Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Tábor – Písek 2:6 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 7:2 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 2:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
BK Havlíčkův Brod
Středa 28.11.2018, 18:00 • Bouchalky • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 21. kolo

49:32
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí využívají početní výhodu a berou si zpět tříbrankový náskok! Z levé strany brány se nad Novákův beton trefuje DAVID ČERMÁK. Asistence: Martin Pleva

44:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a snižují na 5:3! Pro MARTINA NEPOKOJE, který se opět prosadil prudkou střelou od modré čáry, je to v dnešním utkání již druhá branka během velmi krátkého časového intervalu. Asistence: Jan Milfait

43:45
    Ovšem jeho další střela už gólem končí! MARTIN NEPOKOJ čekal na modré čáře na přihrávku, která nakonec přišla z levého kruhu od Michálka. Mladý havlíčkobrodský šikula prudkou střelou z první prostřelil domácího brankáře a snížil tak stav na 5:2. Asistence: David Michálek, Miroslav Třetina

36:15
    Neuvěřitelnou jízdu nyní předvádějí domácí Plameny! LUKÁŠ BUREŠ si šikovně nabruslil mezi kruhy a překonal havlíčkobrodského gólmana! Asistence: David Čermák

35:36
    Domácí odskakují do tříbrankového vedení! Kunstmüller nejprve vybojoval puk na pravé straně u mantinelu a nahrál mezi kruhy Krupkovi. Ten LUBOŠI KUNSTMÜLLEROVI nahrál zpět k pravé tyči a již zmíněný žďárský útočník bez problémů zakončil do odkryté brány. Asistence: Lukáš Krupka

34:22
    Z levého kruhu se trefuje JAN WASSERBAUER! Asistence: David Čermák

34:07
    Bruslaři snižují na rozdíl jediného gólu! Z velmi rychlé akce se prosazuje VOJTĚCH HOLENDA. Kulhánek nejprve vystřelil z mezikruží, ale proti této šanci Loubal ještě zasáhl a puk vyrazil před sebe. Odtud ho Holenda bez problémů dorazil za gólmanova záda. Asistence: Kryštof Kulhánek, Jan Milfait

15:34
    Plameny odskakují o dvě branky! Bureš zavezl puk do útočného pásma a přenechal ho mezi kruhy uvolněnému DAVIDU ČERMÁKOVI. Ten se nehlídaný ocitl přímo před Markem, naznačil kličku a krásnou střelou hostujícího brankáře překonal! Asistence: Lukáš Bureš, Jan Wasserbauer

02:08
    Domácí skvěle vstupují do dnešního derby a otevírají skóre zápasu! JAKUB PESLAR se z mezikruží přesnou střelou trefuje nad Markovu pravou ruku. Asistence: Luboš Kunstmüller, Jan Hasoň

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 3. Peslar (Kunstmüller, Hasoň), 16. Čermák (Bureš, Wasserbauer), 35. Wasserbauer (Čermák), 36. Kunstmüller (Krupka), 37. Bureš (Čermák), 50. Čermák (Pleva) – 35. Holenda (Kulhánek, Milfail), 44. Nepokoj (Michálek, Třetina), 45. Nepokoj (Milfait)

SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal (Sláma) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Peslar, Pika – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Kadlec, Čermák, Krupka, Hasoň, Stehlík, Wasserbauer
    BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala, Kadeřávek – Kuchta, Ludvík, Holenda, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Třetina, Milfait, Kozlík

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Křivohlavý

Diváci: 1 475