Novosibirsk – Magnitogorsk 1:0 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Kunlun 4:3 (kon.)
Soči – Riga 3:2 (4:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Jokerit 5:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:5 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Středa 05.12.2018, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

59:27
    Ještě jedno vyloučení na straně Ufy, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Alexandr Kadějkin.

50:56
    Přesilovka pro Slovan, dvouminutový trest za sekání dostal Arťom Sergejev.

42:16
    Je tu ale další vyloučení na straně Slovanu, dvě minuty za podrážení dostal Andrej Meszároš.
    39:31 Kadějkin byl ve velké šanci faulován Řepíkem

39:31
    Je po přesilovce, neboť Kadějkin se v oslabení dostal do šance, pokoušel se o bekhendový blafák, byl ale u toho faulován. Michal Řepík dostal dvě minuty za hákování.

38:27
    U střídačky Slovanu se odehrála menší rozmíška, kterou odstartoval zákrok Pavla Koledova na Řepíka. Hostující hráč dostal dvě minuty za napadení a domácí si zahrají přesilovku.

35:44
    Vylučovat se naopak bude na straně Slovanu, dvě minuty za držení dostal Adam Liška.

24:55
    Až teď Slovan přerušil kombinaci hostů a na trestnou lavici za hákování míří Kyle Chipchura.

21:37
    Slovan si zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Vladislav Lukin.

16:58
    Vylučuje se, a to na obou stranách. Za vzájemnou strkanici dostali dvě minuty domácí Mário Grman a hostující Vladimir Žarkov.

07:35
    A aby toho na Slovan nebylo málo, tak se bude na straně domácích vylučovat. Tomáš Hrnka dostal dvě minuty za podrážení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 28. Červený (Meszároš, Sukel'), 29. Liška (Chipchura, Sersen) – 6. Hartikainen (Larsen, Panin), 6. Dubrovskij (Kadějkin), 35. Chochrjakov (Hartikainen, Omark), 37. Kugryšev (Omark, Larsen), 47. Kugryšev

HC Slovan Bratislava: Čiliak (6. Štěpánek) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Klok, Jánošík, Meszároš (A), Švarný, Bačik – Řepík (A), Sukel', Červený – C. Bailey, Taffe, Lunter – Lamper, Hrnka, Liška – Baranov, Chipchura, M. Sloboda.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, A. Semjonov, Jelizarov, Šen – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Tkačov, Burmistrov, Kugryšev – M. Majorov, Chochrjakov, Lukin – Dubrovskij, Kadějkin, V. Žarkov (A).

Rozhodčí: Olenin, Rogačjov – Dědulja, Goljak

Diváci: 4 870