Slavia – Jablonec 4:2 (kon.)
SK Slavia Praha
4:2 (1:1)
FK Jablonec
Pátek 30.11.2018, 13:00 • SC Horní Počernice-UMT • Juniorská liga – Čechy • 17. kolo

Já Vám děkuji za sledování dnešního zápasu a u dalších sportovních přenosů u nás na Onlajnech na viděnou. (14:53:00)

A to je pro dnešek všechno. Slavia, ačkoliv neproměnila penaltu, bere teprve podruhé v této sezóně tři body z domácího prostředí. Nutno říct, že výhra je zasloužená, jelikož domácí drželi druhý poločas skoro pořád míč a Jablonec skoro k ničemu nepustili.

90+1

90
    Slavia právě vstřelila branku!
    Z přečíslení navyšuje v posledních minutách zápasu MEŠANOVIC Muris na 4:2, když si položil brankáře Vajnera a uklidil míč do prázdné brány.

89
    Po rohovém kopu Slávie se míč odrazil na úplně volného domácího útočníka. Jeho střela letí těsně nad.

88
    Z velkého vápna vyslal střelu po zemi Jan VEJVAR a nakonec přece jen dostává svůj tým do vedení. Uvidíme, jestli se Jablonci podaří s výsledkem ještě něco udělat.

86
    Domácí se dostali ke střele, ale naprosto famózní zákrok předvedl Vajner! Jestli někomu mají poděkovat hráči po zápase, tak to bude jednoznačně brankář Vajner.

83
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Je to 2:2! Jablonec, ač se mu nepodařilo vytvořit téměř žádnou šanci v druhém poločase, vyrovnává parádní střelou Adama JÁKLA. Teď si neproměněnou penaltu Slávia musí vyčítat dvakrát tolik.

83
    Jablonec se dostává k přímému kopu na půli hřiště po faulu.

80
    Tak tohle si kopající hráč za rámeček nedá a rozhodně ho i trenér nepochválí. Střela míří vysoko nad bránu a stav tak zůstává stále 2:1 pro Slávii.

79
    Tak přece jen si Slávia zakope penaltu! Po faulu brankáře Vajnera rozhodčí píská penaltu!

78
    Střelu po zemi musel zlikvidovat Vejvar.

76
    Na rohu velkého vápna byl faulován domácí hráč a Slávia tak bude zahrávat volný kop. Hosté můžou být rádi, že se nepískala penalta, neboť chyběl jen kousek.

75
    Slávii je odpískán faul před velkým vápnem hostů.

73
    Tak potřetí se únik vychytat brankáři Vajnerovi nepodařilo a Jiří JANOUŠEK po skvělé přihrávce za obranu přestřeluje brankáře a zvyšuje na 2:1.

72
    Je tu další roh pro domácí! Ne, tak není. Vhazovat se bude velmi blízko rohového praporku.

71
    Skoro přesně na půlící čáře byl pískán faul a volný kop bude rozehrávat Jablonec.

69
    Blížíme se k posledním dvaceti minutám zápasu a prozatím si troufám říct, že mají blíže k vítězství hráči z Prahy. Velmi dobře dokáží zatlačit soupeře a vytvořit si spoustu šancí. Zatím jím chybí jen ten vysněný gól.

66
    V téže minutě střídá i Jablonec. Odchází Javůrek a nahrazuje ho Ráček.

Petr Janoš

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 26. Nabiyev, 73. Janoušek, 88. Vejvar, 90. Mešanovic – 22. Velich, 83. Jákl

Karty:   65. Tokár (JAB)

Neproměněná penalta: 80. (SLA), mimo

SK Slavia Praha: Radotić – Drozda (C), Jugas, Mach, Mešanovic, Nabiyev, Havránek, Janoušek, Šilhan, Zhang, Vaněk
    Náhradníci: Radimský – Azilinon, Vejvar, Macháček, Xie, Van Buren

FK Jablonec: Vajner – Štěpánek, Bělina, Urbánek, Tokár, Breda (C), Kozák, Bulíř, Pour, Velich, Hajdo
    Náhradníci: Richter – Peřina, Ráček, Javůrek, Jákl

Rozhodčí: Ciesar Ondřej