Havlíčkův Brod – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Písek – Opava 7:3 (kon.)
Žďár n/S – Kopřivnice 5:2 (kon.) | David Servis – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Orlová 3:0 (kon.)

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Pelhřimovští pečetí svoje vítězství střelou do prázdné brány. MARTIN KOSNAR zavezl puk do odkryté klece. Asistence: Petr Votápek.

58:35
    Orlová to zkusí bez gólmana.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Hosté opět zatlačili domácí Medvědy k jejich bráně.

57:10
    Zakázané uvolnění domácích Medvědů.

56:52
    Orlová stupňuje tlak a vytváří si nebezpečné šance. Holík stíhá všechny vykrýt.

55:05
    Na ledě se začíná přiostřovat. Štěpánek napadl Holíka, kterého šel ochránit Adam. Oba odpykají dvě minuty za hrubost

54:10
    Kohútovu podrazil protihráče a míří na trestnou lavici.

52:53
    Šmíd nevybíravě trefil Kříže, načež inkasoval trest za hrubost Kříže šel ihned pomstít Filip Kasalý. Ten obdržel dvě minuty taktéž za hrubost.

51:40

51:07
    A je po přesilové hře. Za podražení putuje za katr Klus.

50:43
    První minuta přesilové hry se Pelhřimovským vůbec nepovedla.

49:40
    Dvě minuty pro Kovaříka za faul vysokou holí.

48:30
    Dva orlovští hráči jeli samotní na gólmana Holíka. Ten jejich úmysl skvěle přečetl a situaci vyřešil rychlým přesunem k levé tyči, a zamezil tak hostům snížit.

48:10
    Svoboda z pravého kruhu vystřelil na vyrážečku orlovského gólmana. Ten jeho pokus vyrazil.