Novara – Pisa 3:2 (kon.) | Sassuolo – Catania 2:1 (kon.) | Chievo – Cagliari 1:2 (kon.)
Chievo Verona
1:2 (1:1)
Cagliari Calcio
Středa 05.12.2018, 20:45 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italský pohár • 4. kolo

Dnešní zápas se celý vyvíjel ve prospěch Cagliari, které sice odehrálo poločas jen 1:1, ve druhém poločase ale zabralo, vstřelilo gól a vystřelilo si tím zasloužený postup. V dalším kole je čeká Atalanta Bergamo. (22:42:40)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:10.

90+4
    Zápas právě skončil.

90+4
    Ještě jeden velký faul od Cagliari. Obětí se stal Kiyine.

90+3
    A hosté podle očekávání drží míč. Ne v obraně ale někde u půlky. Zbývá minuta.

90+2
    Další šanci Chieva opět ukončuje Faul. Cagliari je 2 minuty od postupu. Navíc bude rozehrávat.

90+1
    první minuta zahrána zatím v klidu.

90
    Nastavují se 4 minuty. To je stále dost času pro Chievo.

90
    Rossettini dostává žlutou kartu za faul a může být rád, že jen žlutou.

89
    Depaoli odcentroval ale bylo to moc blízko gólmana Rafaela, ten přesto míč nechytil a na druhé straně vápna zachytili míč opět hráči z Verony.

88
    Nyní je zase Cagliari v ofsajdu. Do konce hry zbývají už jen 2 minutky + nastavení.

86
    Střelec vedoucího gólu Pisacane přepouští místo legendě Shakhtaru a Chorvatské reprezentace Dariu Srnovi!

85
    Další velkou šanci domácích zastavil ofsajd.

84
    Depaoli se narval ve vápně k hlavičce a brankář Rafael měl co dělat, aby vůbec vyrazil!