Havlíčkův Brod – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Písek – Opava 7:3 (kon.)
Žďár n/S – Kopřivnice 5:2 (kon.) | David Servis – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Orlová 3:0 (kon.)
Tábor – Šumperk 0:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
HK Nový Jičín
Sobota 01.12.2018, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 22. kolo

57:44
    Po souboji před hostující bránou se bude vylučovat. Jakub Metelka (NJI) je potrestán dvěma minutami za sekání, Miroslav Třetina (HBR) dostal menší trest za hrubost. Hraje se ve čtyřech proti čtyřem.

41:48
    Hosté se budou bránit ve čtyřech, Jan Sonnek (NJI) je potrestán dvěma minutami za hákování.

34:17
    Ďáblové budou hrát minutu a devatenáct sekund v pěti proti třem. Za hákování je vyloučen také Petr Kuchta (HBR).

33:36
    Miroslav Třetina (HBR) si při napadání v útočném pásmu pomohl háčkem. Vědom si svého prohřešku míří bez protestů na trestnou lavici.

24:11
    Ďáblové se musí podruhé v zápase bránit ve čtyřech, Michael Chvostek (NJI) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

17:54
    Domácí mohou svůj náskok ještě navýšit. Pavel Zedník (NJI) je potrestán dvěma minutami za držení, Bruslaři tak budou hrát přesilovou hru.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 13. Přidal (Semrád, Třetina), 18. Michálek (Třetina, Přidal), 26. Šmíd (Kadeřávek, Milfait), 40. Michálek (Semrád, Třetina) – 36. Lehečka (Poruba, J. Sonnek), 39. Adamík (Slovák, Chvostek), 56. Adamík (Poruba, Lehečka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Semrád, Kopic, Vala, Šmíd, Kadeřávek – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Voříšek (A), Chlubna – Beneš, Ludvík, Blinka – Kuchta, Kozlík
    HK Nový Jičín: V. Sonnek (D. Palička) – Adamík, Hruška (C), Hrachovský, Kališ, Metelka, Gřesík, Tomeček – Kuba, F. Palička, Krupa, Málek, Lehečka, Chvostek (A), Poruba, Zedník (A), Vaňo, J. Sonnek, Slovák, Irgl

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Martin Musil, Roman Komínek