Vancouver – Dallas 1:2 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Detroit 2:4 (kon.)
Florida – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 5:2 (kon.) | NY Islanders – Columbus 3:2 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 2:4 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Arizona – St. Louis 6:1 (kon.)
Nashville – Chicago 5:2 (kon.) | Edmonton – Vegas 2:1 (kon.) | Washington – Anaheim 5:6 (kon.)

3. Mitchell Marner (TOR) 0+2 (04:09:20)

Statistiky: Střely na bránu: 41-23; Zablokované střely: 12-16; Vhazování: 47%-53%; Hity: 20-8; Přesilové hry: 0/3-1/1; Trestné minuty: 2-6.

Jason Zucker ve třetí třetině vyrovnal skóre utkání na 3:3, jenže předtím zahodil několik velkých brankových příležitostí, na což Wild nakonec doplatili. Nick Seeler si dvakrát srazil puk nešťastně do vlastní sítě, ve druhém případě se ale jednalo o rozhodující okamžik zápasu, protože Nazem Kadri s jeho přispěním vstřelil vítězný gól Maple Leafs, kteří sice dvakrát přišli o vedení, z nichž jedno bylo dvoubrankové, nakonec si ale výhru utéci nenechali. Konečný výsledek parádního zápasu v St. Paul. Minnesota Wild 3 Toronto Maple Leafs 5.

59:04 Zach HYMAN - 3:5

59:04
    Toronto právě vstřelilo branku!
    ZACH HYMAN na obranné modré čáře skvěle vypíchl puk Ryanovi Suterovi, který se ho poté marně snažil pokrýt tělem, a dovezl ho do prázdné brány! Leafs dnes určitě vyhrají!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:39
    Frederik Andersen skvěle zasáhl levým betonem a dorážka Charlieho Coylea z vrcholu mezikruží těsně nad ledem minula levou tyč brány!

58:19
    Frederik Andersen zastavil střelu Wild při hře bez brankáře a domácí si vzali oddechový čas.
    56:40 Nazem KADRI - 3:4

56:40
    Wild v závěru zápasu prožili dva velice nešťastné momenty, když nejprve zahodili obrovskou šanci a NAZEM KADRI se po zpětné přihrávce Connora Browna zpoza brány dostal ke střele u levé tyče, která se od rukavice Nicka Seelera na vzdálenější pravé tyči odrazila do brány! Nick Seeler si dnes vstřelil dva góly a vybral si obrovskou smůlu. Asistence: Connor Brown a Travis Dermott.

55:50
    Morgan Rielly zpoza vlastní brány namazal puk na hůl Zacha Pariseho, který se ocitl v mezikruží úplně sám, jenže se ukvapil se střelou a Frederik Andersen ho vychytal! Klíčový moment zápasu.

55:05
    John Tavares napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem a Devan Dubnyk puk vyrazil.

54:23
    Dnešní utkání sleduje 19107 diváků.

54:14
    Marcus Foligno vyrazil společně s Ericem Fehrem do přečíslení dva na jednoho, které se v levém kruhu rozhodl vyřešit sám, a rychlou střelou zápěstím na přední tyči našel pouze náruč Frederika Andersena. Komerční přestávka. Skóre utkání je nerozhodné 3:3.

54:02
    Wild zakládali útok podél střídaček a nepřesná přihrávka podél hrazení zamířila na zakázané uvolnění.

53:51
    Devan Dubnyk se vydal po nahození Morgana Riellyho od střídaček za svou bránu, aby spoluhráčům pomohl s rozehrávkou, což se mu podařilo.

53:02
    Joel Eriksson Ek se ocitl u levé tyče ve slibné šanci, jenže trefil pouze hruď Frederika Andersena.

51:16
    Jason Zucker ihned po vhazování vypálil před vrcholem levého kruhu a jeho pokus mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Frederik Andersen toho moc neviděl, přesto vytáhl senzační semafor! Parádní zákrok.

51:11
    Frederik Andersen musel dávat pozor, aby sražený puk po nahození Wild u pravé tyče zmrazil pod lapačkou.

50:53
    Svěřencům Mikea Babcocka se nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění.

50:38
    Jeden z hráčů Maple Leafs u pravé tyče v rychlosti narazil ve snaze zakončit do brány, která byla posunuta, a prostor dostává reklamní přestávka.

49:46
    Zach Parise na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Frederik Andersen puk vyrazil mimo bránu.
    49:38 Jason ZUCKER - 3:3

49:38
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Mikaelovi Granlundovi v pravém kruhu sjel po zpětné přihrávce JASONA ZUCKERA puk při pokusu o střelu z čepele hole, vůbec to ale nebylo na škodu, protože u pravé tyče se k němu dostal znovu druhý jmenovaný muž a rychlou střelou zápěstím z ostrého úhlu poslal puk mezi betony Frederika Andersena! Maple Leafs opět zaspali vstup do třetiny a stav utkání je vyrovnaný 3:3. Asistence: Mikael Granlund.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:27
    Markus Foligno rychle vybruslil zpoza brány, ani on si ale u pravé tyče na Frederika Andersena nepřišel.

48:33
    Nino Niederreiter napřáhl v levém kruhu po zpětné přihrávce bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Frederik Andersen hrudí vyrazil, a následnou dorážku úspěšně zachytil!

47:52
    Jared Spurgeon si z pravého rohu útočného pásma vybruslil k bližší tyči, puk se mu ale do sítě zasunout nepodařilo a Frederik Andersen ho zmrazil pod lapačkou.

47:28
    Charlie Coyle přihrávkou zpoza brány oslovil v mezikruží Zacha Pariseho, jehož střela byla zablokována.

46:49
    Travis Dermott napřáhl před vrcholem pravého kruhu ke střele zápěstím, která byla sražena mimo bránu.

46:44
    Puk byl po nahození Wild sražen mezi střídačky a atraktivní utkání přeruší krátká reklamní přestávka.

46:20
    Frederik Andersen odklepal poslední tři sekundy z trestu Jakea Gardinera, který už je zpět na ledě.
    44:51 Frederik Andersen předvedl další výtečný zákrok!

44:51
    Domácí Eric Staal si najel v mezikruží na krátkou zpětnou diagonální přihrávku z levého kruhu a bez přípravy mířil tvrdou střelou s příklepem mezi betony Frederika Andersena, jenže brankář Maple Leafs dokázal puk mezi nimi včas sevřít!

44:29
    Ryan Suter po přihrávce z levého rohu útočného pásma napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Frederik Andersen vyrazil.

44:20
    Charlie Coyle se snažil mezi kruhy protáhnout před bránu, jenže se do nich ani nedostal, protože v blízkosti modré čáry ho podrazil Jake Gardiner.

43:22
    Marcus Foligno na levém křídle vystřelil z úhlu a klečící Frederik Andersen na přední tyči puk vyrazil.

42:36
    Zach Hyman se vrátil z trestné lavice zpět na led a Jason Zucker se u pravé tyče opět nedokázal prosadit. Frederik Andersen puk podržel a Jason Zucker zamířil na střídačku, kde si hlavu opřel o hrazení a nemůže uvěřit tomu, co před pár okamžiky zahodil.

42:12
    Jason Zucker měl na holi obrovskou šanci, jenže po přihrávce Erica Staala z pravého kruhu pro vhazování minul odkrytou bránu Maple Leafs!

41:44
    Eric Staal přihrávkou zpoza brány hledal v levém kruhu Jasona Zuckera, jenže jeden z hráčů Toronta do jeho přihrávky vložil hůl a dostal kotouč do středního pásma.

41:18
    Maple Leafs se podařilo v rychlém sledu dvakrát vyhodit a téměř polovina přesilové hry Wild je pryč.

40:47
    Jared Spurgeon napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která nad ledem minula přední tyč brány hostujícího brankáře Frederika Andersena.

40:32
    Devan Dubnyk vyrazil střelu Leafs z levého kruhu pro vhazování a Zach Hyman poté fauloval, když dostal dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilová hra pro Wild.

40:12
    Jake Gardiner po vyhraném vhazování vystřelil zápěstím od modré čáry a jeho pokus minul pravý horní roh brány.

40:08
    Matt Dumba nedokázal rozehrát podél střídaček a puk zamířil po pouhých osmi sekundách na zakázané uvolnění.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 23-15; Zablokované střely: 8-9; Vhazování: 58%-42%; Hity: 15-6; Přesilové hry: 0/1-1/1; Trestné min.: 2-2.

Třetí třetina začne přibližně v 3:06.

Minnesota si po přestávce vytvořila obrovský tlak, který Jordan Greenway dokázal využít ke vstřelení vyrovnávací branky, jenže Toronto se rychle oklepalo a necelých šest minut před koncem druhé třetiny vrátil kanadskému týmu vedení Zach Hyman, který zády k bráně tečoval nahození od modré čáry rukavicí. Po druhé části. Minnesota Wild 2 Toronto Maple Leafs 3.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:28
    Jordan Greenway mířil střelou z bodu levého kruhu ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ji ale levým betonem vyrazil a udržel svůj tým v jednobrankovém vedení.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:54
    Igor Ožiganov chtěl od střídaček nahodit puk do útočného pásma, jenže byl sražen mimo ledovou plochu.

37:36
    Zach Hyman napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele, jenže bránu Wild přestřelil.

37:24
    Wild vystřelili z levého kruhu a Frederik Andersen na přední tyči puk vyrazil. Poté pomohli spoluhráči.

36:41
    Kasperi Kapanen na pravém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu, kde ho tečoval těsně mimo Auston Matthews, který mohl skórovat podruhé.

35:42
    Nazem Kadri byl zřejmě hráčem, který nepřekonal Devana Dubnyka, a na řadu přichází reklamní přestávka.
    34:38 Zach HYMAN - 2:3

34:38
    Jake Gardiner ztroskotal na pravém betonu Devana Dubnyka, kterého vzápětí po nahození Mitchella Marnera od modré čáry překonal ZACH HYMAN, když zády k bráně rukavicí tečoval puk nad lapačku brankáře Wild! Leafs opět vedou. Asistence: Mitchell Marner a Jake Gardiner.

33:14
    Maple Leafs napřáhli od modré čáry k táhlé střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě.
    31:46 Devan Dubnyk pravým betonem vyrazil střelu Kadriho

31:46
    Nazem Kadri na opačné straně ledové plochy mířil z vrcholu pravého kruhu ke vzdálenější levé tyči, také Devan Dubnyk se ale vytáhl, když vyjel z brány a pravým betonem puk skvěle vyrazil!
    31:35 Brankář Frederik Andersen ukradl gól Ericovi Staalovi!

31:35
    Eric Staal si najel před bránu na přihrávku z levého křídla a bez přípravy mířil těsně nad ledem k levé tyči, Frederik Andersen ale pravým betonem puk vykopl! Skóre je stále vyrovnané.
    31:11 Domácí Jason Zucker mohl skórovat po tygřím skoku!

31:11
    Jason Zucker si najel na vzdálenější levé tyči na kolmou diagonální přihrávku od Mikaela Granlunda a vpádu se snažil puk poslat mezi betony Frederika Andersena, brankář Maple Leafs je ale včas sevřel! Obrovská šance Wild.

31:01
    Mitchell Marner a Zach Hyman se snažili u levé tyče procedit puk do sítě, Devan Dubnyk byl ale v bráně Minnesoty připravený a kotouč zmrazil pod svou lapačkou.

30:49
    Minnesota se na levém křídle vracela do útočného pásma, jenže ho nedokázala vyklidit. Ofsajd.

30:39
    Wild dlouho bojovali u hrazení o puk, Maple Leafs ale zuby nehty dokázali obrannou modrou čáru uhájit.

30:15
    Puk se ve středním pásmu od čárového rozhodčího odrazil mezi střídačky a prostor dostává reklamní přestávka.

29:44
    Nick Seeler na levém křídle vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen na přední tyči vyrazil puk vyrážečkou.

29:15
    Travis Dermott podržel puk za svou bránou a počkal, až jeho spoluhráči v klidu vystřídají.

28:44
    Nazem Kadri si vybruslil z pravého rohu útočného pásma do prostoru a z ostrého úhlu vystřelil po ledě zápěstím, jeho pokus byl ale na přední tyči zablokován.

27:43
    John Tavares vystřelil pod tlakem z levého kruhu a Devan Dubnyk na přední tyči hrudí puk snadno vyrazil.

26:29
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Wild se podařilo vyrovnat na 2:2.
    25:17 Jordan GREENWAY - 2:2

25:17
    Joel Eriksson Ek na pravém křídle nabral rychlost a parádní žabkou z vrcholu kruhu pro vhazování přes hokejku ležícího Travise Dermotta našel v mezikruží najíždějícího JORDANA GREENWAYE, který procedil puk mezi betony Frederika Andersena do sítě! Asistence: Joel Eriksson Ek.
    24:26 Jason Zucker ze vzduchu nedokázal puk poslat do sítě

24:26
    Mikael Granlund předvedl v pravém kruhu parádní stahovačku a před bránu z úhlu poslal bekhendovou přihrávku, po které mohl na vzdálenější levé tyči skórovat Jason Zucker, jenže ze vzduchu trefil Frederika Andersena!

24:17
    Wild se na levém křídle nepodařilo rozehrát a rozhodčí k jejich nelibosti odpískali zakázané uvolnění.

23:59
    Eric Staal si na vzdálenější pravé tyči najížděl na nádhernou přihrávku Jasona Zuckera z levého kruhu, jenže kotouč přebruslil a do zakončení se nedostal.

23:37
    Auston Matthews nepřesně rozehrál před střídačkami a Ryan Suter se pokusil nahodit puk do útočného pásma.

22:58
    Jake Gardiner v obranném pásmu vyhrál závod o puk s J.T. Brownem, Auston Matthews se ale po jeho dlouhé diagonální přihrávce ocitl na levém křídle v postavení mimo hru.

22:29
    Maple Leafs prožívají hodně špatný vstup do druhé třetině, ovšem pouze herně, protože stále drží těsné vedení.

21:34
    Jordan Greenway se ocitl na vrcholu levého kruhu ve slibné šanci a volného prostoru před sebou využil k rychlé střele zápěstím, která minula vzdálenější roh.

20:58
    Joel Eriksson Ek se po objetí brány snažil puk zasunout do sítě u levé tyče, Frederik Andersen ale puk nadvakrát zmrazil pod svou lapačkou a přerušil hru.

20:50
    Wild na pravém křídle vystřelili od hrazení a jejich nahození skončilo pod lapačkou Frederika Andersena.

20:26
    Mikael Granlund napřáhl od modré čáry ke střele, kterou na vrcholu kruhu zablokoval Jake Gardiner.

20:01
    Eric Staal vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, do které Wild vstupují s jednobrankovým mankem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-8; Zablokované střely: 3-6; Vhazování: 57%-43%; Hity: 7-4; Přesilové hry: 0/1-1/1; Trestné minuty: 2-2.

Druhá třetina začne přibližně v 2:11.

Maple Leafs si v Xcel Energy Center vybudovali zásluhou Austona Matthewse a Tylera Ennise dvoubrankový náskok, 31 sekund před koncem první části ovšem vrátil Wild zpět do hry Eric Staal. Po první třetině. Minnesota Wild 1 Toronto Maple Leafs 2.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    19:29 Eric STAAL - 1:2

19:29
    Ryan Suter dojel na levém křídle puk po nepřesné přihrávce Mikaela Granlunda napříč útočným pásmem z pravého křídla a parádní bekhendovou přihrávkou zpoza brány našel ERICA STAALA, který rychlou střelou zápěstím z levého kruhu pro vhazování v závěru první třetiny zamířil o bližší levou tyč nad pravým ramenem Frederika Andersena do sítě – 1:2! Asistence: Ryan Suter a Mikael Granlund.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:30
    Wild vystřelili z pravého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen jejich pokus vyrazil vyrážečkou.

18:09
    J.T. Brown míchal před bránou s pukem, na poslední chvíli mu ho ale zezadu skvěle vypíchl Nick Seeler.

17:55
    Joel Eriksson Ek a Jordan Greenway bojovali za bránou Leafs dlouho o puk, nakonec to ale k ničemu nebylo.

17:28
    Maple Leafs se rozehrávka podél střídaček nepodařila a pískalo se zakázané uvolnění.

16:58
    Zach Parise se pokusil na ose útočného pásma zpracovat do jízdy puk, který mu mířil na paty bruslí, jenže neuspěl a Maple Leafs mohli v klidu rozehrát.

16:19
    Morgan Rielly vystřelil ihned po vhazování od modré čáry a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

16:14
    Nazem Kadri u pravé tyče posílal před bránu bekhendovou přihrávku, Devan Dubnyk to ale dobře postřehl a kotouč zmrazil na přední tyči pod lapačkou.

15:47
    Minnesota se ocitla v postavení mimo hru a po přerušení následuje krátká reklamní přestávka.

15:38
    Vyloučený Jake Gardiner je zpět na ledě a Minnesotě se na rozdíl od soupeře přesilovou hru využít nepodařilo.

15:31
    Eric Staal se ocitl v mezikruží po krátké bekhendové přihrávce Charlieho Coyle ve slibné střelecké pozici, jeho pokus byl ale přizvednut do ochranné sítě.

15:03
    Jason Zucker na vrcholu pravého kruhu po přihrávce od modré čáry napřáhl k jedovaté bombě, která bez přípravy minula pravý horní roh brány Leafs.

13:38
    Jake Gardiner byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Wild mohou snížit skóre během přesilové hry.
    13:38 Mikko Koivu ani Zach Parise nedokázali snížit na 1:2

13:38
    Mikko Koivu před bránou nedokázal zasunout puk bekhendem mezi betony Frederika Andersena a u pravé tyče ho nepřekonal z dorážky ani Zach Parise! Obrovská šance Wild.
    12:19 Tyler ENNIS - 0:2

12:19
    TYLER ENNIS na levé straně útočného pásma z nulového úhlu nahodil puk před bránu, kde se od brusle klečícího Nicka Seelera odrazil nad lapačkou Devana Dubnyka do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Leafs vedou 2:0. Asistence: Pär Lindholm a Travis Dermott.

11:51
    Marcus Foligno přihrávkou zpoza brány hledal u levé tyče J.T. Browna, jenže Leafs jeho úmysl přečetli.

11:28
    Nick Seeler sice na levém křídle nabral slušnou rychlost, ocitl se ovšem v postavení mimo hru.

11:10
    Maple Leafs se ocitli v postavení mimo hru, po kterém na řadu přichází reklamní přestávka.
    09:21 Mikael Granlund měl na holi vyrovnávací gól na 1:1!

09:21
    Mikael Granlund se po krásné bekhendové přihrávce Jasona Zuckera ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže po krásné stahovačce bekhendem minul vzdálenější pravý horní roh!

09:21
    Marcus Foligno se ocitl na pravém křídle u hrazení v postavení mimo hru poté, co Devan Dubnyk fantasticky vyrazil střelu Maple Leafs z pravého křídla levým ramenem! Skvělý zákrok.

08:46
    Joel Eriksson Ek na pravém křídle vystřelil před vrcholem kruhu pro vhazování a Frederik Andersen na přední tyči podržel puk v lapačce. Hra byla přerušena.

07:36
    Wild na pravém křídle po rychlém protiútoku vystřelili od hrazení a Frederik Andersen v bližším horním rohu brány vyrazil puk úspěšně mimo tři tyče.

06:40
    Mitchell Marner u levé tyče předvedl nádhernou stahovačku a přihrávkou z ostrého úhlu našel na vzdálenější tyči Johna Tavarese, který mohl skórovat do prázdné brány, jenže jeden z hráčů Minnesoty mu dokázal zablokovat hůl. Byl to zřejmě Jason Zucker.

06:23
    Devan Dubnyk si snadno poradil s nahozením Leafs z levé strany a následuje reklamní přestávka.
    06:06 Auston MATTHEWS - 0:1

06:06
    AUSTON MATTHEWS si na bodu levého kruhu pro vhazování zpracoval diagonální přihrávku Mitchella Marnera z vrcholu pravého kruhu a parádní střelou vymetl bližší levý horní roh brány! Maple Leafs využili přesilovou hru a vedou v St. Paul nad domácí Minnesotou 1:0. Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.

05:40
    Morgan Rielly vypálil od modré čáry a jeho střela se zřejmě od tyče po teči odrazila zpět do hry!

05:21
    Matt Dumba byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Maple Leafs si vyzkouší první přesilovou hru.

05:18
    Josh Leivo se po přihrávce z levého křídla ocitl v mezikruží ve slibné šanci, Devan Dubnyk puk ale vyrazil.

04:53
    Jason Zucker vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána skončila nad bránou Maple Leafs.

04:32
    Andreas Johnsson nemohl pokračovat v útočné akci Maple Leafs, jelikož se ocitl v postavení mimo hru.

04:28
    Wild na pravém křídle vypálili ihned po vhazování od modré čáry a jejich táhlý pokus skončil nad bránou.

04:24
    Nazem Kadri byl zřejmě hráčem, který nepřesně rozehrál podél střídaček, a pískalo se zakázané uvolnění.

03:55
    Zach Parise na levém křídle vystřelil od hrazení a pozorný Frederik Andersen vkleče podržel puk v náručí.

03:32
    Jason Zucker chtěl na levém křídle přebruslit Morgana Riellyho, jenže si dal puk příliš daleko od hole a Frederik Andersen ho u své pravé tyče odpálil do bezpečí.

03:01
    Josh Leivo na levém křídle u hrazení zapomněl puk za sebou a domácí Wild mohli vyrazit do protiútoku.

02:22
    Maple Leafs u střídaček pouze protečovali puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat.

01:02
    Eric Staal se ocitl po přihrávce Mikaela Granlunda z levého křídla v mezikruží ve velké šanci a dobře mířil do levého horního rohu brány, Frederik Andersen ale puk vyrážečkou skvěle vyrazil!

00:28
    Jake Gardiner na levém křídle vypálil po zakázaném uvolnění Wild od modré čáry a jeho táhlý pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány Devana Dubnyka.

00:01
    V Xcel Energy Center právě začalo utkání mezi Minnesotou a Torontem. Jak si domácí hráči Wild proti talentovanému kanadskému týmu dnes povedou?

00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Niederreiter – Greenway, J. Eriksson Ek, Coyle – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Marleau (A), Matthews, Kapanen – Hyman, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Kadri, Co. Brown – Ennis, P. Lindholm, Leivo. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Tim Peel, Jake Brenk. Čároví: Trent Knorr, Scott Cherrey.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Předpokládané úvodní sestavy:

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Niederreiter – Greenway, J. Eriksson Ek, Coyle – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – Marleau, Matthews, Kapanen – Hyman, Tavares, Marner – A. Johnsson, Kadri, Co. Brown – Ennis, P. Lindholm, Leivo..

TORONTO MAPLE LEAFS

Toronto se sice muselo v letošní sezóně na nějaký čas obejít bez Austona Matthewse, na svém lesku ovšem vůbec nic neztratilo a v současné chvíli je po Tampě Bay a Buffalu druhým nejlepším týmem v NHL. Pokud by dnes Lightning prohráli na Floridě, Maple Leafs se mohou v případě vítězství dostat do čela celé NHL.

MINNESOTA WILD

Minnesota doma v letošní sezóně NHL vyhrála osm ze třinácti zápasů a nyní ji čeká Toronto, proti kterému se mu v Xcel Energy Center velmi daří, když proti Maple Leafs v domácím prostředí vyhrála pět utkání v řadě a poslední čtyři navíc v základní hrací době. Wild se budou v neděli snažit ukončit sérii dvou porážek.

Minnesota se po prohře v Columbusu vrací zpět domů, kde v neděli v noci vyzve jeden z nejlepších týmů NHL. Wild hostí Toronto poté, co v posledním zápase proti Blue Jackets skórovali jako první, vzápětí ovšem čtyřikrát inkasovali. Toronto se pyšní silnou ofenzivou v čele s Johnem Tavaresem a Austonem Matthewsem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. E. Staal (Suter, Mikael Granlund), 26. Greenway (J. Eriksson Ek), 50. Zucker (Mikael Granlund) – 7. Matthews (Marner, Rielly), 13. Ennis (P. Lindholm, Dermott), 35. Hyman (Marner, Gardiner), 57. Kadri (Co. Brown, Dermott), 60. Hyman

Rozhodčí: Tim Peel, Jake Brenk. Čároví: Trent Knorr, Scott Cherrey

Diváci: 19107