Bordeaux – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Caen – Nîmes 1:2 (kon.) | Dijon – Guingamp 2:1 (kon.)
Lyon – Rennes 0:2 (kon.) | Nantes – Marseille 3:2 (kon.) | Remeš – Toulouse 0:1 (kon.)
Štrasburk – PSG 1:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
3:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Středa 05.12.2018, 19:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

86
    Žlutou kartu dostává Youssouf Sabaly (Girondins Bordeaux FC).

84
    Chazrí prodlužoval přihrávku na levou stranu, kde vybojoval volný přímý kop Diony. Yan Karamoh navíc dostává žlutou kartu.
    76. Žlutá karta

76
    Pořádná nepříjemnost pro Bordeaux! Younousse Sankharé inkasuje po potyčce se Selnaesem rovnou červenou kartu.

66
    Vahbí Chazrí navíc dostává žlutou kartu za přílišné průpovídky k hlavnímu rozhodčímu.
    58. Penaltový zákrok

58
    Je to z toho penalta! Hlavní rozhodčí se byl podívat na opakovaný závěr a usoudil, že Saliba hrál rukou.

Vít Schück

Branky: 23. Briand (Pablo), 59. Kamano (pen.), 90+1. Pablo (de Préville) – 17. Diony (Cabella), 68. Chazrí (Cabella)

Karty:   76. Sankharé (BOR), 84. Karamoh (BOR), 86. Sabaly (BOR) – 58. Saliba (SET), 66. Chazrí (SET), 76. Selnaes (SET)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
    Girondins Bordeaux: Costil (C) – Sabaly, Pablo, Koundé, Poundjé – Lerager, Otávio – Youssouf (46. Sankharé), Karamoh (85. de Préville), Kamano (79. Cornelius) – Briand.
    Náhradníci: Poussin – Cornelius, de Préville, Jovanović, Palencia, Sankharé, Tchouaméni.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy (37. Monnet-Paquet), Subotić (29. Saliba), Kolodziejczak, Polomat – Selnaes, M'Vila – Salibur, Cabella, Diony (85. Berić) – Chazrí.
    Náhradníci: Moulin – Berić, M. Camara, Dioussé, Monnet-Paquet, Nordin, Saliba.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore