Moreirense – Santa Clara 0:1 (kon.) | Nacional – Boavista 0:0 (kon.) | Guimarães – Rio Ave 3:2 (kon.)
Sporting – Aves 4:1 (kon.)
Sporting Lisabon
4:1 (2:1)
CD Aves
Neděle 09.12.2018, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 12. kolo

Ode mne to je již pro toto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (23:06:27)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:12.

Co čeká týmy v dalším kole

Sporting NE 16.12 D-Nacional

Aves SO 15.12 D-Guimaraes

Jak se to projevilo v tabulce

Sporting 2. místo 9-1-2 25:12

Aves 14. místo 3-1-8 14:22

Je tu konec dnešního zápasu. Domácí si připisují "povinnou" výhru. První branku v zápase však dali hosté po hlavičce DEFENDIHO. V 40. minutě vyrovnal po nařízeném pokutovém kopu DOST. Ještě do přestávky otočil skóre na stranu domácí tečovanou střelou NANI. Na začátku druhé půlky dal druhou branku v zápase DOST. V 55. minutě se nechal hloupě vyloučit domácí Acuňa. V 59. minutě jsme viděli poslední branku zápasu z kopačky DIABYHO, který si připsal letošní premiérovou branku. Hosté měli ještě šance na zdramatizování skóre, ale Ribeiro již žádnou ze střel do své branky nepustil.

90+4

90+3
    Prudký centr do vápna vyboxoval Ribeiro do bezpečí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Ribeiro se vytáhl proti střele z levé strany.

90
    Rychlý protiútok Avese skončil střelou Rodriguese pouze do míst, kde čekal Ribeiro.

89
    Střela Derleye nemířila špatně, Ribeiro se pouze ohlédl.

88
    Petrolina vybojoval rohový kop na Gasparovi.

87
    Dost vybídl ke střele Bruna Césara, který to z hranice vápna vyzkoušel levačkou, ta se ovšem točilo vedle branky.

86
    Další tvrdý zákrok na Bruna Fernandese a ten se jen vyčítavě kouká na rozhodčího.

85
    Fariňa si vyšlápl na Bruna Fernandese, domácí mohou opět rozehrát. Fernandes našel ve vápně Coatese ten se ocitl v ofsajdu, proto se vrací zpět s nepořízenou.