ZVVZ USK Praha – Castors Braine 82:63 (kon.)
82:63 (24:13, 53:26, 69:44)
Mithra Castors Braine
Středa 05.12.2018, 19:00Euroliga - ženy • Skupina A

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:58:56)

Nejlepší hráčkou utkání byla bezpochyby Alyssa Thomasová, která si připsala třiadvacet bodů a pět asistencí.

Je dobojováno! Pražský celek si od první čtvrtiny hlídal výsledek utkání a nic na tom nezměnilo i to, že v druhém poločase značně polevil. Domácí se tedy posunuly na první místo, avšak bylo by naivní si myslet, že Jekatěrinburg neporazí Bourges.

Konec zápasu. (82:63)

39:53
    Poslední akci utkání měla na svědomí Celeste Trahan-Davisová, jež tímto způsobem podtrhla svůj dnešní povedený výkon. (82:63)

38:48
    Mayombová využila menší koncentrace hráček USK a prosadila se za tři body. (82:61)

38:04
    Celeste Trahan-Davisová zachytila přihrávku a vyslala do úniku svou spoluhráčku, která potrestala Pražanky za jejich chybu. (82:58)

36:44
    Po delší době dala o sobě vědět Hamblinová, která v závěru utkání kosmeticky upravila skóre. (82:56)

36:08
    Razhevaová si připisuje do statistik střelu za dva body. (82:54)

35:58
    Podobně to zkusila i Renata Březinová, která byla taktéž úspěšná.
    Té se podařilo bodovat i pár momentů předtím, avšak "pouze" za dva body. (82:52)

35:06
    Mayombová to zkusila za tři body a vyšlo ji to! (77:52)

33:12
    Thomasová si připisuje další trefený koš. Pro úplnost, byl to pro ni již třiadvacátý bod v utkání. (77:49)

32:59
    Pokud se nepletu, tak se teď Mayombová prosadila úplně poprvé v dnešním utkání. (75:49)

32:25
    Oddechový čas pro hosty. (75:47)

32:24
    Thomasová se uvolnila i přes to, že byla v jeden čas bráněna třemi hráčky francouzského týmu. (75:47)

31:45
    Romerová dostala krásnou přihrávku od Thomasové, a taky že si na následné střele dala záležet. (73:47)

31:29
    Oddechový čas pro hosty. (71:47)

31:29
    Rezanová byla při střelbě faulována, tak bude mít možnost navýšit vedení USK. (69:47)

30:47
    Ta byla při střelbě faulována, a tak měla k dispozici trestný hod, který bezpečně proměnila. (69:47)

Michal Hladký

ZVVZ USK Praha: Kat. Elhotová, Kar. Elhotová, Hanušová, Oblaková, Thomasová, Ayayiová, Březinová, Pospíšilová, Rezanová, Romerová, Šípová, Vyoralová
    Mithra Castors Braine: Delaereová, Ortizová, Razhevaová, Samuelsenová, Trahan-Davisová, Andersonová, Devliegherová, Grzesinskiová, Hamblinová, Mayombová
    Čtvrtiny: 24:13, 29:13, 16:18, 13:19