Aston Villa FC
Pátek 07.12.2018, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Championship
    Derby skončilo remízou 2:2

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:8. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:13. (22:58:09)

Až hosté uvidí záznam posledního gólu zápasu, budou se hodně zlobit. Fotbalisté Aston Villy byli v dnešním zápase lepší, dvakrát vedli, avšak nakonec berou jen bod za remízu 2:2, když se o vyrovnání postaral v 92. minutě Jay Rodriguez. Na tom by nebylo nic špatného, pokud by domácí útočník nevstřelil gól rukou. I když se to snažil hodně maskovat, podle několika dostupných záběrů se zdá, že rukou poslal balon do sítě zcela úmyslně. Rozhodčí to ale nepostřehli a "last minute" gól uznali.

90+6

90+6
    Centr Brunta byl ale nepřesný a nikdo z domácích na vysoký balon nedosáhl.

90+5
    Po vypršení nastavení tu bude ještě roh pro domácí.

90+4
    Domácí mají teď plno elánu a ženou se za třetím gólem. Hosté jsou pod tlakem a jen se brání.
    90+2. Jay RODRIGUEZ - 2:2

90+2
    West Brom právě vstřelil branku!
    V minulém kole domácí v nastavení inkasovali gól na 1:1, dnes dávají také v nastavení gól na 2:2! Po centru do vápna šel důrazně do souboje s gólmanem Nylandem JAY RODRIGUEZ a i s pomocí pravé ruky dopravil míč do brány. Hosté se hodně zlobili na rozhodčího, ten ale gól uznal!

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o dlouhých pět minut.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby.

89
    Po rychlém protiútoku posílal z plného běhu střílený centr do vápna Barnes, gólman Nyland byl včas na zemi a balon pokryl.

88
    Do vápna domácího celku vnikl Kodjia, dobře ho ale vytlačil Phillips a následuje rychlý odkop od domácí brány.

87
    Hosté nyní rozkouskovali hru a tempo závěru zápasu je rázem pryč.

87
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jack Grealish, přichází Glenn Whelan.

85
    Po chybě Chestera se do šance dostal Gayle, jeho ránu z úhlu ale lapil pozorný brankář Nyland.

84
    Domácí již nic moc nevymýšlejí a nakopávají balony do vápna. Zatím jim to ale nic nepřináší.