Bochum – St. Pauli 1:3 (kon.)
VfL Bochum
1:3 (1:2)
FC Sankt Pauli
Pondělí 10.12.2018, 20:30 • Vonovia Ruhrstadion (Bochum) • 2. německá Bundesliga
    Hosté se radují z výhry 3:1

Je za námi zápas 16. kola druhé německé Bundesligy. Fotbalisté Bochumi nedokázali využít domácího prostředí a prohráli 1:3. V úvodu zápasu byli sice aktivnější, avšak od stavu 0:1 tahali za kratší konec provazu, když pouze dotahovali. Hosté naopak po úvodní brance převzali otěže zápasu a především ve druhém poločase soupeři nic nedovolili. Když pak pět minut před koncem přidal třetí gól střídající Mats Dæhli, bylo definitivně rozhodnuto. (22:35:04)

90+4

90+2
    V samotném závěru měl dvě velké šance Ganvoula, jenže první šance skončila jen rohem a po druhé na brankové čáře zasáhl Kalla.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

90
    Hraje se již poslední minuta normální hrací doby, míč kontrolují hosté na polovině soupeře.

88
    Zápas se již dohrává, domácí se již nikam neženou.
    86. Mats DÆHLI - 1:3

86
    St. Pauli právě vstřelilo branku!
    A je patrně rozhodnuto! Po rychlém protiútoku se míč od Veermana dostal k nabíhajícímu MATSU DÆHLIMU, který pohodlně do odkryté brány zvýšil na 3:1 pro Sankt Pauli.

85
    Domácí již hrají totální vabank, hosté se snadno dostávají do protiútoků.

83
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Sami Allagui, přichází Bernd Nehrig.

83
    Henk Veerman dostal nyní za konflikt ve vápně soupeře žlutou kartu.

82
    Do velké šance se dostal unikající Veerman, jeho lobík přes brankáře skončil ale mimo.

80
    Zpoza vápna pálil Ganvoula, míč prolétl asi tak metr nad břevnem.
    78. Ganvoula měl na hlavě vyrovnání

78
    Vyrovnání měl nyní po centru do vápna na hlavě Ganvoula, jenže skvělým zákrokem ho vychytal hostující gólman!

77
    Zander tvrdě atakoval Sama a může být teď hodně rád, že nedostal druhou žlutou kartu v zápase.

76
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Ryo Miyaichi, přichází Mats Dæhli.