Švédsko – Francie | 21:21 (kon.) | | | Maďarsko – Německo | 26:25 (kon.) | | | Srbsko – Rusko | 25:29 (kon.) |
Nizozemsko – Rumunsko | 29:24 (kon.) |
konec
Nizozemsko
29:24
(11:10)
Rumunsko
Štěpán Slovák
Nizozemsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
30 | B | R. Duijndamová | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | T. Westerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | L. Abbinghová | 5/0 | 0 | 0 | ||
14 | SS | D. Amegaová | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PK | D. Bontová | 6/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | K. Dulferová | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | M. Freriksová | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | SS | N. Grootová | 2/1 | 1 | 0 | ||
11 | SS | L. Knippenborgová | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LS | J. Kramerová | 3/0 | 0 | 1 | ||
26 | PK | A. Malesteinová | 0/0 | 0 | 0 | ||
79 | LS | E. Polmanová | 5/1 | 0 | 0 | ||
25 | PS | C. Rozemalenová | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LK | M. Smeetsová | 4/0 | 0 | 1 | ||
6 | PS | L. van der Heijdenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | M. Visserová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 29/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
Rumunsko | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | D. Deduová | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | J. Dumanská | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LK | V. Ardeanová-Eliseiová | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | R. Băcăoanuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Buceschiová | 8/3 | 0 | 0 | ||
90 | PS | A. Dragutová | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | LK | E. Floricaová | 0/0 | 0 | 1 | ||
5 | PS | M. Geigerová | 1/0 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Chiperová | 4/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Neaguová | 4/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | G. Perianuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | P | C. Pinteaová | 3/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | A. Polocoșerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | A. Udristioiuová | 0/0 | 0 | 1 | ||
31 | SS | M. Zamfirescuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 24/3 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Nizozemsko:
Duijndamová, Westerová – Kramerová, Van Der Heijdenová, Bontová, Abbinghová, Knippenborgová, Amegaová, Visserová, Grootová, Dulferová, Freriksová, Smeetsová, Rozemalenová, Malesteinová, Polmanová.
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Nejvíce branek: Bontová 6, Polmanová 5/1, Abbinghová 5 – Buceschiová 8/3, Chiperová 4, Neaguová 4. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 2:2.