K. Vary – Sparta | 1:3 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Kadaň – Frýdek-M. | 1:8 (kon.) |
Prostějov – Poruba 2011 | 5:2 (kon.) | | | Motor ČB – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Přerov – Benátky n/J | 4:0 (kon.) |
Havířov – Třebíč | 4:1 (kon.) |
Washington – New Jersey | 6:3 (kon.) | | | Florida – Buffalo | 3:2 (po pr.) | | | Carolina – Anaheim | 1:2 (po pr.) |
Colorado – St. Louis | 2:3 (po pr.) | | | Calgary – Los Angeles | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – San Jose | 6:2 (kon.) |
Vancouver – Dallas | 1:2 (kon.) |
Přerov – Technika Brno | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 4:6 (kon.) | | | Kobra – Kladno | 3:7 (kon.) |
HC Litvínov – Třemošná | 6:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Zlín – Warriors Brno | 7:2 (kon.) |
Havířov – HK MD Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Vsetín | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:4 (kon.) |
Barys – Jekatěrinburg | 2:7 (kon.) | | | Ufa – Vladivostok | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Riga | 1:0 (kon.) |
N.Novgorod – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čerepovec | 2:3 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 1:2 (kon.) |
Spartak Moskva – CSKA Moskva | 3:4 (kon.) |
K. Vary – Jihlava | 7:0 (kon.) | | | Kladno – Olomouc | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – Havlíčkův Brod | 5:3 (kon.) |
Chomutov – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 5:1 (kon.) | | | Přerov – Mountfield HK | 3:2 (po pr.) | | | Plzeň – Vsetín | 3:0 (kon.) |
HC Litvínov – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Řisuty – Dvůr Králové n. L. | 2:4 (kon.) | | | Bílina – Letňany | 1:9 (kon.) | | | Kobra – Vrchlabí | 0:1 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Kolín | 3:2 (po pr.) | | | Klatovy – Jablonec n/N | 10:3 (kon.) | | | Sokolov – Trutnov | 4:1 (kon.) |
Děčín – Nymburk | 2:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nový Jičín | 4:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí | 2:1 (kon.) | | | Písek – Opava | 7:3 (kon.) |
Žďár n/S – Kopřivnice | 5:2 (kon.) | | | David Servis – SHK Hodonín | 1:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Orlová | 3:0 (kon.) |
Tábor – Šumperk | 0:3 (kon.) |
Litomyšl – Hlinsko | 5:2 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Kaznějov | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – Wolves Č. Těšín | 1:8 (kon.) |
Č. Lípa – HC Varnsdorf | 5:6 (kon.) | | | Černošice – Neratovice | 4:0 (kon.) | | | Čáslav – Mladá Boleslav B | 13:5 (kon.) |
Lev Benešov – Žabonosy | 5:3 (kon.) | | | Strakonice – Radomyšl | 4:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Hluboká n.V. | 2:1 (kon.) |
HC Turnov – HC Jičín | 5:4 (kon.) | | | Březina – Břeclav | 7:5 (kon.) | | | Velká Bíteš – Brumov | 7:1 (kon.) |
Rosice – Uh.Ostroh | 3:5 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Uh. Hradiště | 12:1 (kon.) | | | Krnov – H. Benešov | 4:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Frýdek-M. "B" | 7:5 (kon.) | | | Bohumín – Studénka | 4:7 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 3:5 (kon.) |
Tachov – Cheb | 2:12 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Třemošná | 8:11 (kon.) | | | Trstěnice – HC Domažlice | 5:15 (kon.) |
Lomnice n/P – Frýdlant | 5:7 (kon.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 3:11 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Králův Dvůr | 6:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Zbraslav | 8:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 4:3 (kon.) |
Tomahawk – HC Vizi | 1:8 (kon.) |
HC Lovosice – Litoměřice B | 1:11 (kon.) | | | Klášterec nO – Roudnice | 0:0 (odl.) |
konec
Berani Zlín
7:2
(2:1, 3:0, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
HCM Warriors Brno
59:25
|
Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Denk – 2 min., podrážení).
|
|
44:19
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
34:18
|
Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Heinrich – 2 min., podrážení).
|
|
30:45
|
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Frömel – 2 min., hrubost).
|
|
27:48
|
Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Havelka – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
18:35
|
Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Zelinka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
05:15
|
Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Hanák – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
5. Šimášek (Mojžíš), 16. Frömel (Burian, Chludil), 26. Frömel (Burian, Chludil), 30. Frömel (Čapka), 32. Mojžíš, 49. Ramert (Tomeček, Hoferek), 54. Čapka (Tomeček, Šimášek), rozh. náj. Laciga – 5. Svoboda (Heinrich, Lysoněk), 57. Zelinka (Denk)
Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Kociňák.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Hykl (WAB)
0:0 Jecho (ZLN)
2. série:
0:0 Sýkora (WAB)
1:0 Fromel (ZLN)
3. série:
1:0 Denk (WAB)
1:0 Lciga (ZLN)
4. série:
1:0 Zelinka (WAB)
1:0 Chludil (ZLN)
5. série:
1:1 Heinrich (WAB)
1:1 Mojžíš (ZLN)
6. série:
2:1 Laciga (ZLN)
2:1 Heinrich (WAB)
Berani Zlín:
Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Jecho, Chludil, Tomeček, Mojžíš, Gerych, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.
Náhradníci:
Trenér:
HCM Warriors Brno: Šebo (Geidl) – Zavřel, Ulbricht, Gryc, Berka, Mlčoch, Kala, Svoboda, Brokeš, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Hanák, Denk, Heinrich.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HCM Warriors Brno: Šebo (Geidl) – Zavřel, Ulbricht, Gryc, Berka, Mlčoch, Kala, Svoboda, Brokeš, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Hanák, Denk, Heinrich.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Kociňák.
Diváci:
Michal Sedláček
@Michal_68