New Jersey – Tampa 1:5 (kon.) | Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 4:1 (kon.)
Dallas Stars
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Edmonton Oilers
Úterý 04.12.2018, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

59:25
    Radek Faksa fauloval na pravé straně obranného pásma a dostal dvě minuty za podržení.

57:15
    Gavin Bayreuther vyhodil puk přes ochranné sklo z obranného pásma a dostal dvě minuty za zdržování hry.
    49:01 Alex Chiasson předvedl ostrý hit a vyvolal velkou melu!

49:01
    Alex Chiasson v rohu obranného pásma ostrým hitem narazil na hrazení Tylera Seguina a vyvolal obrovskou potyčku, během které byli nejvíce aktivní Devin Shore a Darnell Nurse, kteří si vyměnili několik tvrdých a nekompromisních úderů, oba ale zůstali na nohou. Alex Chiasson dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a vražení na hrazení, zatímco Roope Hintz dvě plus dvě minuty za hrubost. Devin Shore a Darnell Nurse dostali pět minut za bitku. Oilers závěr neunesli.

48:16
    Zack Kassian napadl rozhodčí a dostal desetiminutový osobní trest plus trest do konce utkání.

46:44
    Zach Kassian byl vyloučen na dvě minuty po poskytnuté výhodě za nedovolené bránění a Dallas si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

30:02
    Matt Benning byl vyloučen za držení hole a Stars si po reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru.

11:49
    Anton Chudobin dostal dvě minuty za nedovolené bránění a trest za něj odpyká útočník Roope Hintz. Oilers si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Dickinson (Janmark, B. Ritchie), 42. B. Ritchie (Janmark), 48. Ja. Benn (Bayreuther, Radulov), 58. Lindell – 55. Khaira (Draisaitl, Ch. Wideman)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin (A), Spezza (A) – D. Shore, Hintz, Radulov – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, K. Russell, Gravel, Benning, Ch. Wideman – Draisaitl, Lucic (A), Chiasson – Nugent-Hopkins (A), Caggiula, Puljujärvi – Brodziak, Khaira, Kassian – Rattie, P. Russell. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodčí: Chris Rooney, Corey Syvret. Čároví: Mark Shewchyk, Brad Kovachik

Diváci: 18125