Hranice – Karviná 16:29 (kon.) | Nové Veselí – Zubří 25:21 (kon.) | Litovel – Královo Pole 23:24 (kon.)
Jičín – Lovosice 31:23 (kon.)
TJ Cement Hranice
16:29 (10:13)
HCB Karviná
Sobota 08.12.2018, 10:00Chance Extraliga mužů • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (11:36:47)

Je dobojováno! Hosté dnes potvrdili roli jasného favorita a připsali si další dva body do tabulky. V poločase to bylo o tři góly, ovšem druhá třicetiminutovka už jasně patřila Karviné, parádní zákroky dnes tradičně převáděl Nemanja Marjanovič. Hranice se ve druhém poločase trefily šestkrát, posledních deset minut skórovat nedokázaly!

Konec zápasu. (16:29)
    60
    V posledních vteřinách se ke střele dostal Růža. Ten měl hodně prostoru a překonal Kučerku, víc už se nejspíše nestane! (16:29)

60
    Z levého křídla zakončoval Zbránek, po delší době o sobě dal vědět také Kučerka! (16:28)

59
    Obrana soupeře je hodně otevřená, hosté toho využívají a přidávají další trefu na své konto! (16:28)

59
    Pokus o zakončení z pravého křídla, Marjanovič předvádí neskutečné zákroky! (16:27)

58
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matěj Andrš). (16:27)
    58
    Růža střílel přesně do šibenice, navíc byl faulován a zůstává ležet na palubovce. (16:27)

57
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (16:26)

57
    Další ztráta na domácí straně, Andrš nepřihrával přesně. (16:26)

56
    Technické zakončení z levého křídla, Hub mířil vedle branky. (16:26)
    55
    Náskok je už desetibrankový! Postaral se o to tvrdou ranou Zbránek! (16:26)

55
    Pokus o rychlý brejk, rozhodčí pískal průraz domácích, hosté už nikam nepospíchají. (16:25)

54
    Z delší vzdálenosti to zkoušel Monczka, Kučerka si pohlídal bližší tyčku! (16:25)

53
    Další dobrá příležitost pro Hranice, balón však skončil pouze na brankové konstrukci! (16:25)

53
    Domácím se na útočné polovině vůbec nedaří, ve druhém poločase se prosadili pouze šestkrát. (16:25)
    52
    Do dalšího brejku se dostal Chudoba. Mlotek ho ani nebránil, hostující hráč se prosadil ze složitého úhlu! (16:25)
    52
    Karvinští teď přidávají další branku z rychlého kontru, jejich náskok neustále narůstá! (16:24)