Slavia – Přerov | 2:3 (kon.) | | | Kladno – Poruba 2011 | 3:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Prostějov | 1:3 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 6:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Havířov | 3:7 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 5:2 (kon.) |
Jihlava – Motor ČB | 0:2 (kon.) |
Winnipeg – St. Louis | 0:1 (kon.) | | | Dallas – San Jose | 3:2 (kon.) | | | Edmonton – Minnesota | 7:2 (kon.) |
Anaheim – Carolina | 1:4 (kon.) | | | Buffalo – Philadelphia | 2:6 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 5:1 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
PZ Kladno – K. Vary | 2:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Přerov – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 3:0 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 4:3 (po pr.) | | | Žďár n/S – Č. Budějovice | 1:7 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 4:1 (kon.) |
Liberec – HC Litvínov | 5:4 (kon.) |
Vladivostok – Barys | 1:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 1:2 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Spartak Moskva | 7:3 (kon.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 5:3 (kon.) | | | Soči – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Viťaz – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) |
HC Slovan – Kazaň | 1:2 (kon.) |
Bonnyville – Česko | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Vítkovice | 4:8 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) | | | Olomouc – Přerov | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Salzburg – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 3:4 (po pr.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Mostečtí Lvi | 5:4 (kon.) | | | Nymburk – Klatovy | 1:4 (kon.) |
Kolín – Děčín | 4:5 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Kobra | 5:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Trutnov – Řisuty | 5:7 (kon.) |
SHK Hodonín – Pelhřimov | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Písek | 6:4 (kon.) | | | Opava – Havlíčkův Brod | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Nový Jičín – Mor. Budějovice | 0:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 3:1 (kon.) | | | Šumperk – David Servis | 6:1 (kon.) |
Tábor – Kopřivnice | 1:5 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Bohumín | 2:4 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 10:9 (kon.) | | | Telč – Tábor B | 1:5 (kon.) |
Poděbrady – Lev Benešov | 11:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – V.Popovice | 5:2 (kon.) | | | Příbram – Kralupy n. Vltavou | 4:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Černošice | 4:7 (kon.) | | | Humpolec – Soběslav | 4:2 (kon.) | | | Radomyšl – Pelhřimov B | 8:5 (kon.) |
HC Rokycany – Třemošná | 4:2 (kon.) | | | Nejdek – HC Baník Sokolov B | 3:2 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 11:2 (kon.) |
Březina – SHKM Hodonín | 5:6 (kon.) | | | Břeclav – Velká Bíteš | 5:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Boskovice | 4:9 (kon.) |
Kroměříž – Uh. Hradiště | 13:3 (kon.) | | | H. Benešov – Nový Jičín B | 16:0 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 4:1 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 5:4 (kon.) | | | Klatovy – HC Domažlice | 4:6 (kon.) | | | Kaznějov – Tachov | 12:6 (kon.) |
HC TNP Praha – Hvězda Praha | 0:4 (kon.) | | | Neratovice – Mělník | 1:8 (kon.) | | | Zbraslav – Kobra Praha B | 4:8 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 0:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Studénka Sledge | 3:7 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 11:4 (kon.) | | | Kadaň – Klášterec nO | 3:6 (kon.) |
konec
HC Slovan Bratislava
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Ak Bars Kazaň
49:44
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Matúš Sukel' – 2 min., hákování).
|
|
44:08
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., držení).
|
|
40:00
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Casey Bailey – 2 min., sekání).
|
|
36:46
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rafael Batyršin – 2 min., podrážení).
|
|
31:10
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Stanislav Galijev.
|
|
26:49
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., sekání).
|
|
11:34
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vjačeslav Osnovin – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
34. Lamper (Hrnka, Červený) – 7. Azevedo (Sekáč), 42. Jarullin (Markov, Galijev)
Rozhodčí: Bukin, Ravodin – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 7 076
Neproměněná penalta:
HC Slovan Bratislava:
Štěpánek (Čiliak) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Klok, Jánošík, Meszároš (A), Bačik – Řepík (A), Taffe, Červený – C. Bailey, Sukel', Lunter – Lamper, Hrnka, Liška – Jeglič, Buc, Rau.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (Podjapolskij) – Postma, Pedan, Markov (A), Jarullin, Abrosimov, Batyršin – Zaripov (A), Azevedo, Sekáč – Galijev, An. Popov, M. Gluchov – A. Potapov, A. Michejev, Lukojanov – Klinkhammer, Svitov (C), Osnovin – Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň: Garipov (Podjapolskij) – Postma, Pedan, Markov (A), Jarullin, Abrosimov, Batyršin – Zaripov (A), Azevedo, Sekáč – Galijev, An. Popov, M. Gluchov – A. Potapov, A. Michejev, Lukojanov – Klinkhammer, Svitov (C), Osnovin – Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Ravodin – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 7 076
Vendula Zdražilová