Mladá Boleslav – České Budějovice 1:5 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
1:5 (0:5)
Dynamo PCO České Budějovice
Neděle 02.12.2018, 18:00 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 10. kolo

Malibu sice zvítězilo ve druhém poločase, tři body ale odváží z palubovky ve městě automobilů Jihočeši. Co se žlutých karet týče, v poslední minutě uviděl žlutý kartónek Matěj Vaněk, za hosty ve 28. minutě Roman Lengyel a o necelých pět minut později Petr Benát.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 5:4.

Z Mladé Boleslavi je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:35:32)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Jaroslav Bílek (FC Malibu Mladá Boleslav):
    "Utkali jsme se s nejlepším soupeřem v letošní sezóně, byla vidět obrovská individuální kvalita všech hráčů Dynama. My jsme tomu v prvním poločase podlehli a z Českých Budějovic jsme měli až příliš velký respekt. Ve druhé půli jsme byli vyrovnaným soupeřem, což přičítám především tomu, že Dynamo podle mého názoru trochu ubralo. Opakovala se stále stejná písnička, potýkali jsme se s nedůrazem v obou brankovištích."

Vojtěch Vejvar (Dynamo PCO České Budějovice): "Soupeř byl kvalitní. Do Mladé Boleslavi jsme přijeli s tím, že to bude těžký zápas. To se potvrdilo, důležité bylo, že jsme vstřelili jako první gól. Podařilo se nám poté prosadit podruhé, tím jsme se uklidnili. Výsledek utkání neodpovídá průběhu, domácí byli druhý poločas výborní a při nás stálo kousek štěstí. Důležitý je pro nás zisk tří bodů. Neudržené čisté konto nás mrzí kvůli gólmanovi, který měl premiéru. Naše brankářská jednička Štefan Beránek má totiž zlomenou ruku. Mohl mít lepší zážitek, ale soupeř si vytvořil brankových příležitostí dostatek a zahrozit mohl v podobě gólu ze závarů dříve."

39:49
    Matěj Vaněk (MBL) po nesportovním chování ze hřiště na svého trenéra Jaroslava Bílka obdržel od Pavla Kolbaby žlutou kartu.

39:49
    Jiří Kateřiňák předložil z pravé strany gólovou nahrávku Matěji Vaňkovi, který odkrytou bránu minul.

39:18
    Mladá Boleslav má opravdu smůlu, Jiří Kateřiňák trefil pravou tyč!

38:45
    Zleva pokoušel střelecké štěstí Michal Šimáček, brankář hostů bez práce.

38:29
    Výhoz Davida Píchy skončil v autu.

37:51
    Jiří Kateřiňák z pravé strany vystřelil vysoko nad.

35:58
    Petr Polanka orazítkoval levou tyč!

35:49
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí snižují kuriózním způsobem! Dominik Machů centroval míč na PETRA POLANKU, který se prosazuje nosem. Asistence: Dominik Machů.

34:39
    Jiří Kateřiňák fauloval u půlicí čáry, následně si obránce Mladé Boleslavi neodpustil kopnutí balónu o přerušené hře do Radima Pouzara. Sudí Pavel Kolbaba řeší vše pouze domluvou.

33:50
    Matěj Vaněk nezamířil podle svých představ.

32:42
    Další žlutá karta, tentokrát z rukou Tomáše Vaňka. Za komentování výroku rozhodčího uviděl žlutý kartónek Petr Benát (DCB).

31:38
    Mladá Boleslav riskne power-play s Jakubem Maryškou!

31:38
    Oddechový čas pro domácí.

31:31
    Martin Jasanský z dálky nepřekvapil gólmana Malibu.

30:35
    Dynamo kombinuje na útočné polovině.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 36. Polanka (Machů) – 5. Hačka (Hrbáč), 6. Lengyel (Jasanský), 11. Radouch (Pouzar), 13. Pouzar (Radouch), 14. Benát (Jasanský)

Karty:   40. M. Vaněk (MBL) – 28. Lengyel (DCB), 33. Benát (DCB)

FC Malibu Mladá Boleslav: Roudnický (Tvaroh) – Šimáček, J. Volf, Kateřiňák, Kühnel, od 21. Komma, od 21. Šolc – Ploc, Machů – Maryška, D. Novák – od 21. Polanka, od 21. M. Vaněk. Trenér: Jaroslav Bílek.
    Dynamo PCO České Budějovice: Pícha – Hrbáč, Benát, Pouzar, Peterek – Jasanský, Lengyel – Radouch, Hačka. Trenér: Vojtěch Vejvar.

Rozhodčí: Kolbaba, T. Vaněk; delegát: Pavlas