Barys – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Kunlun 2:1 (3:0 po s.n.)
Kazaň – Čerepovec 4:2 (kon.) | Omsk – Ufa 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2 (po pr.)
Soči – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Pondělí 03.12.2018, 17:30 • Megasport Arena • KHL

Československá stopa v utkání
    Michal Jordán – 4 střely na branku, čas na ledě 28:13
    Tomáš Zohorna – 1+1, 4 střely na branku, 2 hity, čas na ledě 17:55 (22:30:40)

Dynamu se nakonec daří získat druhý bod. Celkově jsme viděli dobrý hokej, kdy domácí byli lepším týmem, ale svými chybami přišli o vedení a nakonec museli druhý bod vydolovat až v prodloužení. Chabarovsk začal hrát až od své první branky, kdy vyrovnal hru a dokázal být nebezpečný před brankou.

62:54 Juuso HIETANEN - 3:2

62:54
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A jak je to najednou jednoduché, JUUSO HIETANEN zkrátka vystřelil z pravé strany a jen stačilo zamířit přesně pod horní tyčku a Dynamo nakonec bere plusový bod. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Vadim Šipačov.

62:30
    Dynamo je v prodloužení aktivnější, ale nedaří se jim pořádně ohrozit nyní branku soupeře. Dmitrij Kagarlickij se hnal za dlouhým pukem, ale nedokázal jej dobruslit.

61:30
    Amur prohrál souboj v rohu kluziště a soupeř se dostal do rychlého brejku. Murygin kryje.

60:53
    V pásmu soupeře nyní strašil Dmitrij Kagarlickij, po jeho nepřesném zakončení se dostal ke střele Vadim Šipačov, ale ani on nedokázal přesně zacílit.

60:01

Střely na branku po třetí třetině: 14:10.

Konec třetí třetiny, ve které Dynamo doplatilo na své zbytečné vyloučení a Amur dokázal vyrovnat stav zápasu. Následně mělo Dynamo ještě dvě přesilové hry, ale ani jednu nedokázalo využít a tak trochu si svým způsobem prohospodařilo dvou brankový náskok. Nyní bude o plusový bod bojovat v prodloužení, případně v dovednostní soutěži.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13
    Nakonec se ještě dostává ke střele, ale Bočarov kryje.

58:58
    Amur drží puk v obranném pásmu a nikam se nežene.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu a pravděpodobně se dočkáme prodloužení, případně samostatných nájezdů.

56:18
    Pokud Dynamo v dnešním zápase prohraje, tak si může sypat popel na hlavu, neboť prohospodařilo dvou brankové vedení a nyní nevyužil dvě přesilové hry v krátké době za sebou.

55:51
    ...a i nadále probíhalo odstřelování branky, ale poslední pokus byl sražen a Amur opět dokázal ubránit oslabení.

55:27
    Vadim Šipačov střílel z pravé strany, ale minul branku, Dynamo stále na puku...

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 9. Šipačov (Kagarlickij, Alexejev), 22. Mozer (Mironov, Hietanen), 63. Hietanen (Kagarlickij, Šipačov) – 37. T. Zohorna (Rasskazov, D. Vorobjov), 46. Fajzullin (Gorškov, T. Zohorna)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin (C), Volkov, Mironov, Hietanen, Koivisto, Menšikov, D. Višněvskij, Pepeljajev – Kagarlickij, Alexejev, Šipačov (A) – Brjukvin, I. Makarov, Igumnov – V. Kuljomin (A), Moisejev, Mozer – Kruglov, Jefremov, Muranov.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Langhamer) – Alexandrov, D. Vorobjov, Kuzmin, Korjagin, Žuravljov, Jordán, Šviděnko, Aťušov (C) – A. Kuzněcov, Popugajev, Železkov – Dědunov, Vj. Ušenin (A), A. Lazarev – Vl. Ušenin, T. Zohorna (A), Rasskazov – Ruděnkov, Fajzullin, Pjanov – Gorškov.