Nominační tisková konference - Channel One Cup | (kon.) |
individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) | | | Individuální závod žen, 15 km, Pokljuka | Vítěz: J. Džimová (UKR) (kon.) |
konec
SP - individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Martin Fourcade (FRA) 47:09,2 (0)
2. Johannes Kühn (GER) +4,2 (0)
3. Simon Eder (AUT) +19,7 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +34,4 (1)
5. Simon Schempp (GER) +38,6 (1)
6. Sergej Semjonov (UKR) +45,0 (0)
7. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:11,9 (3)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:13,5 (1)
9. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:18,5 (2)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:22,0 (1)
11. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:26,2 (0)
12. Dmitrij Malyško (RUS) +1:30,3 (1)
13. Jesper Nelin (SWE) +1:40,8 (2)
14. Scott Gow (CAN) +1:43,3 (1)
15. Michal Krčmář (CZE) +1:56,9 (1)
16. Christian Gow (CAN) +1:59,2 (1)
17. Felix Leitner (AUT) +2:06,1 (1)
18. Martin Ponsiluoma (SWE) +2:09,6 (1)
19. Anton Sinapov (BUL) +2:10,4 (1)
20. Matvej Jelisejev (RUS) +2:23,5 (2)
21. Artěm Prima (UKR) +2:23,6 (2)
22. Simon Desthieux (FRA) +2:29,0 (3)
23. Erik Lesser (GER) +2:29,9 (2)
24. Mikito Tačizaki (JPN) +2:36,3 (1)
25. Karol Dombrovski (LTU) +2:44,4 (0)
26. Mario Dolder (SUI) +2:45,7 (2)
27. Lukas Hofer (ITA) +2:49,9 (4)
28. Emilien Jacquelin (FRA) +2:52,3 (2)
29. Alexandr Loginov (RUS) +2:55,1 (3)
30. Ondřej Moravec (CZE) +2:57,9 (2)
31. Artěm Tiščenko (UKR) +3:04,4 (0)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3:04,8 (3)
33. Dominik Landertinger (AUT) +3:08,4 (3)
34. Roman Jeremin (KAZ) +3:12,4 (3)
35. Tarjei Bø (NOR) +3:13,1 (3)
36. Jevgenij Garaničev (RUS) +3:17,1 (3)
37. Julian Eberhard (AUT) +3:22,5 (4)
38. Tero Seppälä (FIN) +3:23,3 (3)
38. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:23,3 (4)
40. Leif Nordgren (USA) +3:24,5 (2)
41. Michal Šlesingr (CZE) +3:24,8 (2)
47. Tomáš Hasilla (SVK) +3:40,9 (2)
57. Tomáš Krupčík (CZE) +4:17,7 (3)
85. Adam Václavík (CZE) +6:38,7 (5)
88. Martin Otčenáš (SVK) +6:49,0 (5)
93. Šimon Bartko (SVK) +7:48,3 (6)
107. Michal Šíma (SVK) +10:58,1 (8)
1. Martin Fourcade (FRA) 47:09,2 (0)
2. Johannes Kühn (GER) +4,2 (0)
3. Simon Eder (AUT) +19,7 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +34,4 (1)
5. Simon Schempp (GER) +38,6 (1)
6. Sergej Semjonov (UKR) +45,0 (0)
7. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:11,9 (3)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:13,5 (1)
9. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:18,5 (2)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:22,0 (1)
11. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:26,2 (0)
12. Dmitrij Malyško (RUS) +1:30,3 (1)
13. Jesper Nelin (SWE) +1:40,8 (2)
14. Scott Gow (CAN) +1:43,3 (1)
15. Michal Krčmář (CZE) +1:56,9 (1)
16. Christian Gow (CAN) +1:59,2 (1)
17. Felix Leitner (AUT) +2:06,1 (1)
18. Martin Ponsiluoma (SWE) +2:09,6 (1)
19. Anton Sinapov (BUL) +2:10,4 (1)
20. Matvej Jelisejev (RUS) +2:23,5 (2)
21. Artěm Prima (UKR) +2:23,6 (2)
22. Simon Desthieux (FRA) +2:29,0 (3)
23. Erik Lesser (GER) +2:29,9 (2)
24. Mikito Tačizaki (JPN) +2:36,3 (1)
25. Karol Dombrovski (LTU) +2:44,4 (0)
26. Mario Dolder (SUI) +2:45,7 (2)
27. Lukas Hofer (ITA) +2:49,9 (4)
28. Emilien Jacquelin (FRA) +2:52,3 (2)
29. Alexandr Loginov (RUS) +2:55,1 (3)
30. Ondřej Moravec (CZE) +2:57,9 (2)
31. Artěm Tiščenko (UKR) +3:04,4 (0)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3:04,8 (3)
33. Dominik Landertinger (AUT) +3:08,4 (3)
34. Roman Jeremin (KAZ) +3:12,4 (3)
35. Tarjei Bø (NOR) +3:13,1 (3)
36. Jevgenij Garaničev (RUS) +3:17,1 (3)
37. Julian Eberhard (AUT) +3:22,5 (4)
38. Tero Seppälä (FIN) +3:23,3 (3)
38. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:23,3 (4)
40. Leif Nordgren (USA) +3:24,5 (2)
41. Michal Šlesingr (CZE) +3:24,8 (2)
47. Tomáš Hasilla (SVK) +3:40,9 (2)
57. Tomáš Krupčík (CZE) +4:17,7 (3)
85. Adam Václavík (CZE) +6:38,7 (5)
88. Martin Otčenáš (SVK) +6:49,0 (5)
93. Šimon Bartko (SVK) +7:48,3 (6)
107. Michal Šíma (SVK) +10:58,1 (8)
1. Martin Fourcade (FRA) 47:09,2 (0)
2. Johannes Kühn (GER) +4,2 (0)
3. Simon Eder (AUT) +19,7 (0)
4. Jakov Fak (SLO) +34,4 (1)
5. Simon Schempp (GER) +38,6 (1)
6. Sergej Semjonov (UKR) +45,0 (0)
7. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:11,9 (3)
8. Antonin Guigonnat (FRA) +1:13,5 (1)
9. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:18,5 (2)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:22,0 (1)
11. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:26,2 (0)
12. Dmitrij Malyško (RUS) +1:30,3 (1)
13. Jesper Nelin (SWE) +1:40,8 (2)
14. Scott Gow (CAN) +1:43,3 (1)
15. Michal Krčmář (CZE) +1:56,9 (1)
16. Christian Gow (CAN) +1:59,2 (1)
17. Felix Leitner (AUT) +2:06,1 (1)
18. Martin Ponsiluoma (SWE) +2:09,6 (1)
19. Anton Sinapov (BUL) +2:10,4 (1)
20. Matvej Jelisejev (RUS) +2:23,5 (2)
21. Artěm Prima (UKR) +2:23,6 (2)
22. Simon Desthieux (FRA) +2:29,0 (3)
23. Erik Lesser (GER) +2:29,9 (2)
24. Mikito Tačizaki (JPN) +2:36,3 (1)
25. Karol Dombrovski (LTU) +2:44,4 (0)
26. Mario Dolder (SUI) +2:45,7 (2)
27. Lukas Hofer (ITA) +2:49,9 (4)
28. Emilien Jacquelin (FRA) +2:52,3 (2)
29. Alexandr Loginov (RUS) +2:55,1 (3)
30. Ondřej Moravec (CZE) +2:57,9 (2)
31. Artěm Tiščenko (UKR) +3:04,4 (0)
32. Quentin Fillon Maillet (FRA) +3:04,8 (3)
33. Dominik Landertinger (AUT) +3:08,4 (3)
34. Roman Jeremin (KAZ) +3:12,4 (3)
35. Tarjei Bø (NOR) +3:13,1 (3)
36. Jevgenij Garaničev (RUS) +3:17,1 (3)
37. Julian Eberhard (AUT) +3:22,5 (4)
38. Tero Seppälä (FIN) +3:23,3 (3)
38. Erlend Bjøntegaard (NOR) +3:23,3 (4)
40. Leif Nordgren (USA) +3:24,5 (2)
41. Michal Šlesingr (CZE) +3:24,8 (2)
47. Tomáš Hasilla (SVK) +3:40,9 (2)
57. Tomáš Krupčík (CZE) +4:17,7 (3)
85. Adam Václavík (CZE) +6:38,7 (5)
88. Martin Otčenáš (SVK) +6:49,0 (5)
93. Šimon Bartko (SVK) +7:48,3 (6)
107. Michal Šíma (SVK) +10:58,1 (8)
V cíli porazil senzačně jedoucího Johannese Kühna z Německa, který premiérově pronikl na stupně vítězů a prohrál s Francouzem jen o 4 vteřiny. Třetí skončil zkušený Simon Eder.
via Gfycat
1. Johannes Kühn (GER) 47:13,4
2. Simon Eder (AUT) +15,5
3. Jakov Fak (SLO) +30,2
4. Simon Schempp (GER) +34,4
5. Sergej Semjonov (UKR) +40,8
6. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:07,7
7. Antonin Guigonnat (FRA) +1:09,3
8. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:14,3
14. Michal Krčmář (CZE) +1:52,7
26. Ondřej Moravec (CZE) +2:53,7
34. Michal Šlesingr (CZE) +3:20,6
39. Tomáš Hasilla (SVK) +3:36,7
46. Tomáš Krupčík (CZE) +4:13,5
59. Martin Otčenáš (SVK) +6:44,8
1. Johannes Kühn (GER) 47:13,4
2. Simon Eder (AUT) +15,5
3. Jakov Fak (SLO) +30,2
4. Simon Schempp (GER) +34,4
5. Sergej Semjonov (UKR) +40,8
6. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:07,7
7. Antonin Guigonnat (FRA) +1:09,3
8. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:14,3
13. Michal Krčmář (CZE) +1:52,7
22. Ondřej Moravec (CZE) +2:53,7
28. Michal Šlesingr (CZE) +3:20,6
42. Martin Otčenáš (SVK) +6:44,8
via Gfycat
via Gfycat
via Gfycat
1. Simon Schempp (GER) 18:55,8
2. Alexandr Loginov (RUS) +6,8
3. Jesper Nelin (SWE) +11,0
4. Scott Gow (CAN) +22,6
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +25,5
9. Michal Krčmář (CZE) +45,2
29. Ondřej Moravec (CZE) +2:36,1
30. Michal Šlesingr (CZE) +2:41,7
via Gfycat
18. Ondřej Moravec
28. Michal Šlesingr
35. Michal Krčmář
54. Tomáš Krupčík
102. Adam Václavík
1. Timofej Lapšin (KOR)
2. Lars Helge Birkeland (NOR)
3. Scott Gow (CAN)
4. Jevgenij Garaničev (RUS)
5. Kalev Ermits (EST)
6. Ondřej Moravec (CZE)
7. Lukas Hofer (ITA)
8. Tuomas Gronman (FIN)
9. Julian Eberhard (AUT)
10. Sean Doherty (USA)
11. Sergej Semjonov (UKR)
12. Johannes Thingnes Bø (NOR)
13. Jesper Nelin (SWE)
14. Tarjei Bø (NOR)
15. Klemen Bauer (SLO)
16. Mario Dolder (SUI)
17. Vladimir Iliev (BUL)
18. Roman Jeremin (KAZ)
19. Antonin Guigonnat (FRA)
20. Johannes Kühn (GER)
21. Simon Eder (AUT)
22. Martin Fourcade (FRA)
23. Alexandr Loginov (RUS)
24. Martin Otčenáš (SVK)
25. Tero Seppälä (FIN)
26. Jakov Fak (SLO)
27. Leif Nordgren (USA)
28. Miha Dovžan (SLO)
29. Simon Schempp (GER)
30. Krasimir Anev (BUL)
31. Artěm Prima (UKR)
32. Benjamin Weger (SUI)
33. Christian Gow (CAN)
34. Fredrik Lindström (SWE)
35. Grzegorz Guzik (POL)
36. Vladimir Čepelin (BLR)
37. Quentin Fillon Maillet (FRA)
38. Erik Lesser (GER)
39. Michael Rösch (BEL)
40. Sebastian Samuelsson (SWE)
41. Dmitrij Malyško (RUS)
42. Simon Desthieux (FRA)
43. Michal Šlesingr (CZE)
44. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
45. Dominik Windisch (ITA)
46. Benedikt Doll (GER)
47. Thomas Bormolini (ITA)
48. Jeremy Finello (SUI)
49. Dominik Landertinger (AUT)
50. Erlend Bjøntegaard (NOR)
51. Philipp Horn (GER)
52. Michal Šíma (SVK)
53. Vytautas Strolia (LTU)
54. Mihail Usov (MDA)
55. Łukasz Szczurek (POL)
56. Tu-jin Čcho (KOR)
57. Rok Tršan (SLO)
58. Raman Jaljotnau (BLR)
59. Artěm Tiščenko (UKR)
60. Tomáš Hasilla (SVK)
61. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
62. Anton Smolski (BLR)
63. Travis Cooper (USA)
64. Apostolos Angelis (GRE)
65. Vladislav Vitěnko (KAZ)
66. Serafin Wiestner (SUI)
67. Martin Ponsiluoma (SWE)
68. Emilien Jacquelin (FRA)
69. Kresimir Crnkovic (CRO)
70. Florent Claude (BEL)
71. Cornel Puchianu (ROU)
72. Michal Krčmář (CZE)
73. Mikito Tačizaki (JPN)
74. Olli Hiidensalo (FIN)
75. Brendan Green (CAN)
76. George Buta (ROU)
77. Daumants Lūsa (LAT)
78. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
79. Dimitar Gerdžikov (BUL)
80. Rene Zachna (EST)
81. Tomáš Krupčík (CZE)
82. Alexej Slepov (RUS)
83. Yan Xingyuan (CHN)
84. Thierry Chenal (ITA)
85. Felix Leitner (AUT)
86. Karol Dombrovski (LTU)
87. Giuseppe Montello (ITA)
88. Tomas Kaukenas (LTU)
89. Adam Václavík (CZE)
90. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
91. Rudy Zini (ITA)
92. Kosuke Ozaki (JPN)
93. Denis Şerban (ROU)
94. Max Durtschi (USA)
95. Timur Chamitgatin (KAZ)
96. Fabien Claude (FRA)
97. Šimon Bartko (SVK)
98. Sven Grossegger (AUT)
99. Anton Sinapov (BUL)
100. Eduard Latypov (RUS)
101. Roberts Slotinš (LAT)
102. Martin Remmelg (EST)
103. Matvej Jelisejev (RUS)
104. Mitja Drinovec (SLO)
105. Vitalij Kilčickij (UKR)
106. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
107. Nathan Smith (CAN)
108. Sindre Pettersen (NOR)
109. Peppe Femling (SWE)
110. Maxim Varabej (BLR)