Rio Ave – Sporting 1:3 (kon.)
Rio Ave FC
1:3 (1:2)
Sporting Lisabon
Pondělí 03.12.2018, 21:15 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:15:38)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:27.

Je konec. Sporting dnes nakonec dokázal zvítězit 3:1 a posouvá se na druhé místo.
    Už v 8. minutě poslal hosty do vedení Bruno Fernandes, ale o čtyři minuty později srovnal Joao Schmidt z fantastického přímého kopu. V 23. minutě vrátil vedení na stranu Lisabonu Bas Dost. Ve 47. minutě sice hosté vstřelili branku, ale ta díky ofsajdu nakonec neplatila. V 72. minutě předvedl Jovane Cabral naprosto excelentní trefu a Sporting vedl už 3:1. Posléze už branka nepadla a hosté si tak dokázali pohlídat náskok.

90+5

90+5
    Centr hostujícího hráče z levé strany skončil pouze v rukou Léo Jardima.

90+4
    Rio Ave se nemůže dostat do nějaké šance nebo alespoň k míči na polovině soupeře a vypadá to, že už je o vítězi rozhodnuto.

90+3
    Lisabon to dělá skvěle, když drží balón na polovině soupeře a získává autová vhazování.

90+2
    Následuje ovšem rohový kop, jelikož předešlý střelecký pokus ztečoval domácí hráč.