Willem II – Heerenveen 1:5 (kon.) | Zwolle – Ajax 1:4 (kon.) | Den Haag – Graafschap 0:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
0:0 (0:0)
BV De Graafschap
Sobota 08.12.2018, 20:45 • Cars Jeans Stadion • Nizozemská Eredivisie • 15. kolo

88
    Žlutou kartu dostává Giovanni Troupee (HFC ADO Den Haag).

82
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Stefan Nijland, přichází Jordy Thomassen.

77
    Trenér ADO Den Haag využívá poslední možnosti střídání: Erik Falkenburg jde ze hřiště, na jeho místo vbíhá John Goossens.

75
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Furdjel Narsingh, přichází Delano Burgzorg.
    72. Narsingh spálil největší šanci hostů

72
    Obří příležitost otevřít skóre zazdil hostující Narsingh. Naběhl si do šance a tváří v tvář gólmanovi přeloboval nejen jej, ale i úplně prázdnou bránu.

70
    Minuty nudy utnula hezká akce Al Chajátího, který na šestnáctce kličkami oklamal dva soupeře a levačkou vypálil k tyči. Etemádí vyškrábl na další roh.

58
    Zahrozili hosté. Owusuho krásnou střelu pod břevno z 20 metrů vyškrábl Zwinkels na rohový kop.

57
    Čeští fanoušci, zbystřete! V dresu ADO Den Haag míří na trávník Tomáš Necid. Místo mu uvolnil Elson Hooi. Zároveň ze hřiště odchází Wilfried Kanon, kterého nahradil Shaquille Pinas.
    46. Etemadi vyráží Hooiův nájezd

46
    Uběhlo jen 25 vteřin z druhé půle a náhradní gólman De Graafschapu čelil větší šanci než jeho předchůdce za celý poločas. Sám na bránu běžel Hooi, jehož střelu Etemádí vykopl z brankové čáry. K dorážce se ještě dostal Abdalnásir Al Chajátí a placírkou těsně minul.

46
    De Graafschap o přestávce vystřídal brankáře. Zřejmě kvůli lehčímu zranění odstoupil Hidde Jurjus a do branky se postavil Agíl Etemádí.

45
    Žlutou kartu dostává Ted van de Pavert (BV De Graafschap) za likvidační zákrok zezadu na Al Chajátího.
    33. Al Chajátí z úhlu rozvlnil boční síť

33
    Al Chajátí si naběhl do uličky a byl sám proti brankáři. Sice se vyhnal z úhlu, ale zakončil. Rozvlnil ovšem pouze boční síť.

32
    Žlutou kartu dostává Júsuf Al Džiblí (BV De Graafschap). Sudí Bax trestá hráče, který šel do skluzu jako první.

12
    Daryl van Mieghem se protlačil mezi beky a z běhu dokázal zakončit, šajtlí jen těsně minul haagskou tyč.