Thajsko – Austrálie 3:4 (kon.) | Slovensko – Singapur 18:2 (kon.) | Japonsko – Kanada 2:14 (kon.)
Norsko – Finsko 1:9 (kon.) | Švédsko – Dánsko 25:0 (kon.) | Česko – Švýcarsko 6:4 (kon.)
Thajsko
3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
Austrálie
Úterý 04.12.2018, 10:00 • O2 Aréna, Praha • Mistrovství světa • Skupina C

Oba týmy se sympaticky loučí s diváky, kteří jim dnes vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. To je ode mě z dnešního zápasu vše, nezapomeňte sledovat i další utkání právě probíhajícího MS s námi. (11:58:54)

Nejlepší hráči: Tnakit Kayairit (Thajsko), Daniel Gärtner (Austrálie).

Střely ve 3. třetině: Thajsko – 10, Austrálie – 2,
    Střely celkem: Thajsko – 18, Austrálie – 17.

A je tu konec! Ve 3. třetině Austrálie polevila a 2 přesné zásahy si připsali Thajci. Nejprve se prosadil Kayairit a 5 minut před koncem Thaidit. Thajsko mělo v závěru zápasu obrovský tlak, ale Austrálie svůj náskok ubránila a bere 2 body z dnešního zápasu!

59:45
    Jimmymu Holmstromovi nesedla střela a Austrálie to zvládne!

59:35
    Míček na polovině Thajska, Austrálie je velmi blízko!

59:17
    Cameron Creagh parádně vyblokoval střelu protihráče a odpálil míček.

59:01
    Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

58:40
    Thajsko to zkouší se 6ti hráči!

58:21
    Tomáš Gärtner odpaluje míček z vlastní poloviny až k brance soupeře.

57:55
    Thajsko se jednoduchou nahrávkou po mantinelu dostává na polovinu soupeře a snaží se vymyslet vyrovnávací akci.

57:20
    A mohlo být srovnáno! Pawat Thaidit natáhl ke střele od mantinelu, ale trefil pouze střed branky.

57:10
    Parádní střela v podání Santiponga Sukkasema prolétla těsně vedle branky!

56:22
    Thajsko má míček ve své moci, Austrálie znovu čeká na vlastní polovině.

55:40
    Zvýšená aktivita nese ovoce, Austrálie je s míčkem na polovině soupeře a čas plyne dál.

55:15
    Austrálie konečně sáhla ke změně taktiky a začala napadat thajskou rozehrávku.

54:44
    Oddechový čas pro Thajsko.
    54:44 Pawat THAIDIT - 3:4

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 9. Rinefalk (Thaidit), 46. Kayairit (Sukkasem), 55. Thaidit (Chaiyakul) – 7. D. Gärtner (Perry), 27. Perry (D. Gärtner), 38. T. Gärtner (Perry), 40. D. Gärtner (T. Gärtner)

Thajsko: Sohtree (Hoglenius, Chaiphring) – Chaiyakul, Kaewsuwan, Namsawang, Narkprasert, Pimpa, Ratanaprathum – Khambanlue, Rinefalk, Thaidit – Holmstrom, Kayairit, Dueankhao – Yaemyim, Sukkasem, Phoosinoi – Onsuk, Sangmongkhol.
    Austrálie: Alexandrakis (Yeoh) – Clairs, Delaney, Hammarlund, Nguyen, Speldewinde, Staindl, Suter – Creagh, Ebeling, D. Gärtner – T. Gärtner, Hay, Kosterich – Monckton, Moran, Perry – Staindl, Veron.

Rozhodčí: Vesa Vilkki, Mikko Alakare