Detroit – St. Louis 4:3 (kon.) | Florida – Anaheim 2:3 (kon.) | Toronto – San Jose 5:3 (kon.)
Calgary – Dallas 3:4 (po pr.) | Colorado – Pittsburgh 6:3 (kon.)

Radek Faksa (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 12:09
    Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:09 (06:06:01)

1. Mark Giordano (CGY) 1+1
    2. Gavin Bayreuther (DAL) 1+1
    3. Tyler Seguin (DAL) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 33-28; Zablokované střely: 6-26; Vhazování: 48%-52%; Hity: 6-10; Přesilové hry: 1/5-1/2; Trestné minuty: 4-10.

Scotiabank Saddledome bylo svědky obratu ve skóre a šesti branek, po kterých přišlo na řadu prodloužení, ve kterém David Rittich neusnesl, že proti němu nebylo odpískáno nedovolené bránění, zatímco Tyler Seguin se mohl radovat z vítězného gólu. Konečný výsledek střetnutí. Calgary Flames 3 Dallas 4 po prodloužení.

60:24 Tyler SEGUIN - 3:4

60:24
    Dallas právě vstřelil branku!
    Jamie Benn nejprve střelou z osy útočného pásma minul levý horní roh brány, jenže puk se odrazil mezi kruhy pro vhazování, odkud zkušený TYLER SEGUIN parádní střelou zápěstím nad lapačkou Davida Ritticha zamířil do pravého horního rohu brány poté, co Jamie Benn projel brankovištěm za zády českého brankáře! O nedovolené bránění se nejednalo, a tak je tu skutečně konec utkání. David Rittich to nesl hodně špatně a rozštípal hůl o svou bránu. Nic už to ale nezmění – 3:4. Asistence: Jamie Benn.

60:01

Dramatické utkání ve Scotiabank Saddledome během šedesáti minut vítěze nepřineslo, a tak nás čeká prodloužení tři na tři. Skóre po třetí třetině na šance i góly bohatého klání. Calgary Flames 3 Dallas Stars 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:44 Alexandr Radulov v závěru třetí části zastoupil brankáře!

59:44
    Noah Hanifin na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk po ledě prošel Antonovi Chudobinovi na přední tyči mezi betony, z brankoviště ho ale za jeho zády rychle odpálil na zakázané uvolnění Alexandr Radulov! Calgary bylo blízko vedení.

59:12
    David Rittich si poradil s tečovanou střelou Stars z levého křídla a podržel svůj tým v závěru utkání nad vodou.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:22
    Dallasu se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra je v závěru hodně kouskována.

58:07
    Stars se snažili odpovědět na šanci Calgary, jenže se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru.

57:54
    TJ Brodie mohl rozhodnout, jenže jeho rychlá střela zápěstím z vrcholu mezikruží minul těsně nad ledem pravou tyč.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Hathaway (Jankowski, Dubé), 50. J. Gaudreau (E. Lindholm, Giordano), 51. Giordano (Brodie, Backlund) – 1. Spezza (Faksa, Heiskanen), 39. Ja. Benn (Seguin, Bayreuther), 54. Bayreuther, 61. Seguin (Ja. Benn)

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk, Backlund (A), S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Neal – Dubé, Jankowski, Hathaway. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – Hintz, Spezza (A), D. Shore – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Francis Charron, Eric Furlatt. Čároví: Lonnie Cameron, Brian Murphy

Diváci: 17676