Stíhačka mužů, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km, Pokljuka | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | (zruš.) |
Paralelní slalom žen, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS142, Titisee | (zruš.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Beitostolen | Vítěz: Norsko (kon.) |
zrušeno
SP - slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere
Petr Sumbal
Startovní listina
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Marcel Hirscher (AUT)
3. Michael Matt (AUT)
4. André Myhrer (SWE)
5. Daniel Yule (SUI)
6. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
7. Felix Neureuther (GER)
8. Ramon Zenhäusern (SUI)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Marco Schwarz (AUT)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Manfred Mölgg (ITA)
13. Manuel Feller (AUT)
14. Luca Aerni (SUI)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Clement Noël (FRA)
17. Jean-Baptiste Grange (FRA)
18. Loïc Meillard (SUI)
19. Mattias Hargin (SWE)
20. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
21. Jonathan Nordbotten (NOR)
22. Christian Hirschbühl (AUT)
23. Julien Lizeroux (FRA)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Fritz Dopfer (GER)
26. Linus Strasser (GER)
27. Sebastian Holzmann (GER)
28. Marc Rochat (SUI)
29. Stefan Hadalin (SLO)
30. Dominik Stehle (GER)
31. Matej Vidović (CRO)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Phil Brown (CAN)
34. Reto Schmidiger (SUI)
35. Laurie Taylor (GBR)
36. Hidejuki Narita (JPN)
37. Johannes Strolz (AUT)
38. Tanguy Nef (SUI)
39. Sandro Simonet (SUI)
40. Kristoffer Jakobsen (SWE)
41. Stefan Luitz (GER)
42. David Ketterer (GER)
43. Fabian Bacher (ITA)
44. Aleksandr Chorošilov (RUS)
45. Hig Roberts (USA)
46. Erik Read (CAN)
47. Alex Vinatzer (ITA)
48. Luke Winters
49. Trevor Philp (CAN)
50. Simon Maurberger (ITA)
51. Juan Del Campo (ESP)
52. Robin Buffet (FRA)
53. Dominik Raschner (AUT)
54. Timon Haugan (NOR)
55. Matej Falat (SVK)
56. Federico Liberatore (ITA)
57. Filip Zubčić (CRO)
58. Pavel Trichičev (RUS)
59. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
60. Simen Ramberg Christensen (NOR)
61. Gustav Lundbäck (SWE)
62. Elias Kolega (CRO)
63. Steffan Winkelhorst (NED)
64. Istok Rodeš (CRO)
65. Seigo Kato (JPN)
66. Fabio Gstrein (AUT)
67. Maxime Rizzo (FRA)
68. Jakob Špik (SLO)
69. Giuliano Razzoli (ITA)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. River Radamus (USA)
73. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
74. Martin Štěpán (CZE)
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Marcel Hirscher (AUT)
3. Michael Matt (AUT)
4. André Myhrer (SWE)
5. Daniel Yule (SUI)
6. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
7. Felix Neureuther (GER)
8. Ramon Zenhäusern (SUI)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Marco Schwarz (AUT)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Manfred Mölgg (ITA)
13. Manuel Feller (AUT)
14. Luca Aerni (SUI)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Clement Noël (FRA)
17. Jean-Baptiste Grange (FRA)
18. Loïc Meillard (SUI)
19. Mattias Hargin (SWE)
20. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
21. Jonathan Nordbotten (NOR)
22. Christian Hirschbühl (AUT)
23. Julien Lizeroux (FRA)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Fritz Dopfer (GER)
26. Linus Strasser (GER)
27. Sebastian Holzmann (GER)
28. Marc Rochat (SUI)
29. Stefan Hadalin (SLO)
30. Dominik Stehle (GER)
31. Matej Vidović (CRO)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Phil Brown (CAN)
34. Reto Schmidiger (SUI)
35. Laurie Taylor (GBR)
36. Hidejuki Narita (JPN)
37. Johannes Strolz (AUT)
38. Tanguy Nef (SUI)
39. Sandro Simonet (SUI)
40. Kristoffer Jakobsen (SWE)
41. Stefan Luitz (GER)
42. David Ketterer (GER)
43. Fabian Bacher (ITA)
44. Aleksandr Chorošilov (RUS)
45. Hig Roberts (USA)
46. Erik Read (CAN)
47. Alex Vinatzer (ITA)
48. Luke Winters
49. Trevor Philp (CAN)
50. Simon Maurberger (ITA)
51. Juan Del Campo (ESP)
52. Robin Buffet (FRA)
53. Dominik Raschner (AUT)
54. Timon Haugan (NOR)
55. Matej Falat (SVK)
56. Federico Liberatore (ITA)
57. Filip Zubčić (CRO)
58. Pavel Trichičev (RUS)
59. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
60. Simen Ramberg Christensen (NOR)
61. Gustav Lundbäck (SWE)
62. Elias Kolega (CRO)
63. Steffan Winkelhorst (NED)
64. Istok Rodeš (CRO)
65. Seigo Kato (JPN)
66. Fabio Gstrein (AUT)
67. Maxime Rizzo (FRA)
68. Jakob Špik (SLO)
69. Giuliano Razzoli (ITA)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. River Radamus (USA)
73. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
74. Martin Štěpán (CZE)
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Marcel Hirscher (AUT)
3. Michael Matt (AUT)
4. André Myhrer (SWE)
5. Daniel Yule (SUI)
6. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
7. Felix Neureuther (GER)
8. Ramon Zenhäusern (SUI)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Marco Schwarz (AUT)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Manfred Mölgg (ITA)
13. Manuel Feller (AUT)
14. Luca Aerni (SUI)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Clement Noël (FRA)
17. Jean-Baptiste Grange (FRA)
18. Loïc Meillard (SUI)
19. Mattias Hargin (SWE)
20. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
21. Jonathan Nordbotten (NOR)
22. Christian Hirschbühl (AUT)
23. Julien Lizeroux (FRA)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Fritz Dopfer (GER)
26. Linus Strasser (GER)
27. Sebastian Holzmann (GER)
28. Marc Rochat (SUI)
29. Stefan Hadalin (SLO)
30. Dominik Stehle (GER)
31. Matej Vidović (CRO)
32. Adam Žampa (SVK)
33. Phil Brown (CAN)
34. Reto Schmidiger (SUI)
35. Laurie Taylor (GBR)
36. Hidejuki Narita (JPN)
37. Johannes Strolz (AUT)
38. Tanguy Nef (SUI)
39. Sandro Simonet (SUI)
40. Kristoffer Jakobsen (SWE)
41. Stefan Luitz (GER)
42. David Ketterer (GER)
43. Fabian Bacher (ITA)
44. Aleksandr Chorošilov (RUS)
45. Hig Roberts (USA)
46. Erik Read (CAN)
47. Alex Vinatzer (ITA)
48. Luke Winters
49. Trevor Philp (CAN)
50. Simon Maurberger (ITA)
51. Juan Del Campo (ESP)
52. Robin Buffet (FRA)
53. Dominik Raschner (AUT)
54. Timon Haugan (NOR)
55. Matej Falat (SVK)
56. Federico Liberatore (ITA)
57. Filip Zubčić (CRO)
58. Pavel Trichičev (RUS)
59. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
60. Simen Ramberg Christensen (NOR)
61. Gustav Lundbäck (SWE)
62. Elias Kolega (CRO)
63. Steffan Winkelhorst (NED)
64. Istok Rodeš (CRO)
65. Seigo Kato (JPN)
66. Fabio Gstrein (AUT)
67. Maxime Rizzo (FRA)
68. Jakob Špik (SLO)
69. Giuliano Razzoli (ITA)
70. Anton Tremmel (GER)
71. Albert Popov (BUL)
72. River Radamus (USA)
73. Cristian Javier Simari Birkner (ARG)
74. Martin Štěpán (CZE)
1. Marcel Hirscher (AUT) 100 bodů
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 80
3. André Myhrer (SWE) 60
4. Ramon Zenhäusern (SUI) 50
5. Jean-Baptiste Grange (FRA) 45
1. Marcel Hirscher (AUT) 280 bodů
2. Max Franz (AUT) 238
3. Mauro Caviezel (SUI) 227
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 211
5. Henrik Kristoffersen (NOR) 210
...
73. Adam Žampa (SVK) 14