Jekatěrinburg – Chabarovsk 5:4 (po pr.) | Čerepovec – Kunlun 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Jokerit 0:3 (kon.)
Riga – Ufa 2:4 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Red Star Kunlun
Pátek 07.12.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Domácí celek se v první třetině dostal do vedení, v samotném závěru třetí třetiny dokázal hostující Klunlun vyrovnat. Bleskově po začátku prodloužení rozhodl Vladislav Kodola. (20:08:03)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, bonusový bod vyhrává domácí celek. Kotouč dostal za brankovou čáru povedenou ránou z předbrankového prostoru VLADISLAV KODOLA. Hostující brankář nedokázal zasáhnout. Asistence: Daniil Vovčenko.

60:01
    Sledujeme prodloužení.

60:01

Za stavu 1:1 skončila třetí třetina. Hostující celek dokázal ve třetí třetině v samotném závěru zápasu vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45
    Stav zápasu je vyrovnaný, a tak pravděpodobně uvidíme prodloužení.
    58:00 Brandon YIP - 1:1

58:00
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Domácí celek dostal kotouč do branky, sudí ale branku neuznali. Hrálo se tak dál a z následné protiakce se povedenou ránou prosadil BRANDON YIP. Asistence: Olli Palola.

54:35
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hráči mají stále k dispozici jednobrankový náskok.

54:09
    Alexandr Lazušin kryje kotouč, zakončoval z otočky Jevgenij Lapenkov.

53:40
    Další rána od modré čáry byla z hokejky domácího hráče nepřesná.

53:04
    Ivan Zacharčuk to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný.

52:40
    Severstal má k dispozici přesilovku, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Kudako (Geraskin, Vovčenko), 61. Kodola (Vovčenko) – 58. Yip (Palola)

Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – Lekomcev, Kornějev, Minejev, Chochlov, Kudako, A. Kulda, Syčuškin – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Michnov, Monachov – I. Zacharčuk, Jašin, Rybin – Stránský, Karlin, J. Bodrov – Lapenkov.
    Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Bartley, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartulis – Wolski, Savinainen, Beck – Palola, Fontain, Mertl – Yip, Latta, Lundh – Jaw, Lockhart, Squires.