Řisuty – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.) | Bílina – Letňany 1:9 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 0:1 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Kolín 3:2 (po pr.) | Klatovy – Jablonec 10:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 4:1 (kon.)
Děčín – Nymburk 2:4 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 01.12.2018, 17:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 22. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Je dobojováno. Po velmi vyrovnaném a bojovném výkonu putují tři body na sever Čech. (20:05:40)
   
  Konec zápasu.
   
  59:24
  Poslední vteřiny utkání znamenají ještě jeden nájezd Kobry na branku. Ten se ale zvrhl v litý boj o kotouč za zády Jakuba Soukupa.
   
  58:11
  V závěrečné dvouminutovce se ještě Vrchlabí snaží o navýšení svého vedení. Ovšem i Kobra sestavila velmi pevný obranný blok, ze kterého se dostává do brejků.
   
  57:23
  Poslední minuty přinášejí naprosto stejný obraz hry. Zatímco Kobra se usilovně snaží o průnik do útočného pásma, Vrchlabí sestavilo velmi pevný obranný blok, kterým zastavují každou šanci domácího celku.
   
  56:16
  Robin Všetečka se dostal do zajímavé šance při průniku do útočného pásma. Celý pokus ale vzal za své krátce za modrou čarou, kde mladého útočníka Kobry tělem odstavil jeden z hostujících obránců.
   
  55:30
  Tomášovi Půlpánovi se sice povedlo obhodit Semráda, následná přihrávka na Aleše Půlpána povedená nebyla. I tak se ale hosté dostali ke střele, kterou ale bez obtíží zmrazil Mouček.
   
  54:51
  Kobra se usilovně snaží o vyrovnání. To přineslo řadu tvrdých, avšak čistých zákroků obrany Vrchlabí v útočném pásmu. Pražané se ale nevzdávají a stále se snaží dotlačit kotouč za záda Jakuba Soukupa.
   
  53:48
  Přesto se ale Stadionu povedlo zkonsolidovat v útočném pásmu. Ani nyní ale z kombinačního čtverce nic nevytěžili, naopak domácím se povedlo celou akci narušit a přenést hru na opačný konec.
   
  52:47
  Svou další přesilovku nezahájili Vrchlabští příliš úspěšně. Kombinaci ve středním pásmu se podařilo hráčům Kobry velmi brzy narušit a samotní se posléze vydali na malou chvíli před Soukupa.
   
  52:29
  Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Martin Semrád – 2 min., nedovolené bránění).
   
  51:49
  Vrchlabským se povedlo znovu přesunout se před Václava Moučka. I tentokrát ale narážejí na připravenou obranu Kobry, která je drží na vnějším obvodu útočného pásma.
   
  51:06
  Hosté v plném počtu.
   
  50:38
  Až v druhé polovině přesilové hry se Kobra odhodlala k napadání vrchlabské branky. Hosté ale v obranném pásmu pokrývají každý centimetr, čímž blokují akce svých protivníků.
   
  49:37
  I přes oslabení se dostal k samostatnému průniku na branku Kobry David Chalupa. Střelu z mezikruží ale dokázal Václav Mouček bez větších obtíží pokrýt.
   
  49:06
  Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jakub Moník – 2 min., podrážení).
   
  48:14
  Načež Pražané započali ostřelování vrchlabské branky. Šanci na zakončení z ideální pozice měl Matouš Patočka, v poslední chvíli se ale do dráhy letu kotouče vložil obránce Stadionu, který jej vyrazil do ochranného plexiskla nad brankou.
   
  47:37
  A přetahovaná o kotouč pokračuje. Tentokrát jsou na tahu hráči Vrchlabí, kteří okupují prostor útočného pásma.
   
  47:06
  Kobra ale nechce takový stav jen tak. Často se tím pádem dostává k přenášení hry před soupeřovu branku. K vyrovnání se ale stále nemohou nijak dostat.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 16. Kastner (T.Půlpán, A.Půlpán)


  HC Kobra Praha: Mouček (Novák) – Semrád, Kasík, Schejbal, Verbík R., Verbík J. (A) – Šeba, Kysela, Patočka, Všetečka, Nestrašil, Šergl, Šteiner (C), Slabý, Antoš, Šťastný, Hlinka.
  HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abraham) – Muška, Havránek, Vašíček (A), Bendík (A), Moník J., Voženílek, Jirků (C) – Matějček, Půlpán T., Hozák, Půlpán A., Procházka, Higveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha. Moník F.

  Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Bohuněk