Plzeň – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 3:0 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 6:5 (po pr.) | Havířov – Pardubice 3:1 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Tábor 8:3 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 1:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (po pr.) | Přerov – Warriors Brno 3:1 (kon.)
AZ Havířov
3:1 (0:1, 0:0, 3:0 - N 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 06.12.2018, 17:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu • Nadstavba B

AZ se prosadil až ve třetí třetině, kdy dvěma góly otočil zápas. Své vedení potvrdil při power-play Pardubic a v nadstavbě dokázal urvat i čtvrtý bod, když se chytře prosadil Moškoř. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:39:24)

61:08
    Havířov právě vstřelil branku!
    JAN MOŠKOŘ poslal puk od zadního mantinelu odrazem od brankáře Borovičky do sítě. Asistence: Antonín Zmarzlák.

60:01

AZ dokázal dvěma góly otočit zápas, své vedení potvrdil při power-play soupeře a bere tři body. V nadstavbě se oba týmy utkají o bod navíc.

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

59:20
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Křivohlávek – 2 min., krosček).

58:50
    MARTIN PAVLAČKA se prosadil střelou z mezikruží, asistence: Jan Moškoř a Ondřej Becher.

58:50
    Hosté odvolali brankáře!

56:43
    Domácí přesilovku využívají, Petr Kubíček vyslal střelu od modré, kterou Borovička vyrazil a ONDŘEJ BECHER poslal puk do odkryté branky.

55:53
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček P. – 2 min., hákování).

55:05

53:05
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Herčík – 2 min., hákování).

51:28
    AZ se drží v útočném pásmu, ale nedostává se ke střelbě.

50:16

49:07
    Hosté se osvobodili.

48:16
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vašíček – 2 min., hákování).

46:59

45:09
    MARTIN PAVLAČKA se v oslabení dostal do brejku před Borovičku a nadvakrát dostal puk za brankovou čáru. Bez asistence.

44:59
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., podrážení).

44:52

44:31
    AZ se osvobodil.

42:52
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kubíček P. – 2 min., sekání).

42:03
    Hraje se nahoru dolů, ale bez šancí.

40:01

Ve druhé části jsme viděli vyrovnaný hokej, dvě gólové šance měli hosté, ale gól nepadl a tak stále platí stav z první třetiny. Třetí třetina začne asi v 18:59.

40:00

39:18
    Akci Pardubic zastavil ofsajd.

38:40
    Domácí měli dobrou šanci, když pálil René Kubíček od modré, dorážel Belan, ale Borovička podržel svůj tým.

38:03
    Domácí se provinili úmyslným ofsajdem, vhazuje se po levici Nowaka,

36:57
    Domácí Szturc pálil z pravého kruhu, Borovička byl na místě.

35:17
    Domácí Urbančík pálil v pádu, Borovička puk zastavil.

34:24
    Nekvinda se dostal do brejku, jeho střelu zastavila levá tyč Nowakovy branky!

32:56
    Domácí Kusak se dostal do zakončení, ale Borovička jeho střelu bekhendem vyrazil.

31:43

31:38

30:54

30:32
    Hra ve 4 na obou stranách přináší útočný hokej, ale chybí zakončení.

29:43
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., nedovolené bránění).

28:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pulpan – 2 min., držení).

28:20
    Probíhá boj o střední pásmo, ani jeden z týmů se nemůže dostat do útočného pásma.

25:30

25:24
    Hosté v poklidu vyvezli puk z obranného pásma.

24:58
    Domácí vyhodili.

23:30
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., podrážení).

22:39

22:36
    Dynamo znovu vyhazuje.

22:18
    Hostující Formánek se dostal do brejku, ale pálil jen do Nowaka.

21:43
    Další vyhození Dynama.

21:15

20:39
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vojtěch – 2 min., podrážení).

20:01

V první třetině byli zprvu lepší hostující hráči, později se hra vyrovnala. Více šancí měly Pardubice, které se také gólově prosadily. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která startuje asi v 18:14.

20:00

18:49
    Oba týmy hodně bruslí, hra se přelévá ze strany na stranu, ale chybí šance.

14:55
    Domácí Becher s Pavlačkou se dostali do přečíslení 2 na 1, prvně jmenovaný zakončil sám, ale jeho ránu zastavil Borovičkův beton.

13:56
    Domácí Szturc se dostal do střelecké pozice, ale Borovička jeho ránu vyrazil.

12:19
    Hostující Kloz s Pulpánem se dostali do přečíslení dva na jednoho, po přihrávce druhého zakončoval prvně jmenovaný, ale Nowak se stačil přesunout.

11:35
    Hostující Formánek byl v dobré pozici před Nowakem, ten zasáhl lapačkou a akci zmařil.

10:38
    Hosté se usadili v útočném pásmu, ale chybí jim střelba na branku.

09:26
    Hostující Kloz se dostal před Nowaka, ale ani nadvakrát jej nepřekonal. Vhazuje se po levici domácího gólmana.

08:46

06:46
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Wlodara – 2 min., hákování).

06:25

04:25

04:25
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    FRANTIŠEK FORMÁNEK se prosadil z předbrankového prostoru, když bekhendem vymetl levý růžek Nowakovy branky. Asistence: Daniel Herčík a Matěj Kloz.

03:59

00:47
    Na druhé straně střílel Pavlačka, Borovička byl pozorný.

00:30
    První střelu vyslal hostující Kloz, Nowak puk zastavil.

00:01

AZ RESIDOMO Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Kubíček R., Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka "A", Moškoř, Belan, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc "C", Bárta, Horváth.

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček P., Tvrdík, Chabada "A", Špinka, Koudelka – Valkoun, Paleček "A", Herčík, Kubíček J., Formánek, Nekvinda, Kloz "C", Novotný, Pulpán, Štětka

Rozhodčí: Rapák – Vengřín, Hranoš.

Dnes nás čeká 1. kolo 2. části ELIOD extraligy dorostu skupiny B, v jehož rámci se domácí AZ Havířov střetne s Dynamem Pardubice.

Zatímco AZ svou skupinu V vyhrál, když skončil o bod před druhými Vítkovicemi, Dynamo skončilo ve skupině S na 3. místě, se stejným počtem bodů jako druhý Liberec a o 7 bodů za Kometou Brno.

Ve skupině B se střetnou AZ Havířov, Dynamo Pardubice, Kometa Brno, Oceláři Třinec, Vítkovice, a Zlín.

Sledujte první kolo s námi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 46. Pavlačka, 57. Becher (Kubíček P.), 59. Pavlačka (Moškoř, Becher), 62. Moškoř (Zmarzlák) – 5. Formánek (Herčík, Kloz)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Kubíček R., Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka "A", Moškoř, Belan, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc "C", Bárta, Horváth.

Rozhodčí: Rapák – Vengřín, Hranoš