Crystal Palace – Burnley 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Brighton 1:2 (kon.) | Leicester – Watford 2:0 (kon.)
Manchester City – Bournemouth 3:1 (kon.) | Newcastle – West Ham 0:3 (kon.) | Southampton – Manchester Utd. 2:2 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
Burnley FC
Sobota 01.12.2018, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 14. kolo

Přeju vám hezký zbytek sobotníha večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:01:39)

Máme za sebou utkání čtrnáctého kola anglické Premier League, ve kterém v souboji sestupem ohrožených týmů zvítězili fotbalisté Crystal Palace nad Burnley 2:0. První gól padl v 16. minutě, kdy přízemní centr McArthura skončil k překvapení všech až za zády Harta. V utkání jednoznačně aktivnější domácí přidali pojistku v 78. minutě, to když krásnou technickou střelou překonal bezmocného Harta Townsend. Orli se tak díky výhře 2:0 posunuli na dvanácté místo a od sestupových vod se vzdálili na tři body. Burnley naopak spadlo do sestupového pásma, jelikož Cardiff ve včerejším utkání zdolal vlky z Wolverhamptonu.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 11:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.

90+5

90+4
    Poslední střelu v utkání si připisuje Wilfried Zaha, avšak mířil pouze do rukavic Harta.

90+3
    Sam Vokes si při zpracování vypomohl rukou. Přímý kop pro Crystal Palace, zároveň se rozebíhá poslední minuta zápasu.

90+2
    Zaha zdržoval u rohového praporku a podařilo se mu našetřit nějaké půl minutky. Navíc vybojoval autové vhazování.

90+1
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Jason Puncheon.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Centr na Vokese, ten se ale necházel v ofsajdovém postavení. Čas Burnley se krátí zatraceně rychle.

88
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Alexander Sörloth.

87
    Burnley se snaží postupnou kombinací prokousat ke gólu naděje, obrana Crystal Palace je však v dnešním utkání skálopevná.

86
    Jeff Schlupp teď hodně podcenil centr. Svoji levačkou ho poslal pouze do zámezí.

85
    Po rohovém kopu se k nebezpečné hlavičce dostal střídající Sam Vokes, trefil však pouze bránícího hráče stojícího u brankové čáry.

84
    Žlutou kartu dostává Max Meyer (Crystal Palace FC).

83
    Meyer se dostal k odraženému míči, ovšem trefil pouze prvního bránícího hráče.

81
    Po souboji s protihráčem se na zem svalil James Tomkins. Anglický stoper ale vypadá, že bude schopen pokračovat ve hře.

80
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Ashley Barnes.

80
    Po rohovém kopu se dostal k hlavičce jeden z hostující hráčů, jenže byl příliš v krkolomné pozici a tak vůbec netrefil branku.