Zlín – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kladno – Havířov 3:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:3 (4:5 po s.n.)
Mladá Boleslav – Olomouc 3:2 (po pr.) | Přerov – Havlíčkův Brod 1:2 (0:1 po s.n.) | Sparta – Třinec 4:1 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:3 (kon.) | K. Vary – Žďár n/S 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Vsetín 4:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Olomouc
Pátek 30.11.2018, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

60:42
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

V prodloužení rozhoduje ANDREJ MORAVČÍK. Asistence: Vladislav Houška, Karel Klikorka.

55:50
    Tak trochu paradoxně se nicméně Bruslařům daří vyrovnat. KAREL KLIKORKA měl sice pořádnou dávku štěstí, že jeho střela od modré proplachtila až za Hasalova záda, i to se ale počítá a my tak máme čtyři minuty před koncem nerozhodný stav. Asistence: Matěj Houška, Miroslav Vasilev.

55:33
    Dost zbytečně teď atakoval Oscar Flynn (MBL) olomouckého Kaplana. Dostává za to 2 + 10 minut. Jelikož už zbývá jen pár minut do konce, je to pro něj konečná a on tak odjíždí do kabiny.

54:35
    Olomouc přitvrzuje a je z toho opět vyloučení. Za atak na Grima se odchází posadit Tobiáš Handl (OLO) – 2 minuty, vysoká hůl.

52:22
    Olomoučtí budou muset přestát další oslabení. David Vosátko (OLO) dostává 2 minuty za hrubost.

48:00
    Mladá Boleslav má šanci vyrovnat. 2 minuty za hákování dostává Adam Rutar (OLO).

40:24
    Bruslaři začnou třetí třetinu oslabení. Radek Procházka (MBL) usedá dnes už potřetí na trestnou lavici – 2 minuty, podražení.

35:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Krátce po vypršení boleslavského trestu se ale hosté přeci jen prosazují. Na přihrávku Máchy si velmi dobře najel MICHAL MATIAŠKO. Asistence: Joshua Mácha.

32:45
    Přesilová hra pro Olomouc. Radek Procházka (MBL) dostává 2 minuty za hákování.

24:20
    Handl se šikovně prosmýkl mezi domácí obranou, posléze byl ale nedovoleně zastaven Závorou (MBL) – 2 minuty, hákování.

38:37
    O to nečekaněji přichází vyrovnávací branka Bruslařů. Po povedené souhře se prosazuje MICHAL SIMON. Asistence: Vladislav Houška, Matěj Houška.

17:13
    Celou první třetinu byli aktivnější Bruslaři, ale přesto – zdá se – půjdou do kabiny se ztrátou. Jedna velká chyba v obraně a jedny šikovné ruce a JOSHUA MÁCHA se raduje z oblafnutí ležícího Maška. Asistence: Tomáš Dajčar.

12:57
    Další problémy pro Olomouc. Petr Bahounek (OLO) dostává 2 minuty za hákování.

09:24
    Vyloučen Lukáš Pírek (OLO) – 2 minuty, podrážení.

06:03
    Teď Bruslaři dokonce ujeli dva na jednoho! Grim dával na Foerstera, ten trefuje tyčku!

04:21
    Přesilovku si vyzkouší i hosté. Radek Procházka (MBL) dostává 2 minuty za podražení.

00:36
    První velká šance Boleslavi, kdy do prázdné branky mířil Grim, končí faulem Olomouce. Rutar (OLO) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 39. Simon (Houška V., Houška M.), 56. Klikorka (M., Vasilev), 61. Moravčík (V. Houška, Klikorka) – 18. Mácha (Dajčar), 36. Matiaško (Mácha)

BK Mladá Boleslav: Mašek (Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška M., Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Flynn, Moucha, Foerster, Houška V., Grim, Vasilev, Moravčík
    HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Bahounek, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek, Dajčar – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Hilšer, Tomajko, Mácha, Štědrý, Podlaha, Rosecký, Ministr, Kaplan

Rozhodčí: Battěk – Kettner, Ovsík