Barys – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Kunlun 2:1 (3:0 po s.n.)
Kazaň – Čerepovec 4:2 (kon.) | Omsk – Ufa 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2 (po pr.)
Soči – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 3:2 (2:1 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Severstal Čerepovec
Pondělí 03.12.2018, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:02:43)

Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (Kazaň)
    (1+0), čas na ledě – 15:43
    Matěj Stránský (Čerepovec)
    bez bodu, čas na ledě – 03:47

Je dobojováno! Utkání nabídlo divoký úvod, vždyť hosté už v páté minutě vedli o dvě branky. To bylo z jejich strany vše, domácí do pauzy srovnali. Během dalších čtyřiceti minut jsme už sledovali převahu favorita, kterou Kazaň dokázala přetavit ve dvě vstřelené branky. Čerepovec to v závěru zkoušel bez brankáře, ovšem ani v této herní variantě už snížit nedokázal.

59:04
    Ohlášena poslední minuta tohoto utkání, hosté sice drží puk v útočné třetině, ovšem do zakončení se téměř nedostávají.

58:33
    Oba celky už jsou v plném počtu, hosté teď hrají v šesti. Domácí se mohli prosadit do prázdné branky, zastavil je ale signalizovaný ofsajd.

57:51
    Tohle už byla větší šance! Přihrávka na druhou stranu, Vovčenko mohl střílet do prázdné branky. Podjapolskij se stihl přemístit včas!

57:23
    Ze složitého úhlu to zkoušel Lekomcev. Podjapolskij si pohlídal bližší tyčku, kotouč vyrazil před sebe, u puku stále Čerepovec.

56:47
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách. Hosté však už nemají co ztratit, Artamkin je na střídačce, pátý hráč na ledě!

56:01
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 2 min., držení).

55:54
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Popov – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).

55:46
    Obrovská příležitost na druhé straně! Úplně sám se před hostující brankou ocitl Lapin. Podjapolskij se přesouval, přesto dokázal zakročit!
    55:35 Jiří SEKÁČ - 4:2

55:35
    Kazaň vstřelila branku!
    Skvěle to udělal Tkačov! Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, Tkačov udělal kličku, poté přihrával před branku. JIŘÍ SEKÁČ měl spoustu prostoru, z bezprostřední blízkosti zakončoval pod břevno! Asistence: Roman Manuchov a Vladimir Tkačov.

54:42
    Hodně riskantní klička Lukojanova ve vlastní třetině. Naštěstí pro Kazaň pak domácí útočník dokázal vyhodit do středního pásma.

54:01
    Důležité teď pro hosty bylo, že brankář Artamkin udržel puk. Před brankou totiž už čekal na dorážku volný Klinkhammer,.

53:29
    Nahození směrem na domácího gólmana, který drží puk. Následovat bude druhá, zároveň poslední reklamní pauza ve třetí části.

52:33
    Nepřehledná situace u mantinelu za hostující brankou, o puk tam bojuje snad šest hráčů, na zemi leží Popov, sudí hru nepřerušují.

51:52
    Rozhodčí přerušuje hru, kotouč končí na střídačce Kazaně. Podjapolskij musí být na pozoru, vhazovat se bude po jeho pravici.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 5. Lukojanov (Ljamkin, A. Michejev), 15. A. Potapov (A. Michejev), 37. Kara (M. Gluchov, Svitov), 56. Sekáč (Manuchov, Tkačov) – 3. Kodola, 5. Karlin (Monachov, Kornějev)

Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Garipov (A)) – Markov (A), Jarullin, Ljamkin, Abrosimov, Postma, Manuchov – Zaripov (A), Azevedo, Sekáč – A. Potapov, A. Michejev, Lukojanov – Galijev, An. Popov, M. Gluchov – Klinkhammer, Svitov (C), Tkačov – Kara.
    Severstal Čerepovec: Artamkin (Magarilov) – Kornějev, Lekomcev (A), Minejev, Chochlov, Kudako, A. Kulda, Chabarov – Geraskin, Trubačjov (A), Vovčenko – Ščerbina, Karlin, Monachov (C) – Rybin, Jašin, I. Zacharčuk – Stránský, Kodola, Pestuško – Lapin.

Rozhodčí: Tsyplakov, Sidorenko – Zacharov, Šadrin