Zlín – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kladno – Havířov 3:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:3 (4:5 po s.n.)
Mladá Boleslav – Olomouc 3:2 (po pr.) | Přerov – Havlíčkův Brod 1:2 (0:1 po s.n.) | Sparta – Třinec 4:1 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Dynamo – Vítkovice 2:3 (kon.) | K. Vary – Žďár n/S 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Vsetín 4:3 (kon.)
po s.n. (4:5)
HC Škoda Plzeň
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Pátek 30.11.2018, 17:00 • Home Monitoring Aréna • REDSTONE Extraliga juniorů • O pořadí v play-off
Partner:
     
    To je ode mě pro dnešek z Home Monitoring Arény vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím a u dalších utkáních se opět budu těšit, na shledanou. (19:14:35)
     
    Máme za sebou utkání, ve kterém nakonec bere hostující Kometa po výhře v samostatných nájezdech dva body. Celé utkání bylo velice vyrovnané a bylo vidět, že se potkala mužstva, která vyhrála své skupiny.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
    Rozhodující branku vstřelil až v desáté sérii STANISLAV SVOZIL.
     
    10. série
    4:5
    Svozil proměňuje.
     
    10. série
    4:4
    Slanina neproměňuje.
     
    9. série
    4:4
    Kunc neproměňuje.
     
    9. série
    4:4
    Adamec neproměňuje.
     
    8. série
    4:4
    Kunc proměňuje.
     
    8. série
    4:3
    Adamec proměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Mlčák neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Matiášek neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Minárik neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Princl neproměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Matiášek proměňuje.
     
    5. série
    2:3
    Minárik proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Slanina neproměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Kadlic neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Procházka proměňuje.

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 31. Matiášek (Soukup, Červenka), 34. Adamec (Matiášek, Houdek) – 17. Popelka, 38. Bartes (Sedláček, Popelka), rozh. náj. Svozil

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Popelka (KOM)
    0:0   Houdek (PLZ)
    2. série:
    0:1   Svozil (KOM)
    1:1   Adamec (PLZ)
    3. série:
    1:2   Kunc (KOM)
    2:2   Procházka (PLZ)
    4. série:
    2:2   Kadlic (KOM)
    2:2   Slanina (PLZ)
    5. série:
    2:3   Minárik (KOM)
    3:3   Matiášek (PLZ)
    6. série:
    3:3   Princl (PLZ)
    3:3   Minárik (KOM)
    7. série:
    3:3   Matiášek (PLZ)
    3:3   Mlčák (KOM)
    8. série:
    4:3   Adamec (PLZ)
    4:4   Kunc (KOM)
    9. série:
    4:4   Adamec (PLZ)
    4:4   Kunc (KOM)
    10. série:
    4:4   Slanina (PLZ)
    4:5   Svozil (KOM)


    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller (C), Malák – Soukup, Kolář, Ženíšek, Balín, Červenka, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Princl (A)
    HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Holemý, Kučeřík (C), Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minarík, Meluzín, Krejčí, Kadlin, Kunc (A), Bartes

    Rozhodčí: Jakub Šindel – David Jelínek, Tomáš Pešek