Kladno – Vsetín 6:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 4:1 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 6:3 (kon.)
Prostějov – Jihlava 2:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:2 (kon.)
Ústí n/L – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 10.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 33. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:30:06)

Slovan v prodloužení dokonal obrat v utkání a díky ráně Jana Havla získal cenné dva body do tabulky Chance ligy. Zároveň dnes Slovan poprvé v sezoně obral Rysy o body!

63:35 Jan HAVEL - 3:2

63:35
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan nakonec uzmul druhý bonusový bod, když přihrávku Jánského zužitkoval ranou z pravého kruhu JAN HAVEL – 3:2! Asistence: Peter Jánský.

63:15
    Štěpán Lukeš byl se svou lapačkou na místě, když jej prozkoušel Milan Mikulík. Opět se vhazuje před domácí brankou.

62:36
    Opět domácí kanonýr Jaroslav Roubík v akci, tentokrát jeho pokus zastavil maskou Lukáš Daneček.

61:37
    Štěpán Lukeš přerušil raději hru před svou brankou a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

61:00
    Jaroslav Roubík vykoupal celou trojici Frýdku včetně Lukáše Danečka v brance, ale jeho efektní akci pokryl skvělý zákrokem obránce Patrik Husák, který již klečel v brance hostů !

60:20
    Štěpán Lukeš kryl první ránu prodloužení, kterou vyslal Patrik Husák.

60:01

Domácí Slovan dokázal ve třetí části srovnat stav utkání, a tak o vítězi dnešního utkání rozhodne prodloužení, nebo případně samostatné nájezdy.

60:00

59:24
    Na druhé straně hrací plochy ještě musel předvést úspěšný zásah Štěpán Lukeš proti střele Davida Klimši.

58:35
    Jaroslav Roubík mohl dokončit ústecký obrat v utkání! Počkal si střelou v před brankovém prostoru, ale Lukáš Daneček zůstal na svém místě a jeho ránu vyrazil pravým betonem!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Vhazovat se bude před Štěpánem Lukešem.

57:43
    Jakub Chrpa uklidil hru za brankou Slovanu a oba týmy prostřídali své formace.

56:54
    Jan Havel po dlouhé době vyzkoušel Danečka, ten jeho střelu pohodlně vyrazil.Frýdek má poslední minuty jasně víc ze hry.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 42. Muška (Jánský), 49. J. Havel (Roubík), 64. J. Havel (Jánský) – 6. Christov (Mikulík, Kofroň), 37. Adámek (Martynek, Novotný)

HC Slovan Ústí nad Labem: Š. Lukeš (Volke) – M. Vágner (C), Zukal, Muška, Jeřábek, M. Zdvořáček, Hes, Mert – J. Havel, Roubík (A), T. Jandus – Jánský, D. Merta (A), Chrpa – Tůma, Davídek, Planý – Gottfried.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, Adámek, L. Kovář – Christov, Mikulík (C), Kofroň – Rudovský, Novotný, Martynek (A) – Kaukič, Peterek, Klimša (A) – Flok, Kuťák, Motloch.

Rozhodčí: Micka, Pilný – Maštalíř, Pechánek