Motor ČB – Benátky n/J | 7:6 (2:1 po s.n.) | | | Přerov – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Prostějov – Vsetín | 4:2 (kon.) |
Kadaň – Poruba 2011 | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Litoměřice | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 0:2 (kon.) |
NY Islanders – Winnipeg | 1:3 (kon.) | | | Columbus – Calgary | 6:9 (kon.) | | | Pittsburgh – Colorado | 6:3 (kon.) |
Florida – Boston | 5:0 (kon.) | | | Montreal – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Detroit – Tampa | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Buffalo – Toronto | 3:4 (po pr.) | | | Vegas – Washington | 5:3 (kon.) | | | Vancouver – Minnesota | 2:3 (kon.) |
Los Angeles – Arizona | 1:2 (kon.) |
Třemošná – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 7:5 (kon.) | | | Technika Brno – Vsetín | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 1:0 (2:1 po s.n.) | | | Jaroslavl – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Kunlun | 4:3 (kon.) |
Soči – Riga | 3:2 (4:3 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Jokerit | 5:1 (kon.) | | | HC Slovan – Ufa | 2:5 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 0:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 5:6 (1:2 po s.n.) |
Mostečtí Lvi – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Klatovy – Sokolov | 4:3 (kon.) | | | Trutnov – Jablonec n/N | 4:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Nymburk | 5:3 (kon.) |
Písek – David Servis | 5:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 4:0 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Žďár n/S | 3:1 (kon.) |
Šumperk – Val. Meziříčí | 2:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Nový Jičín | 3:2 (kon.) | | | Orlová – Opava | 5:2 (kon.) |
Orange 20 – Trenčín | 0:5 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Michalovce – Topoľčany | 1:2 (po pr.) | | | Trnava – Dubnica | 3:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Osmos Bratislava | 2:1 (kon.) | | | Martin – Humenné | 0:6 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 1:6 (kon.) |
N. Město n. M. – Nový Bydžov | 7:6 (po pr.) | | | Hronov – Jaroměř | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Nová Paka – Opočno | 9:1 (kon.) |
konec
HC Slovan Bratislava
2:5
(0:2, 2:2, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
59:27
|
Ještě jedno vyloučení na straně Ufy, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Alexandr Kadějkin.
|
|
50:56
|
Přesilovka pro Slovan, dvouminutový trest za sekání dostal Arťom Sergejev.
|
|
42:16
|
Je tu ale další vyloučení na straně Slovanu, dvě minuty za podrážení dostal Andrej Meszároš.
|
|
39:31 Kadějkin byl ve velké šanci faulován Řepíkem
|
||
39:31
|
Je po přesilovce, neboť Kadějkin se v oslabení dostal do šance, pokoušel se o bekhendový blafák, byl ale u toho faulován. Michal Řepík dostal dvě minuty za hákování.
|
|
38:27
|
U střídačky Slovanu se odehrála menší rozmíška, kterou odstartoval zákrok Pavla Koledova na Řepíka. Hostující hráč dostal dvě minuty za napadení a domácí si zahrají přesilovku.
|
|
35:44
|
Vylučovat se naopak bude na straně Slovanu, dvě minuty za držení dostal Adam Liška.
|
|
24:55
|
Až teď Slovan přerušil kombinaci hostů a na trestnou lavici za hákování míří Kyle Chipchura.
|
|
21:37
|
Slovan si zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Vladislav Lukin.
|
|
16:58
|
Vylučuje se, a to na obou stranách. Za vzájemnou strkanici dostali dvě minuty domácí Mário Grman a hostující Vladimir Žarkov.
|
|
07:35
|
A aby toho na Slovan nebylo málo, tak se bude na straně domácích vylučovat. Tomáš Hrnka dostal dvě minuty za podrážení.
|
Branky a nahrávky:
28. Červený (Meszároš, Sukel'), 29. Liška (Chipchura, Sersen) – 6. Hartikainen (Larsen, Panin), 6. Dubrovskij (Kadějkin), 35. Chochrjakov (Hartikainen, Omark), 37. Kugryšev (Omark, Larsen), 47. Kugryšev
Rozhodčí: Olenin, Rogačjov – Dědulja, Goljak
Diváci: 4 870
Neproměněná penalta:
HC Slovan Bratislava:
Čiliak (6. Štěpánek) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Klok, Jánošík, Meszároš (A), Švarný, Bačik – Řepík (A), Sukel', Červený – C. Bailey, Taffe, Lunter – Lamper, Hrnka, Liška – Baranov, Chipchura, M. Sloboda.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, A. Semjonov, Jelizarov, Šen – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Tkačov, Burmistrov, Kugryšev – M. Majorov, Chochrjakov, Lukin – Dubrovskij, Kadějkin, V. Žarkov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Koledov, Arzamascev, Ar. Sergejev, A. Semjonov, Jelizarov, Šen – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Tkačov, Burmistrov, Kugryšev – M. Majorov, Chochrjakov, Lukin – Dubrovskij, Kadějkin, V. Žarkov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Rogačjov – Dědulja, Goljak
Diváci: 4 870
Aleš Pur
@PurAles