Lille – Lyon 2:2 (kon.) | Angers – Caen 1:1 (kon.) | Guingamp – Nice 0:0 (kon.)
Monaco – Montpellier 1:2 (kon.) | Nîmes – Amiens 3:0 (kon.)
Nîmes Olympique
3:0 (1:0)
Amiens SC
Sobota 01.12.2018, 20:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (21:56:22)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:12.

Tři body nakonec po jednoznačném druhém poločase zůstávají v Nîmes, které bylo po celou dobu utkání lepším týmem. Nejdříve v trochu méně výrazném prvním poločase otevřel skóre v posledních minutkách Bouanga, na jehož trefu v druhé polovině mače gólově navázal dvakrát skórující náhradník, Alioui.