Liberec – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 1:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Plzeň – Třinec | 1:4 (kon.) |
Kladno – Frýdek-M. | 3:1 (kon.) |
Vancouver – Dallas | 1:2 (kon.) | | | Minnesota – Toronto | 3:5 (kon.) | | | Boston – Detroit | 2:4 (kon.) |
Florida – Tampa | 4:5 (po pr.) | | | Montreal – NY Rangers | 5:2 (kon.) | | | NY Islanders – Columbus | 3:2 (kon.) |
Pittsburgh – Philadelphia | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Winnipeg | 3:4 (po pr.) | | | Arizona – St. Louis | 6:1 (kon.) |
Nashville – Chicago | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Vegas | 2:1 (kon.) | | | Washington – Anaheim | 5:6 (kon.) |
Jokerit – HC Slovan | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Minsk | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 3:4 (kon.) |
Košice – Trenčín | 4:0 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 2:3 (po pr.) | | | Žilina – MAC Budapešť | 4:2 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 2:3 (2:4 po s.n.) | | | Detva – Poprad | 3:4 (kon.) | | | Miskolc – Nové Zámky | 6:2 (kon.) |
Trnava – Orange 20 | 2:3 (kon.) |
Nový Jičín B – Wolves Č. Těšín | 1:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Žabonosy | 5:3 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 3:5 (kon.) |
Tachov – Cheb | 2:12 (kon.) | | | Trstěnice – HC Domažlice | 5:15 (kon.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 3:11 (kon.) |
Kobra Praha B – Žižkov Praha | 4:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Klatovy | 5:13 (kon.) | | | Slaný – Příbram | 7:4 (kon.) |
Pelhřimov B – Telč | 4:14 (kon.) | | | Soběslav – HC Vajgar | 4:5 (po pr.) | | | HC Vimperk – Milevsko | 3:7 (kon.) |
Jaroměř – Nová Paka | 5:6 (po pr.) | | | Trutnov – Hronov | 10:3 (kon.) | | | Náchod – Třebechovice p. O. | 5:3 (kon.) |
Semechnice – N. Město n. M. | 2:3 (po pr.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 2:7 (kon.) | | | Skuteč – Chrudim | 1:5 (kon.) |
Litomyšl – Chotěboř | 2:3 (po pr.) | | | Lanškroun – Moravská Třebová | 2:16 (kon.) | | | Uničov – Uh.Brod | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Boskovice – Kroměříž | 5:2 (kon.) | | | Vlašim – Poděbrady | 3:6 (kon.) | | | Rakovník – Mělník | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Tábor B – Humpolec | 1:2 (kon.) | | | Hlinsko – Choceň | 9:3 (kon.) |
Znojmo – Győr | 7:3 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – HC Čápi | 3:5 (kon.) | | | AHC Dynamo – Marsy Klatovy | 4:6 (kon.) | | | Tango Klatovy – Poběžovice | 6:2 (kon.) |
Louny – Kadaň | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Litoměřice – Kadaň | 5:3 (kon.) |
po s.n. (2:3)
HC Vítkovice Ridera
4:5
(1:2, 1:0, 2:2 - 0:0)
Mountfield HK
58:42
|
Síly na ledě srovnává po sekání přes Dejovy ruce Rákos, oba týmy budou hrát ve čtyřech.
|
|
57:41
|
Lvovi nahození puku z pásma nevyšlo, je potrestán za zdržování hry, vystřelení puku mimo ledovou plochu.
|
|
47:00
|
Na trestnou lavici usedá Dragoun, který se provinil hákováním. Po komerční přestávce budou hrát domácí další přesilovku.
|
|
41:18
|
Za držení si dvě minuty odpyká domácí Lev.
|
|
39:56
|
Za podrážení je vyloučen hostující Koukal, domácí mají přesilovku 4 na 3.
|
|
39:24
|
Současně jsou vyloučeni domácí Schleiss a hostující Zámorský, oba za hrubost. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
|
|
34:42
|
Za hru vysokou holí je na trestnou lavici odeslán hostující Rosandič.
|
|
27:42
|
Szturc byl hákován, Filip Pavlík si odpyká dvouminutový trest. Oba týmy hrají ve čtyřech.
|
|
26:11
|
Stránský bude pykat za zdržování hry – vyhození puku mimo ledovou plochu.
|
Branky a nahrávky:
13. Výtisk (Š. Stránský), 30. Tybor (O. Roman), 41. Tybor (O. Roman, Lev), 41. P. Zdráhal (Kucsera, Baranka) – 5. Rákos (Zámorský), 9. Vopelka (Dragoun), 52. Koukal (M. Chalupa, Smoleňák), 60. Paulovič (Zámorský, F. Pavlík), rozh. náj. Paulovič
Rozhodčí: Mrkva, Šír – Tošenovjan, Hlavatý
Diváci: 4 139
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Šimon Stránský (VIT)
0:0 Maris Bičevskis (HKM)
2. série:
1:0 Jakub Lev (VIT)
1:1 Filip Pavlík (HKM)
3. série:
1:1 Ondřej Roman (VIT)
1:1 Petr Koukal (HKM)
4. série:
2:1 Jan Schleiss (VIT)
2:1 Roman Kukumberg (HKM)
5. série:
2:1 Roman Szturc (VIT)
2:2 Radek Smoleňák (HKM)
6. série:
2:2 Radek Smoleňák (HKM)
2:2 Lukáš Kucsera (VIT)
7. série:
2:2 Petr Koukal (HKM)
2:2 Jakub Lev (VIT)
8. série:
2:3 Matej Paulovič (HKM)
2:3 Ondřej Roman (VIT)
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (9. Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Baranka, Šidlík, Mrázek, Černý – Szturc (A), Lev (A), Dej – Schleiss, O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – D. Květoň, Pytlík, Baláž – Toman.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Linhart (A), Zámorský, Graňák (C), Cibulskis, Rosandić, F. Pavlík, Piché – M. Chalupa, Koukal, Smoleňák – Rákos (A), Bičevskis, Paulovič – R. Pavlík, Dragoun, Vopelka – Bezúch, Kukumberg, J. Dvořák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Linhart (A), Zámorský, Graňák (C), Cibulskis, Rosandić, F. Pavlík, Piché – M. Chalupa, Koukal, Smoleňák – Rákos (A), Bičevskis, Paulovič – R. Pavlík, Dragoun, Vopelka – Bezúch, Kukumberg, J. Dvořák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Šír – Tošenovjan, Hlavatý
Diváci: 4 139
Monika Baloghová