Nominační tisková konference - Channel One Cup | (kon.) |
individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) | | | Individuální závod žen, 15 km, Pokljuka | Vítěz: J. Džimová (UKR) (kon.) |
konec
SP - individuální závod žen, 15 km, Pokljuka
Vítěz: J. Džimová (UKR)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Julija Džimová (UKR) 43:06,6 min (0)
2. Monika Hojniszová (POL) +5,9 s (1)
3. Markéta Davidová (CZE) +16,5 (1)
4. Paulina Fialková (SVK) +19,5 (2)
5. Baiba Bendiková (LAT) 20,8 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +27,1 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +33,4 (2)
8. Hanna Öbergová (SWE) +49,1 (2)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +55,3 (1)
10. Franziska Preussová (GER) +59,1 (1)
11. Susan Dunkleeová (USA) +1:00,9 min (1)
12. Irina Starychová (RUS) +1:02,3 (1)
13. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:03,8 (0)
14. Iryna Krjuková (BLR) +1:09,3 (1)
15. Olena Pidhrušná (UKR) +1:12,0 (1)
16. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:12,4 (1)
17. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:13,3 (1)
18. Emma Nilssonová (SWE) +1:24,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:29,2 (1)
20. Julija Žuravoková (UKR) +1:32,8 (0)
21. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:33,9 (2)
22. Franziska Hildebrandová (GER) +1:39,3 (2)
23. Nadine Horchlerová (GER) +1:40,2 (1)
24. Julia Schwaigerová (AUT) +1:43,2 (1)
25. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:48,1 (3)
26. Eva Puskarčíková (CZE) +1:59,7 (2)
27. Ivona Fialková (SVK) +2:05,4 (2)
28. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:08,6 (3)
29. Denise Herrmannová (GER) +2:12,4 (4)
30. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:12,6 (4)
31. Jevgenija Pavlovová (RUS) +2:14,6 (2)
32. Vanessa Hinzová (GER) +2:20,3 (2)
33. Julia Simonová (FRA) +2:21,2 (3)
34. Uljana Kajševová (RUS) +2:38,3 (2)
35. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:38,6 (1)
36. Venla Lehtonenová (FIN) +2:42,0 (0)
37. Karolin Horchlerová (GER) +2:54,1 (2)
38. Veronika Vítková (CZE) +3:02,8 (2)
39. Synnøve Solemdalová (NOR) (1)
40. Fujuko Tačizakiová (JPN) (3)
...
74. Jessica Jislová (CZE) +5:39,6
76. Terezia Poliaková (SVK) +5:53,1
81. Lucie Charvátová (CZE) +6:56,9
Startovní listina
1. Rosanna Crawfordová (CAN)
2. Katharina Innerhoferová (AUT)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Veronika Vítková (CZE)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Julia Simonová (FRA)
8. Iryna Krjuková (BLR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
11. Karolin Horchlerová (GER)
12. Elisa Gasparinová (SUI)
13. Eva Puskarčíková (CZE)
14. Anastasia Kuzminová (SVK)
15. Uljana Kajševová (RUS)
16. Sari Maedaová (JPN)
17. Lisa Vittozziová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Anastasija Merkušinová (UKR)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Vanessa Hinzová (GER)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Denise Herrmannová (GER)
24. Anna Frolinová (KOR)
25. Lena Häckiová (SUI)
26. Clare Eganová (USA)
27. Synnøve Solemdalová (NOR)
28. Jessica Jislová (CZE)
29. Célia Aymonierová (FRA)
30. Hanna Öbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
33. Fujuko Tačizakiová (JPN)
34. Mari Ederová (FIN)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
37. Baiba Bendiková (LAT)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Paulina Fialková (SVK)
40. Nicole Gontierová (ITA)
41. Mona Brorssonová (SWE)
42. Dzinara Alimbekavová (BLR)
43. Natalja Kočerginová (LTU)
44. Emily Dreissigackerová (USA)
45. Ivona Fialková (SVK)
46. Grete Gaimová (EST)
47. Monika Hojniszová (POL)
48. Julia Schwaigerová (AUT)
49. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
50. Megan Tandyová (CAN)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52.Lea Einfaltová (SLO)
53. Hanna Solaová (BLR)
54. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
55. Irina Starychová (RUS)
56. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
57. Emilija Jordanovová (BUL)
58. Emma Nilssonová (SWE)
59. Venla Lehtonenová (FIN)
60. Julija Žuravoková (UKR)
61. Jevgenija Pavlovová (RUS)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Ťia-lin Tchang (CHN)
64. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Kinga Zbylutová (POL)
67. Enora Latuilliereová (FRA)
68. Megan Bankesová (CAN)
69. Darja Jurkevičová (BLR)
70. Jurie Tanakaová (JPN)
71. Či-hi Mun (KOR)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Desislava Stojanovová (BUL)
74. Nadine Horchlerová (GER)
75. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Eun-džung Ko (KOR)
78. Ljudmila Achatovová (KAZ)
79. Anaïs Chevalierová (FRA)
80. Anna Magnussonová (SWE)
81. Asuka Hačisuková (JPN)
82. Polona Klemenčičová (SLO)
83. Jenny Fellmanová (FIN)
84. Nadia Moserová (CAN)
85. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
86. Jen Čang (CHN)
87. Olena Pidhrušná (UKR)
88. Irina Kručinkinovová (BEL)
89. Margarita Vasiljevová (RUS)
90. Kamila Żuková (POL)
91. Dunja Zdoucová (AUT)
92. Anais Bescondová (FRA)
93. Daniela Kadevová (BUL)
94. Julija Džimová (UKR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Urška Pojeová (SLO)
97. Valeria Vasněcovová (RUS)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Emilie Ägheimo Kalkenbergová (NOR)
100. Tuuli Tomingasová (EST)
101. Justine Braisazová (FRA)
102. Lucie Charvátová (CZE)
1. Julija Džimová (UKR) 43:06,6 min (0)
2. Monika Hojniszová (POL) +5,9 s (1)
3. Markéta Davidová (CZE) +16,5 (1)
4. Paulina Fialková (SVK) +19,5 (2)
5. Baiba Bendiková (LAT) 20,8 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +27,1 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +33,4 (2)
8. Hanna Öbergová (SWE) +49,1 (2)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +55,3 (1)
10. Franziska Preussová (GER) +59,1 (1)
11. Susan Dunkleeová (USA) +1:00,9 min (1)
12. Irina Starychová (RUS) +1:02,3 (1)
13. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:03,8 (0)
14. Iryna Krjuková (BLR) +1:09,3 (1)
15. Olena Pidhrušná (UKR) +1:12,0 (1)
16. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:12,4 (1)
17. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:13,3 (1)
18. Emma Nilssonová (SWE) +1:24,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:29,2 (1)
20. Julija Žuravoková (UKR) +1:32,8 (0)
21. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:33,9 (2)
22. Franziska Hildebrandová (GER) +1:39,3 (2)
23. Nadine Horchlerová (GER) +1:40,2 (1)
24. Julia Schwaigerová (AUT) +1:43,2 (1)
25. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:48,1 (3)
26. Eva Puskarčíková (CZE) +1:59,7 (2)
27. Ivona Fialková (SVK) +2:05,4 (2)
28. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:08,6 (3)
29. Denise Herrmannová (GER) +2:12,4 (4)
30. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:12,6 (4)
31. Jevgenija Pavlovová (RUS) +2:14,6 (2)
32. Vanessa Hinzová (GER) +2:20,3 (2)
33. Julia Simonová (FRA) +2:21,2 (3)
34. Uljana Kajševová (RUS) +2:38,3 (2)
35. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:38,6 (1)
36. Venla Lehtonenová (FIN) +2:42,0 (0)
37. Karolin Horchlerová (GER) +2:54,1 (2)
38. Veronika Vítková (CZE) +3:02,8 (2)
39. Synnøve Solemdalová (NOR) (1)
40. Fujuko Tačizakiová (JPN) (3)
...
74. Jessica Jislová (CZE) +5:39,6
76. Terezia Poliaková (SVK) +5:53,1
81. Lucie Charvátová (CZE) +6:56,9
Startovní listina
1. Rosanna Crawfordová (CAN)
2. Katharina Innerhoferová (AUT)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Veronika Vítková (CZE)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Julia Simonová (FRA)
8. Iryna Krjuková (BLR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
11. Karolin Horchlerová (GER)
12. Elisa Gasparinová (SUI)
13. Eva Puskarčíková (CZE)
14. Anastasia Kuzminová (SVK)
15. Uljana Kajševová (RUS)
16. Sari Maedaová (JPN)
17. Lisa Vittozziová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Anastasija Merkušinová (UKR)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Vanessa Hinzová (GER)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Denise Herrmannová (GER)
24. Anna Frolinová (KOR)
25. Lena Häckiová (SUI)
26. Clare Eganová (USA)
27. Synnøve Solemdalová (NOR)
28. Jessica Jislová (CZE)
29. Célia Aymonierová (FRA)
30. Hanna Öbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
33. Fujuko Tačizakiová (JPN)
34. Mari Ederová (FIN)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
37. Baiba Bendiková (LAT)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Paulina Fialková (SVK)
40. Nicole Gontierová (ITA)
41. Mona Brorssonová (SWE)
42. Dzinara Alimbekavová (BLR)
43. Natalja Kočerginová (LTU)
44. Emily Dreissigackerová (USA)
45. Ivona Fialková (SVK)
46. Grete Gaimová (EST)
47. Monika Hojniszová (POL)
48. Julia Schwaigerová (AUT)
49. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
50. Megan Tandyová (CAN)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52.Lea Einfaltová (SLO)
53. Hanna Solaová (BLR)
54. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
55. Irina Starychová (RUS)
56. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
57. Emilija Jordanovová (BUL)
58. Emma Nilssonová (SWE)
59. Venla Lehtonenová (FIN)
60. Julija Žuravoková (UKR)
61. Jevgenija Pavlovová (RUS)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Ťia-lin Tchang (CHN)
64. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Kinga Zbylutová (POL)
67. Enora Latuilliereová (FRA)
68. Megan Bankesová (CAN)
69. Darja Jurkevičová (BLR)
70. Jurie Tanakaová (JPN)
71. Či-hi Mun (KOR)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Desislava Stojanovová (BUL)
74. Nadine Horchlerová (GER)
75. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Eun-džung Ko (KOR)
78. Ljudmila Achatovová (KAZ)
79. Anaïs Chevalierová (FRA)
80. Anna Magnussonová (SWE)
81. Asuka Hačisuková (JPN)
82. Polona Klemenčičová (SLO)
83. Jenny Fellmanová (FIN)
84. Nadia Moserová (CAN)
85. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
86. Jen Čang (CHN)
87. Olena Pidhrušná (UKR)
88. Irina Kručinkinovová (BEL)
89. Margarita Vasiljevová (RUS)
90. Kamila Żuková (POL)
91. Dunja Zdoucová (AUT)
92. Anais Bescondová (FRA)
93. Daniela Kadevová (BUL)
94. Julija Džimová (UKR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Urška Pojeová (SLO)
97. Valeria Vasněcovová (RUS)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Emilie Ägheimo Kalkenbergová (NOR)
100. Tuuli Tomingasová (EST)
101. Justine Braisazová (FRA)
102. Lucie Charvátová (CZE)
1. Julija Džimová (UKR) 43:06,6 min (0)
2. Monika Hojniszová (POL) +5,9 s (1)
3. Markéta Davidová (CZE) +16,5 (1)
4. Paulina Fialková (SVK) +19,5 (2)
5. Baiba Bendiková (LAT) 20,8 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +27,1 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +33,4 (2)
8. Hanna Öbergová (SWE) +49,1 (2)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +55,3 (1)
10. Franziska Preussová (GER) +59,1 (1)
11. Susan Dunkleeová (USA) +1:00,9 min (1)
12. Irina Starychová (RUS) +1:02,3 (1)
13. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:03,8 (0)
14. Iryna Krjuková (BLR) +1:09,3 (1)
15. Olena Pidhrušná (UKR) +1:12,0 (1)
16. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:12,4 (1)
17. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:13,3 (1)
18. Emma Nilssonová (SWE) +1:24,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:29,2 (1)
20. Julija Žuravoková (UKR) +1:32,8 (0)
21. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:33,9 (2)
22. Franziska Hildebrandová (GER) +1:39,3 (2)
23. Nadine Horchlerová (GER) +1:40,2 (1)
24. Julia Schwaigerová (AUT) +1:43,2 (1)
25. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:48,1 (3)
26. Eva Puskarčíková (CZE) +1:59,7 (2)
27. Ivona Fialková (SVK) +2:05,4 (2)
28. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:08,6 (3)
29. Denise Herrmannová (GER) +2:12,4 (4)
30. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:12,6 (4)
31. Jevgenija Pavlovová (RUS) +2:14,6 (2)
32. Vanessa Hinzová (GER) +2:20,3 (2)
33. Julia Simonová (FRA) +2:21,2 (3)
34. Uljana Kajševová (RUS) +2:38,3 (2)
35. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:38,6 (1)
36. Venla Lehtonenová (FIN) +2:42,0 (0)
37. Karolin Horchlerová (GER) +2:54,1 (2)
38. Veronika Vítková (CZE) +3:02,8 (2)
39. Synnøve Solemdalová (NOR) (1)
40. Fujuko Tačizakiová (JPN) (3)
...
74. Jessica Jislová (CZE) +5:39,6
76. Terezia Poliaková (SVK) +5:53,1
81. Lucie Charvátová (CZE) +6:56,9