New Jersey – Tampa 1:5 (kon.) | Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 4:1 (kon.)
New Jersey Devils
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Tampa Bay Lightning
Úterý 04.12.2018, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek úterní noci! (04:11:20)

Trestné minuty: 8 – 10

Lightning se podařilo vyhrát třetí zápas v řadě za sebou a šestý za posledních sedm duelů. V tabulce Atlantické divize, Východní konference mají Bolts nyní bilanci 20-7-1 a celkem 41 bodů.

Devils naopak prohráli šesté utkání po sobě. Po 26 odehraných zápasech mají na svém kontě pouze 23 bodů.
    Konečný výsledek: Devils vs Lightning 1:5

59:47
    Necelých 13 vteřin před koncem se ještě píská zakázané uvolnění Lightning.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání.

58:46
    Střelecký pokus Boylea od pravého mantinelu, Domingue puk vyráží.

58:30
    Hraje se už v poklidném tempu.

57:10
    Pokus McDonagha od modré čáry, z levé strany, na Schneidera neprošel.

56:41

56:31
    Střela Zachy ze středu útočného pásma při vlastním oslabení byla zablokována Hedmanem.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 32. J. Jakovlev (Vatanen, Noesen) – 14. Kučerov (B. Point, McDonagh), 20. B. Point (Kučerov, Hedman), 29. T. Johnson (McDonagh, Kučerov), 33. Gourde (Stamkos, Palát), 41. Stamkos (B. Point, Kučerov)

New Jersey Devils: Kinkaid (41. Schneider) – A. Greene (C), Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Lovejoy, J. Jakovlev – Hall (A), Hischier, Palmieri – Ma. Johansson, Zacha, Noesen – Wood, Zajac (A), Coleman – Boyle, Seney.
    Tampa Bay Lightning: Domingue (Pasquale) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – Palát, Stamkos (C), Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – J. T. Miller, Cirelli, Killorn – Joseph, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Ian Walsh, Ghislain Hebert – Darren Gibbs, Travis Gawryletz

Diváci: 13 394