Chomutov – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (3:2 po s.n.)
Piráti Chomutov
4:6 (0:2, 3:3, 1:1 - N 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 06.12.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

56:09
    Josef Bajer zůstal ležet v obranné třetině na ledě a Piráti si zahrají přesilovku v utkání. Dvě minuty za sekání inkasuje Jan Grim.

48:51
    Následně byla hra přerušena a Piráti si zahrají třetí oslabení v utkání. Jakub Štochl inkasuje dvouminutový trest za nedovolené bránění.

43:30
    Piráti se následně provinili naprosto zbytečným vyloučením a Mladá Boleslav si zahraje druhou přesilovku duelu. Jiří Beneš vidí dvě minuty za podražení.

15:26
    Chomutovský Denis Zeman následně u mantinelu podrazil projíždějícího hráče Mladé Boleslavi a bude v šestnácté minutě prvním potrestaným hráčem duelu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 29. Chlán (Koblížek, Beneš), 34. Vrhel (Chlán, Koblížek), 39. Šuráň (Mežnar, Štochl), 51. Ouřada, rozh. náj. Chlán – 4. Simon (V. Houška, M. Houška), 19. Zajíček (M. Houška), 23. Grim, 24. Foerster (Rudolph), 32. Dlask (Zajíček, Grim), 60. Dotter

4:2   Erik Mežnar (CHM)

Piráti Chomutov: Běhula (23. Mičán) – Váchal, Šuráň, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut.
    BK Mladá Boleslav: Mašek (Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Dotter, M. Houška, Hovorka, Rudolph – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster, V. Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma.

Rozhodčí: Šindel – Malý, Sedláček