Lille – Lyon 2:2 (kon.) | Angers – Caen 1:1 (kon.) | Guingamp – Nice 0:0 (kon.)
Monaco – Montpellier 1:2 (kon.) | Nîmes – Amiens 3:0 (kon.)
AS Monaco
1:2 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 01.12.2018, 20:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Fotbalisté Montpellieru v závěrečných deseti minutách otočili utkání v Monaku, vítězí 2:1 a posouvají se na druhé místo francouzské ligy před Lille a Lyon, kteří se dnes rozešli smírně 2:2 ve vzájemném zápase.

V Monaku se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů, v tom prvním měli herně navrch domácí a dokázali se před přestávkou také ujmout vedení, druhý poločas odstartoval Golovin břevnem po hrubce hostujícího brankáře, další průběh zápasu už ale patřil Montpellieru a díky dvěma gólovým přihrávkám Delorta hosté zápas otočili. Monako tak ani na osmý pokus nedokázalo vyhrát domácí ligový zápas a zůstává předposlední. (21:53:37)

90+3

90+3
    Zápas míří ke svému závěru a Monaco už si nedokázalo vypracovat žádnou příležitost k vyrovnání.

90+2
    Pořádně zachmuřený je domácí trenér Thierry Henry, někdejší slavný útočník ani dnes nedovede svůj tým k domácímu vítězství.

90+1
    Rozhodčí Thual oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90
    Znovu v akci Sambia, ten se dokázal uvolnit u rohu pokutového území, následný střílený centr mu ale vůbec nevyšel a nasměroval jej až za domácí branku.

89
    Tielemansově centru z pravého křídla se hosté ubránili a už přenesli hru na útočnou polovinu, kde Sambia vybojoval rohový kop.

88
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Facundo Píriz.
    86. Petar ŠKULETIĆ - 1:2

86
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Montpellier otáčí vývoj zápasu! Domácí zcela propadli v defenzivě, PETAR ŠKULETIĆ si snadno obhodil Jemersona a prostřelil brankáře Benaglia!

86
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Sofiane Diop.

86
    Míč si postavil Tielemens, střílel ale jen do zdi.

85
    Golovin si došel pro faul v blízkosti pokutového území soupeře a Monaco dostává zajímavou střeleckou příležitost.

84
    Fotbalisté Monaca ve všech sedmi domácích ligových zápasech zatím nedokázali zvítězit (0-3-4) a byť to dnes měli velmi dobře rozehrané, tak teď už zase mají k vítězství daleko.

83
    Hosté jsou při chuti, Aguilarův centr propadl před brankou k Delortovi, ten ale v tísni nedokázal vystřelit.
    81. Gaëtan LABORDE - 1:1

81
    Přeci jen se hostům podařilo vyrovnat! Na Delortův centr si naskočil GAETAN LABORDE a hlavou prostřelil brankáře Benaglia!

80
    Do Aguilarova centru se zavěsil Laborde, hlavou ale vysoko přestřelil domácí branku.