také neustále kouskuje. Hra se nám totálně rozházela, a to byly první dvě třetiny velice pěkné.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 11. V. Tichonov (S. Plotnikov, Zubarev), 15. Dacjuk (A. Bělov, S. Plotnikov), 26. S. Plotnikov (Barabanov, Kuzmenko), 33. Barabanov, 40. Kuzmenko (Barabanov), 58. Byvalcev (Barabanov, Kuzmenko)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Jepišin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Hrivík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Potěchin, Švec-Rogovoj, Kokarev – N. Komarov (C), Mojsejev, Vyglazov.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – A. Bělov, Tokranov, Rundblad, Gavrikov, Rukavišnikov, Zubarev, Sjomin, Morozov (A) – S. Plotnikov, Dacjuk, V. Tichonov – Karpov, Koskiranta, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko (C) – Ketov (A), Kablukov, O. Li.

Rozhodčí: Sergej Gusev, Martin Fraňo- Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja

Diváci: 4 967