Thajsko – Austrálie 3:4 (kon.) | Slovensko – Singapur 18:2 (kon.) | Japonsko – Kanada 2:14 (kon.)
Norsko – Finsko 1:9 (kon.) | Švédsko – Dánsko 25:0 (kon.) | Česko – Švýcarsko 6:4 (kon.)
Česko
6:4 (3:2, 0:0, 3:2)
Švýcarsko
Úterý 04.12.2018, 19:30 • O2 Aréna, Praha • Mistrovství světa • Skupina A

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek úterního večera. Nezapomeňte s námi sledovat i další utkání mistrovství světa ve florbale 2018. Těším se u dalších online textových přenosů. Na shledanou! (22:15:45)

"První gól na domácím mistrovství světa je úplně nepopsatelný. Je to jeden ze splněných snů. Jako malý kluk jsem o tom snila teď se to konečně vyplnilo. A taky doufám, že to nebyl poslední gól," doplňuje komentář ke své první brance na domácím šampionátu.

"Ze začátku to bylo dost šílené. Oba týmy jsme se nechaly vyburcovat, takže ten začátek byl hodně nervózní. Z toho vyplynulo těch prvních pět gólů, ve druhé třetině jsme to už uklidnili a bylo to taktičtější," ohlíží se nad utkáním nejmladší člen české reprezentace Filip Langer.

Dnešní utkání sledovalo 5 942 diváků.

Je konec! Bitva o vítězství v základní skupině zná svého vítěze. Ve třetí třetině jsme mohli vidět další přestřelku, kterou nakonec lépe zvládl český celek. Češi si tak připisují výhru nad Švýcarskem poměrem 6:4.

59:33
    Luca Graf vytáhl balónek z malého brankoviště.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Češi vyhazují směrem k prázdné brance, kterou míček jen těsně míjí!

57:51
    Švýcarsko si bere oddechový čas.
    57:51 Kevin BERRY - 6:4

57:51
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcaři snižují! Hra bez gólmana se vyplatila. KEVIN BERRY od levého mantinelu parádně našel prázdné místečko pod pravou rukou Součka. Asistence: Tim Braillard

57:38
    Dóža vystihl křižnou přihrávku a vyhazuje na druhou polovinu.