Sassuolo – Fiorentina 3:3 (kon.) | Empoli – Bologna 2:1 (kon.) | Parma – Chievo 1:1 (kon.)
Udinese – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Janov – Spal 1:1 (kon.) | AC Milán – Turín 0:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
3:3 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 09.12.2018, 12:30 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia) • Italská Serie A • 15. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (14:38:07)

Fauly: 11:11.

Po nudném prvním poločase jsme se dočkali famózního poločasu číslo dva! Představení ve kterém jsme viděli šest branek, dvě červené karty a drama až do posledního hvizdu! Nakonec odchází ze střetnutí spokojenější Fiorentina, která dokázala dvakrát srovnat dvoubrankový rozdíl a navíc druhé srovnání přišlo v osmé minutě nastavení z kopačky střídajícího Kevina Mirallase! Suma sumárum 3:3!

90+8
    90+8. Kevin MIRALLAS - 3:3

90+8
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný závěr Fiorentiny je úspěšný! V osmé nastavené minutě srovnává ranou podél nohou brankáře střídající KEVIN MIRALLAS – 3:3! Asistence: Germán Pezzella.

90+5
    Edimilson Fernandes teď však nezpracoval míč u levé postranní lajny a Sassuolo má možnost zklidnit hru.

90+5
    „Viola“ je nastěhována na útočné polovině a bude vhazovat.

90+4
    Závěr zápasu je hodně vyhrocený, další žlutou kartu obdržel Alessandro Matri (US Sassuolo Calcio).

90+4
    Hosté nevzdávají boj o bod! Giovanni Simeone se pověsil nůžkami do vzduchu, nicméně jeho pokus zamířil vysoko nad branku.
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Ani Fiorentina nedohraje v plném počtu. Nikola Milenković (ACF Fiorentina) podrazil soupeře v brejku a vidět druhou žlutou kartu v utkání a utkání se bude dohrávat v deseti na obou stranách.

90+1
    Hlavní sudí Chiffi nastavuje utkání o 7 minut.
    89. Marco BENASSI - 3:2

89
    „Viola“ využívá přesilovku po pár vteřinách! Edimilson Fernandes ještě svou hlavičkou nepřekonal brankáře Consigliho, nicméně dorážka MARCA BENASSII už byla rutinní – 3:2!
    86. Červená karta po 2. žluté

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio), který tak dlouho vehementně protestoval proti předchozí žluté kartě, až musí opustit hrací plochu.

86
    Filip Djuričić (US Sassuolo Calcio) sestřelil protihráče a vysloužil si žlutou kartu.

86
    Marlon předvedl důležitý obranný zákrok, když zastavil skluzem na poslední chvíli Federica Chiesu.

Tomáš Suchánek

Branky: 63. Duncan, 67. Babacar (Duncan), 80. Sensi (D. Berardi) – 70. Simeone, 89. Benassi, 90+8. Mirallas (Pezzella)

Karty:   47. Sensi (SAS), 71. D. Berardi (SAS), 86. Djuričić (SAS), 90+4. Matri (SAS) – 23. E. Fernandes (FIO), 25. Milenković (FIO), 65. Benassi (FIO)   86. Djuričić (SAS) – 90+2. Milenković (FIO)

Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:11.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Marlon, G. M. Ferrari, Rogério – Duncan, Sensi, Bourabia (79. Magnanelli) – D. Berardi (C), Babacar (84. Matri), Di Francesco (74. Djuričić).
    Náhradníci: Pegolo, Satalino – Djuričić, Lemos, Locatelli, Magnanelli, Magnani, Odgaard, Peluso, Trotta, Matri.

ACF Fiorentina: Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Benassi, Veretout, E. Fernandes – Gerson (76. Mirallas), Vlahović (55. Simeone), Pjaca (46. Chiesa).
    Náhradníci: Brancolini, Drągowski – Ceccherini, Eysseric, Hancko, Chiesa, Mirallas, Simeone, Sottil, Théréau, Graiciar.

Rozhodčí: Chiffi – Lo Cicero, Bottegoni