Levante – Lugo 2:0 (kon.) | Real Madrid – Melilla 6:1 (kon.) | Eibar – Gijón 2:2 (kon.)
Huesca – Ath. Bilbao 0:4 (kon.) | Real Betis – Santander 4:0 (kon.)
Levante UD
2:0 (0:0)
CD Lugo
Čtvrtek 06.12.2018, 12:00 • Estadi Ciutat de València • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:55:42)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 15:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:17.

Je konec. Levante dnes dokázalo zvítězit 2:0 a postupuje tak do osmifinále.
    V 62. minutě byl Dongou ve velké šanci, ale Fernandeze neprostřelil. Posléze se v 70. minutě ocitl v největší šanci utkání Campabadal, ale ani on nevstřelil gól. A tak přišlo potrestání v 80. minutě, jelikož se po rohu prosadil Coke a poslal Levante do vedení. V 90+3. minutě pojistil výhru zakončením do prázdné brány Dwamena.

90+5
    90+3. Raphael DWAMENA - 2:0

90+3
    Levante právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Po rohovém kopu sice Lugo zůstalo u míče, ale následně se k němu dostal Rochina, který vyslal dopředu RAPHAELA DWAMENU a ten svou obrovskou rychlostí se dostal za obránce a zakončil do zcela prázdné brány. Asistence: Rochina.

90+3
    Nyní mají hosté dobrou šanci srovnat, jelikož získali rohový kop a ve vápně je i brankář Varo Lara.

90+2
    Dwamena mohl rozhodnout dnešní utkání, ale nedostal se přes obranu Luga.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Po rohu sice přišlo zakončení domácího hráče, ale to letělo jen vedle brány.

89
    Centr domácích z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop.

87
    Opět se Levante dostalo dopředu v protiútoku, ale tentokrát centr z levé strany nic nepřinesl.

86
    Hosté tak otevírají dvířka v defenzivě, čehož mohl využít Borja Mayoral, al ani jeho čtvrtá střela neskončila gólem.

85
    Lugo se snaží něco vymyslet středem hrací plochy, ale Levante je v obranné fázi pozorné.
    84. Mayoralovo zakončení orazítkovalo tyč.

84
    Útok hostujícího týmu se nepovedl a dopředu se tak vydalo Levante, ovšem rána Mayorala skončila na tyči!

83
    Nyní už hra pokračuje a u balónu je Lugo.

82
    Nyní se střetli dva protihráči ve středu hrací plochy a na hřišti jsou lékaři.
    80. COKE - 1:0

80
    Domácí jdou do vedení! Centr Robera z rohu proletěl vápnem, až na zadní tyč, kde z bezprostřední blízkosti zakončil hlavou COKE! Asistence: Rober.

79
    Nyní domácí získali rohový kop z levé strany.

79
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Simon, přichází Rochina.

77
    Momentálně se hra trochu uklidnila, ovšem v následujících minutách se očekává vysoký presink Luga.

77
    Střídání v týmu CD Lugo: ze hřiště odchází Vieira, přichází Escriche.

75
    Gilova rána skončila jen nad domácí bránou.
    73. Ani tato šance Levante brankou neskončila.

73
    Tentokrát se do velké šance dostalo Levante, ale první pokus orazítkoval tyč a dorážka šla nad bránu soupeře!

70
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Vukčevič, přichází Campana.
    70. Campabadal v obrovské příležitosti nevstřelil gól.

70
    Největší šance zápasu nekončí gólem! Lugo mohlo jít do vedení, když dostal Campabadal skvělou přihrávku za obránu a byl tváří v tvář brankáři Fernandezovi, ovšem nedokázal jej prostřelit!

69
    Simon se snažil dostat do vápna soupeře, ale vybojoval alespoň rohový kop pro Levante.

68
    Posléze se ale domácí útočník ocitl jen v ofsajdové pasti.

67
    Nyní přišel faul z hostující strany a Levante tak má volný kop.

65
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Boateng, přichází Jason.

63
    Lugo následně získalo dva rohové kopy v krátkém sledu, ale ani jeden už nepřinesl velké nebezpečí.
    62. Dongou neprostřelil Fernandeze.

62
    Dongou dostal skvělou přihrávku za obranu, ale jeho pokus parádně vychytal Fernandez!

61
    Lugo nyní zahrozilo, ale nakonec z toho nebyla střela na domácí bránu.

60
    Zbývá posledních třicet minut a Lugo se musí snažit útočit, jelikož stále potřebuje vstřelit branku.

58
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jona, přichází Dongou.

56
    Levante se dostalo do dobré šance, ale ani tentokrát to není úvodní gól zápasu.

54
    Domácí celek se skvěle vykombinoval ze své poloviny a zkoušel se dostat dopředu po pravé straně, ovšem následný centr skončil v moci brankáře Varo Lary.

52
    Po centru do vápna se domácí hráč sice dostal do zakončení hlavou, ale to skončilo jen vedle hostující svatyně.

50
    Střídání v týmu CD Lugo: ze hřiště odchází Donoso, přichází Campabadal.

50
    Skvělý obranný zákrok předvedl obránce Levanta a nenechal tak projít soupeře dopředu.

48
    Domácí se sice dostali do vápna po levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

46

Druhý poločas začne přibližně v 13:02.

První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Už v 1. minutě se Lugo dostalo do své největší šance, ale Fernandez si poradil se střelou k pravé tyči. V 17. minutě se Borja Mayoral ocitl v obrovské tutovce, ale tu zhatil, když vystřelil osamocený vedle pravé tyče. Posléze bylo Levante lepším týmem, ale nedokázalo vstřelit ani jeden gól ze solidních šancí.

45+2

45+2
    S následným centrem si ale hosté poradili.

45+1
    Levante bude mít poslední šanci změnit skóre před přestávkou, jelikož získalo další volný kop.

45
    Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.

44
    Následná střela z přímého kopu ale letěla jen nad bránu hostující svatyně.

43
    Domácí hráč je navíc po tomto zákroku ošetřován na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

42
    Jose Carlos nyní poslal Dwamenu skluzem k zemi a uviděl žlutou kartu.

41
    Ovšem centr z rohu skončil pouze u domácí obrany, která odkopla balón do bezpečí.

40
    Následně se Lugo opět dostalo do zakončení a získalo rohový kop.

39
    Muňiz si skvěle udělal místo pro střelu a poté nebezpečně vypálil k pravé tyči, ale tam byl připraven Fernandez.

38
    Nakonec je žlutou kartou odměněn domácí hráč Cabaco.

37
    Nyní se do sebe pustili dva hráči a na hrací ploše se tak strhla menší mela.

35
    Levante získalo autové vhazování na polovině soupeře.

33
    Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřeboval ošetření.

31
    Mayoral mohl rozveselit domácí diváky a především trenéra Levante, který se jen diví zahozenými šancemi, ovšem domácí útočník tentokrát pálil doprostřed brány, kde byl připraven Varo Lara.

30
    S následným rohem si Lugo poradilo a stav je tak po půl hodiny hry stále bezbrankový.

29
    Levante je momentálně lepším týmem a opět se dostalo do šance, ovšem Dwamena nedokázal zakončit po skvělé přihrávce z levé strany. Domácí ovšem mají k dispozici rohový kop.

28
    Ovšem ani tento centr nepřinesl nic nebezpečného a hostující obrana si s ním lehce poradila.

27
    Posléze ale přišel jen faul ze strany hostujícího celku a domácí tak mají volný kop na pravé straně.

26
    Levante má k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.

25
    Lugo mělo svou největší příležitost zatím hned na začátku utkání. Od té doby se do zakončení nedostalo.

23
    Opět to zkoušel domácí hráč, ale jeho rána i nyní letěla nad bránu Varo Lary.

21
    Standardní situace nakonec byla rozehraná nakrátko, ale následná střela letěla hodně vysoko nad svatyní Luga.

20
    Hosté se dopustili faulu a Levante tak bude mít volný kop z pravé strany.

19
    Lugo se sice dostala dopředu, ale centr z levé strany jen proletěl vápnem.
    17. Mayoral zahodil jasnou tutovku.

17
    Tak takhle zahozená obrovská šance se jen tak nevidí! Borja Mayoral se po skvělém centru dostal naprosto sám uvnitř vápna do zakončení, ale nepochopitelně minul bránu soupeře!

15
    A tentokrát si Levante vypracovalo slibnou šanci, ovšem střela Vukčeviče skončila jen vedle hostující svatyně.

14
    Žlutou kartu dostává Boateng (Levante UD).

14
    Domácí při své rozehrávce nikam nespěchají a chtějí se poklidnou kombinací dostat ke střele.

13
    Hosté se opět snažili něco vymyslet, ale centr z pravé strany skončil jen v zámezí za domácí svatyní.

11
    Centr Luga skončil jen bezpečně v rukou gólmana Fernandeze.

10
    Boateng si ve vápně zpracoval míč na prsa a posléze vypálil, ovšem jeho rána letěla jen vedle brány.

9
    V dnešním zápase potřebuje útočit především Lugo, jelikož kdyby druhé utkání skončilo bezbrankovou remízou, tak díky lepšímu venkovnímu zápasu postupuje Levante.

7
    A opět měli domácí šanci po rohovém kopu, ale zakončení skončilo nad hostující svatyní.

6
    Dwamena tentokrát vybojoval rohový kop pro Levante.

5
    Domácí mužstvo se snažilo něco vymyslet po pravé straně, ale k míči se dostal pouze soupeř.

3
    Po centru z rohu skončil balón jen v moci domácího brankáře.

2
    Hosté se krátce po začátku utkání dostali do dobré šance, ale Fernandez předvedl skvělý zákrok!

1

Levante UD: Fernandez – Coke (C), Cabaco, Rober, Luna – Simon, Prčič, Vukčevič – Boateng, Mayoral, Dwamena
    Náhradníci: Ruiz Ojeda – Campana, Chema, Jason, Roger, Rochina, Tono

CD Lugo: Varo Lara – Vieira, Bernardo, Carlos, Kravec – Gil, Aburjania – Donoso, Campillo (C), Muňiz – Jona
    Náhradníci: Cacharron – Azeez, Campabadal, Dongou, Escriche, Josete, Lazo.

Těsně před branami osmifinále se proti sobě utkají v odvetě prvoligové Levante UD a druholigové CD Lugo. V prvním zápase na Estadio Anxo Carro, který sledovalo 2 389 diváků poslal domácí Lugo do vedení v 11. minutě Herrera. Domácí celek nakonec vedl po poločase právě 1:0. V 53. minutě ale srovnal hráč Realu Madrid Borja Mayoral, který je v Levantě na hostování. Posléze už branka nepadla a zrodila se tak remíza 1:1. Dnes se ale bude hrát na Estadi Ciutat de València. Tento stadion nabídne kapacitu pro 25 352 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 12:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.